999 rezultate për

birra

Dërgohet nga Shqipëria në Prishtinë ariu që pinte 20 birra në ditë (VIDEO) Ariu me emrin Tomi, i njohur si Ariu i Dehur, është mbajtur për shumë vite në një rajon në Shqipëri i mbyllur në kafaz.
Vjosa e të rinjtë e LDK-së me birra në dorë këndojnë këngën e Rugovës (VIDEO) Lidhja Demokratike e Kosovës duket se është më e kënaqura për rezultatin e zgjedhjeve lokale që u mbajtën ditën e dielë,
Vendet më të lira në botë për të kaluar pushimet (FOTO LAJM) “Hoppa", para një kohe ka publikuar vendet më të lira në botë për të kaluar pushimet. Për t’i gjetur këto vendet më t
Plas birra në rrugët e Manastirit, ja çfarë ka ndodhur Një kamion i ngarkuar me birra pësoi aksident dhe për pasojë nga rimorkioja u derdhën dhe u thyen një sasi e madhe e shi
Përplaset kamioni në Manastir, rruga lahet me birra Një kamion i ngarkuar me birra pësoi aksident dhe nga rimorkioja u derdhën dhe u thyen një sasi e madhe e shisheve të qe
Edhe birra e ka një anë të mirë Te gjithe i dimë dëmet serioze që alkooli shkakton në organizmin tonë. Por duket se birra ka arritur ta përjashtojë vete
Kavaja në festë për zgjedhjet por Rama tërhiqet nga gara (VIDEO) Njoftimi i kryeministrit Edi Rama për tërheqjen e kandidatit të Kavajës nga zgjedhjet ka gjetur në prag feste PS-në në K
LISTA/ Birra, suko, jufka, konserva, djath bebe... mallrat e falsifikuara që s'duhet të blini (FOTO LAJM) Policia ka kryer tre aksione të ndara nga njeri-tjetri sot në Tiranë ndaj falsifikatorëve të produkteve ushqimore duke a
Ja cilat janë ushqimet më të postuara në rrjetet sociale për vitin 2016 Twitter në bazë të hashtageve të përdorura nga njerëzit në të gjithë botën, ka bërë një koleksionim të ushqimeve më të k
Thyhet rekordi i Ajaxit të viteve '70, festohet me 27 arka me birra Më në fund ka dalë një skuadër që ka thyer rekordin 44-vjeçar të Ajaksit të famshëm të viteve ’70, me 26 fitore radhazi.
S'ka birra për Ancelottin dhe Bayernin, Mavraj fiton "bastin" (VIDEO) Bayerni vijon të vuajë pasojat e humbjes në mesjavë në Ligën e Kampionëve ndaj Atletico Madrid. Skuadra që drejtohet nga
Ancelotti "bast" me birra me Mavrajn Trajneri Carlo Ançeloti, gjatë konferencës për shtyp, është fokusuar maksimalisht te ndeshja ndaj Koln-it. Teksa Myn
Çudira shqiptare, ja si i ftohin shqiptarët pijet në verë (FOTO) Çuditë shqiptare të verës dhe sezonit turistik nuk kanë të sosur. Në Dhërmi, dikujt i ka shkuar ndër mend një ide e paza
Birra "Peja" i bën një surprizë të bukur Mavrajt (FOTO) Polemikat e krijuara në media dhe te tifozët për faktin që mbrojtësi i Kombëtares dhe Këlnit, Mergim Mavraj, nuk pranoi
Reagon kompania e Birrës për deklaratën e Mërgim Mavrajt Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ndodhet në Austri ku po zhvillon përgatitjet stërvitore, para fillimit të fazës final
Pronari i Leicester birra dhe biskota falas për tifozët (FOTO LAJM) Pronari i klubit të Leicester City, Vichai Srivadhanaprabha sot ka ditëlindjen teksa mbush 58 vjec. Ai nuk harruar ti
Çfarë po konsumojmë? Edhe birra gjermane me pesticide Çokollatat, bananet dhe tashmë birra. Europa është në alarm për atë që po konsumon. Sipas prestigjozes gjermane, "Bil
Thellohet skandali, nxënësit transportonin birra për shefat e arsimit (FOTO LAJM) Skandali i publikuar para disa ditësh nga disa portale, ku shihen nxënësit e shkollës fillore "Bajram Curri" duke transp
Skandal në Malishevë, nxënësit transportojnë birra për mësuesit (FOTO LAJM) Se arsimi në Malishevë po vuan nga mungesa e drejtueseve profesionist dhe të përkushtuar tanimë kjo është e qartë, por q
Yjet e Bayernit festojnë me bukuroshe dhe me birra (FOTO LAJM) Bayern Munich e ka nisur mjaft mirë këtë sezon në Bundesligë dhe në Champions League, ku arriti fitoren e fundit me rezu