999 rezultate për

biseda

BISEDAT/ Si Behar Bajri vendoste gjoba në spital dhe OSHEE përmes 2 të dashurave të tij Gjykata e Krimeve të Rënda dha sot vendimin për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata la në burg: Safet Bajri (Rustemi), Il
"Hallet t'i di dhe hallet m'i din": Del biseda ku Ilir Rustemi i kërkonte biznesmenit para për "Bajrajt" Duket se grupi "Bajri" nuk është mjaftuar vetëm me punësimet në OSHEE dhe spital përmes presionit, por ka vënë edhe gjob
"Publikojmë telefonatën": Presidenca zbulon detaje nga biseda e Metës dhe Palmerit Lajmi se ditën e djeshme ka patur një bisedë telefonike rreth 30 minuta mes Presidentit Ilir Meta dhe Zv.Ndihmës Sekret
"Kthehen kur nuk na duhen", Genta e BB publikon në rrjet bisedat me ish-in (FOTO LAJM) Genta Gjalpin e mirë njohur si Genta e BB, të gjithë e njohin si vajzë pa komplekse. Si gjothmonë aktive në rrjetet s
Mini-Shengeni Ballkanik, Vuçiç i lumtur pas bisedës me Ramën e Zaev Shengeni Ballkanik duket se ka nisur të këtë mjaft sukses. Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçi ka njoftuar se ka p
Haxhiu rrëfen bisedat me Berishën: I thashë mos prano fitoren e Bashës! Gazetari dhe analisti Baton Haxhiu ka treguar një histori me ish-kryeministrin Sali Berisha. Sipas Haxhiut ngjarja ka
PËRGJIMET/ "Po lehin qentë..", bisedat për të cilat kërkohen 15 vite burg për Armando Koçerrin Prokuroria ka mbyllur dosjen e Armando Koçerrit si pjesë e grupit të Habilajve duke kërkuar 15 vite burg për të, e cila
Zbardhet biseda Rama-Mitsotakis, çfarë u diskutua mes dy kryeministrave Përpos pjesëmarrjes në Forumin Ndërkombëtar për Dialog Ekonomik dhe Politik, dyshja politike Edi Rama-Kyriakos Mitsotaki
PËRGJIMET/ "Më tha Drini i madh...", "kunati i Shokut Xhemal": Bisedat e papublikuara mes Habilajve dhe babait të Tahirit Në fashikujt e vendimit për Saimir Tahirin, të cilin gjykata e Krimeve të Rënda e ka arsyetuar mjaft gjatë, rezultojnë e
Shkenctarët përkthejnë gjuhën e lakuriqëve të natës, do habiteni me "bisedat" Pas shumë eksperimenteve, dhe pas shumë vitesh punime, shkencëtarët më në fund kanë arritur të krijojnë një makineri, e
"Fol me budallain të heqë Facebook-un": Përgjimi zbulon panikun tek grupi pas zbulimit Fillimi i arrestimeve nga policia ndaj grupit tw madh tw personave tw pwrfshirw nw njw swrw krimesh ka vwnw alarmin tek
"Takoje Pinokun dhe dua 3 600 euro": Bisedat e përgjuara që fundosin trafikantët Prokuroria ka prova të forta nga përgjimet për aktivitetin e paligjshëm të grupit prej 58 personash që u arrestuan kohët
"Do të të dua gjithmonë", fjalët e fundit mes Stresit dhe Keisit po përlotin rrjetin (FOTO LAJM) Një bisedë online në WhatsApp që besohet se është bërë mes Stresit dhe Keisit, po qarkullon në rrjetet sociale. Burim
Basha zbulon bisedat me ndërkombëtarët: Zgjedhje të parakohshme parlamentare dhe lokale njëkohësisht Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nënkupton se faktori ndërkombëtar shikon si rrugën e mundshme për të zgjidh
Facebook ka mbledhur, dëgjuar dhe transkriptuar bisedat tuaja zanore vazhdimisht Facebook ka qenë duke mbledhur të dhënat audio nga bisedat zanore të përdoruesve duke paguar kontraktorët e jashtëm për
Nuk fliste në celular, biseda që i bëri "gropën" viktimës së Selenicës Laver Tozaj, 47-vjeçari qe u ekzekutua ne Selenicë, ishtë dënuar nga Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda në Tiranë për
"Nxitoni, të marrim më shumë vota", dalin bisedat private të Rilindasve për zgjedhjet e 30 Qershorit (FOTO LAJM) Debati i zgjedhjeve të 30 qershorit vazhdon ende dhe sot, teksa fituesit e rinj po betohen si kreytarë të bashkive përka
"Mami më thotë ku**ë": Shoqet e Sabrinës publikojnë bisedat (FOTO LAJM) Sabrina Lekaj u gjet e pajetë në makinën e saj në qytetin Adelaide ndërsa për krimin është arrestuar babai i saj, Petrit
Që një marrëdhënie të ecë ju duhen këto biseda në çift Jepini fund mosmarrëveshjeve! Që një raport në çift të funksionojë, vetëm ndjenja nuk mjafton! Duhet ta “ushqeni” çdo
Nga sharjet mes Taynës dhe Rinës deri te tradhëtia e Feros, ç’fshihet pas lajmeve të showbiz-it (FOTO LAJM) Me siguri nuk i keni humbur lajmet bombastike që kanë qarkulluar së fundmi në mediat rozë. Dhe sigurisht prej këtyre