999 rezultate për

biseda

"Pijmë kafe dhe shohim nëse do puthemi", biseda e pazakontës mes Ilirit dhe Eglës në TV Eglantina nga Durrësi ka telefonuar mëngjesin e sotshëm tek "Aldo Morning Show" dhe ka shprehur interes për Ilirin, një
Bisedat në "Whats App", çfarë folën Basha dhe Vasili me Bes Kallakun (FOTO LAJM) Padyshim që Dasma e Besit dhe Xhensilës pati një bujë shumë të madhe dhe akoma nuk ka pushuar në rrjetet sociale. Të
Biseda e gjyqtares me shoqen: Kam frikë se burri do më vrasë Gjyqtarja e ekzekutuar sot nga ish-bashkëshorti në Tiranë e parandjente se ai mund t'i bënte diçka të tillë. Gazetarja K
Gjykata e Apelit: “Bombat” kanë hyrë në rendin juridik dhe mund të përdoren si dëshmi Gjykata e Apelit sot e ka publikuar justifikimin për pranimin bisedave të përgjuara në rastin “Shuplakat e Porositura ”
Vrasja që i vuri flakën Tropojës: Biseda me Fatmir Haklajn pasi pa vëllain e vdekur (Rrëfimi i ish-të dënuarit me 20 vjet burg: Vrasja e 5 janarit 1998 e Shkëlqim Haklajt shënoi fatalitetin e krahinës. Di
"Më tha se do bëhej pjesë e një videoklipi", zbulohet biseda e fundit e 20-vjeçarit që u vetëvra Eneo Ferko, 20 vjeç, i dha fund jetës gjatë ditës së djeshme. Adriano Emini, shoku i ngushtë i të riut nga Fieri, trego
Ymeri e Mustafa nisin bisedat për bashkëpunim Lëvizja “Vetëvendosje” është shprehur sërish e hapur të bashkëpunojë me LDK-në për ta krijuar një shumicë parlamentare n
"Millosheviçi do destabilizonte Shqipërinë! Ja biseda sekrete me të" Presidenti i fundit i Jugosllavisë, Stjepan Mesiç, në një intervistë për gazetën Standard të Austrisë, rrëfen se si nisë
I vuri numrit të vet emrin e kolegut, burri zbulon tradhtinë e gruas (FOTO LAJM) Në ditët e sotme tradhëtia është bërë gjithnjë e më shpeshtë sepse gjërat merren vesh më kollaj dhe në sajë të rrjeteve
Një ditë para skadimit të mandatit për ngritje akuzash PSP me konferencë shtypi Nesër Prokuroria Speciale Publike në orën 12 ka paralajmëruar mbajtjen e një konference pa shpalosor detaje të tjera.
Trump nuk ka të dhëna të regjistruara për bisedime me ish-shefin e FBI-së Presidenti amerikan Donald Trump ka shkruar në një postim të tijin në Twitter se ai nuk ka bërë regjistrime apo kaseta t
Rama i thur elozhe Nanos: Kapiten, bisedat tona janë interesante Kryeministri Edi Rama ka folur në “Tonight” të Ilva Tares në “Ora News” për takimet e tij me Fatos Nanon. Rama tha s
Trump, i gatshëm të dëshmojë nën betim për bisedat me ish-kreun e FBI-së Presidenti Donald Trump tha se është “100 për qind” i gatshëm të dëshmojë nën betim për bisedat e tij me drejtorin e shk
E lë e fejuara, 28-vjeçari i dërgon fotot dhe bisedat erotike vëllait të saj E fejuara nuk pranon të rikthehet pas ndarjes, djali i bën presion duke i dërguar fotot intime dhe bisedat erotike vëlla
Vuçiç akuzon Perëndimin për publikimin e bisedave të përgjuara në Maqedoni Presidenti i ardhshëm i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë sot se është e turpshme që në Maqedoni janë publikuar transk
Zbulohet skenari serb në Maqedoni, ja kush janë protagonistët Shërbimi i sigurisë së Maqedonisë DSK, ka përgjuar bisedat telefonike të agjentit të shërbimit sekret BIA, Goran Zhivalj
Rama takon Trump në Samitin e NATO-s, zbardhet biseda (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me Presidentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës Donald Trump në Samitin
Trump në telashe, regjistron bisedat si Nikson Nëse do të kish regjistruar bisedat me Comeyn, Trump duhej t’i kish bërë publike. Nëse i shkatërron, do të kryente një v
Zbardhet biseda e videoskandalit: Tolero pak, jo me shkaktu penallti! Gjatë javës së kaluar ka dështuar një tenativë për të korruptuar futbollistët e Partizanit për të toleruar në ndeshjen n
Ndryshon WhatsApp, ja çfarë mund të bëni tani Ditët e ‘lundrimit” nëpër qindra biseda në WhatsApp për të gjetur atë çfarë jeni duke kërkuar së shpejti do t’i takojë t