999 rezultate për

bisedat

Facebook përgjon bisedat e njerëzve përmes telefonit Facebook duket se kohët e fundit është kthyer në një rrjet social që përgjon bisedat e njerëzve gjatë gjithë kohës, ka t
Xhaferi: Bisedat janë skenar i LSDM-së dhe VMRO-së Ish zv-kryeministri Musa Xhaferi ka deklaruar se afera e përgjimeve e cila nxori në pah një sërë veprimesh të mundshme k
Artan Hoxha tek Zëri Amerikës: Emri i afishuar në përgjime është i Ilir Metës Gazetari i News24 nxjerr dokumentat e organit të akuzës dhe bisedat e përgjuara gjatë hetimit të biznesmenit Kastriot Is
Zbardhen bisedat mes Blair dhe Clinton pas vdekjes së Ledi Dianës Tabloidi britanik "Daily Mail" ka zbardhur bisedat telefonike të ish-kryeministrit Toni Blair dhe ish-presidentit të SHB
Veçoritë më të reja të Facebook Messenger (FOTO LAJM) Facebook Messenger është një ndër mjetet më të rëndësishme të komunikimit, midis miqtë apo pjesëtarët e familjes, i cili
Çfarë folën Mirsad Ndrecaj dhe Xhezair Shaqiri? Ja bisedat (FOTO LAJM) Gazetari Zoran Bozhinovski paralajmëroi para pak ditësh se do të publikonte të gjitha dëshmitë, të cilat mund të ndihmoj
Zbardhen bisedat e Mirsad Ndrecajt me personazhe publike në Maqedoni: T'ia nisim luftës Gazetari maqedonas Zoran Bozhinovski publikoi në portalin e tij "Bure Vesnik" biseda të Mirsad Ndrecajt dhe Beg Rizajt m
Mexhiti: "Bomba" e Zaev ka të bëjë me shitjen e objektit të partisë Kreu i Komunës së Çairit dhe nënkryetari i BDI-së Izet Mexhiti është kundërpërgjigjur pas "bombës" së djeshme të LSDM-së
"Bomba 38" / Bisedat e Ali Ahmetit, Musa Xhaferit dhe Beqir Hasanit (VIDEO) Në videon e mësipërme mund të dëgjoni audion e plotë nga "bomba 38" e LSDM-së, e cila goditi fuqishëm partinë shqiptare
LSDM-ja zbulon bombën e rradhës LSDM-ja pritet që sot të publikojë "bombën e 23", e cila do të tregojë për mënyrën e udhëheqjes së qeverisë dhe mënyrën
Ristova: Bisedat e publikuara janë autentike Ekspertët mund ta vërtetojnë autenticitetin e audio regjistrimeve nga afera me përgjimet në nivel të lartë të probabilit
LSDM padit 21 persona për abuzimet me zgjedhjet LSDM ka dorëzuar sot në Prokurori 21 padi penale kundër më shumë se 17 personave të dyshuar për vepra penale gjatë proce
Trajanov: Bisedat janë autentike dhe nga shërbimet e vendit Lideri i Lidhjes Demokratike Pavle Trajanov që është pjesë e qeverisë, vlerëson se bisedat e përgjuara telefonike që i p
Trajanov: Bisedat e përgjuara janë autentike Deputeti Pavle Trajanov i cili është pjesë e koalicionit qeverisës thotë se bisedat e përgjuara janë autentike dhe se nu
VMRO akuzon LSDM se bisedat janë të montuara VMRO-DPMNE ka reaguar menjëherë pas publikimit të bombës së tetë të Liderit të opozitës Zoran Zaev. Sipas VMRO-së biseda
Humor në Facebook me bisedat e politikanëve shqiptarë me Sasho Mijallkovin (FOTO LAJM) Ka plasur gallata në rrjetet sociale pas publikimit nga ana e LSDM-së e përgjimeve telefonike mes Musa Xhaferit e Menduh
Çfarë mendon Komiteti i Helsinkit për MPB në Maqedoni? Drejtoresha e Komitetit të Helsinkit Uranija Pirovska thotë se bisedat e publikuara vërtetojnë konstatimet në vazhdimësi
Georgievski: Nuk më habisin bisedat e përgjuara Lideri i VMRO-Popullores Lupço Georgievski ka thënë se nuk është i habitur nga përmbajtja e bisedave që ka prezantuar li
A janë përzgjedhur rastësisht bisedat e publikuara të liderëve shqiptarë?! Pavarësisht që bisedat e përgjuara të liderëve shqiptarë që u publikuan nga LSDM janë biseda private që nuk nxjerrin asg
Ja çfarë flasin Ali Ahmeti, Menduh Thaçi dhe Rufi Osmani në bisedat e përgjuara! (AUDIO) Kreu i LSDM-së Zoran Zaev pas deklaroi se mes të përgjuarve janë edhe liderët e partive shqiptare, lëshoi para gazetarëv