999 rezultate për

bisedes

Publikimi i bisedës për planin rus e për ndarjen e vendit, reagon Haradinaj (FOTO LAJM) Kryeministri i Kosovës, Ramush Hardinaj ka reaguar pas deklaratave të mbrëmshme të kryeministrit të Maqedonisë Veriore,
Meta takohet me Haradinajn, zbulohet tema e bisedës Kryeministri Ramush Haradinaj është takuar sonte me presidentin e Shqipërisë Ilir Meta. Në takimin që thuhet se ishte
Rezart Veleshnja zbulon sekretin e bisedës me Arian Çanin (FOTO LAJM) Rezart Veleshnja është një prej aktorëve më të pëlqyer të humorit në Shqipëri. Rolet e tij kanë qenë të memorizueshme
Çfarë fshihet pas bisedës së frikshme Denar Biba-Ledi Bianku Nga Albeu.com Publikimi i një përgjimi mes Zv.Kryetarit të KQZ-së, Denar Biba dhe gjyqtarit të Gjykatës së Stras
Zbuloni çfarë dëshiron të bëjë vërtet Kejvina Kthella E bukur dhe provokuese, Kejvina Kthella i çmendi të gjithë me daljen e saj të parë në "Xing me Ermalin". Velina e re
Thaçi zbulon detaje interesante të bisedës me Papën për njohjen e Kosovës "Njerëzit në Vatikan janë të familjarizuar me kauzën e Kosovës. Edhe vet Papa Francesku është i mishëruar me kauzën tonë
Arrestohet njeriu i Habilajve që mbante lidhjet me Kosovën Policia ka kapur të premten Nazer Seitajn, njëri prej pjesëtarëve të bandës së Habilajve, i ngarkuar për pjesën logjisti
Ngjela acarohet kur flitet për Lubonjën: Mos e ul nivelin e bisedës Avokati Spartak Ngjela ka qenë i ftuari i Eni Vasilit sot në emisionin “Studio e Hapur”, ku ndër të tjera ka folur lidh
Shqipëria në alarm, avionë nga Greqia dhe Italia për shuarjen e zjarreve Vendi jonë është zhytur në një situatë kritike për shkak të flakëve që kanë përfshirë të gjithë vendin. Burime nga M
Ambasada Amerikane jep detaje rreth bisedës së 2 kongresmenëve me Bashën dhe Metën Ambasada Amerikane ka dhënë detaje lidhur me takimet e dy kongresmenëve amerikanë, Devin Nunes dhe Rick Craëford, që viz
Wenger dhe Sanches vendosin pas bisedës me mesazhe Arsene Wenger është optims q Alexis Sanchez do të qëndrojë pas shkëmbimit të mesazheve me yllin e Arsenalit, shkruan Joh
DETAJE/ Ja si emigranti shqiptar qëlloi veten “live” gjatë bisedës me gazetarin (VIDEO) Një emigrant shqiptar i dëshpëruar për shkak të heqjes së leje-qëndrimit në Belgjikë dhe i indinjuar se nuk ka gjetur mb
Spasov ju shmanget gazetarëve pas bisedës informative Zëvendësministri për Punë dhe Politikë Sociale, në gjendje të alkoolizuar gjatë mbrëmjes së kaluar, ka shkaktuar dy ak
Përgjimet/ Llalla takohet me ambasadorin e Italisë Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla, priti në një takim zyrtar Ambasadorin e Republikës së Italisë në Shqipëri, Al
Putin telefonon Obaman, ja për çfarë folën Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin së fundmi ka bërë një bisedë telefonike me homologun e tij amerikan Barack Obamën. M
12-vjeçari nga Zhelina plagos me thikë 13-vjeçaren Një vajzë 13-vjeçare nga fshati Miletinë i Tetovës është pranuar mbrëmë në Spitalin klinik të këtij qyteti, me plagë nga
"Malisheva": Pas bisedës së Mirsadit me Ali Ahmetin u shtuan sulmet ndaj nesh Vazhdimi i letrës së Muhamet Krasniqit, i njohur si Komandant Malisheva, të cilën e ka siguruar Bota sot, ai tregon të v
Besimi takohet me Hahnin në Bruksel: Ti përmbahemi rekomandimeve të KE-së Zv/kryeministri i Maqedonisë Fatmir Besimi, u takua sot në Bruksel me komisionerin per zgjerim Johannes Hahn, i cili ka
Agjencia e Inteligjencës hesht për bisedën e agjentit me Ndrecajn (VIDEO) Agjencia e Inteligjencës injoroi edhe sot pyetjet nëse të punësuar të saj kanë pasur kontakte me grupin e Kumanovës para
"Shpullë" ruse për diplomacinë shqiptare Ka shkuar në kufijtë e një skandali diplomatik reagimi i Ministrisë së Jashtme të Shqipërisë ndaj akuzave të Rusisë për