13 tetor, Meta cakton datën re të zgjedhjeve lokale (VIDEO)
999 rezultate për

birrĂ

Gjiknuri ia kërcet me birra ndërkohë që Shqipëria vlon nga përgjimet (FOTO LAJM) Skandali i tenderit të Unazës së Re duket se nuk është më një shqetësim për ish-ministrin e Energjisë dhe Infrastrukturë
Nëna detyronte vajzën 13-vjeçare të kryente marrëdhënie me burra deri në 90-vjeç për birra e cigare Një ngjarje e rëndë ka tronditur mbarë opinion publik në Itali. E themi këtë pasi një nënë në Raguza detyronte vajzën
Festa e çmendur e skuadrës së Lampard, 2800 paund për 209 birra dhe 75 Jagermeister (FOTO LAJM) Festa e lojtarëve ka kaluar çdo cak. Ata kanë konsumuar 209 birra, 75 shishe "Jagermeister", 65 "Shots" me "Grey Goose",
FANTASTIKE/Ja si i mbushin birrat tifozët në stadiumin më të shtrenjtë në botë (VIDEO) Tottenham në fillim të muajt prill do të futet në stadiumin e ri dhe për tifozët e saj pritja 2 vjeçare do të marrë fund
Ndizet atmosfera, tifozët e Eintracht Frankfurt pushtojnë Milanon me birra (FOTO LAJM) Interi do presë sot në mbrëmje Eintracht Frankfurtin teksa do të kërkojë vetëm fitoren pas barazimti pa gola në sfidën e
Stadiumi i Tottenhamit është gati, tifozët e inagurojnë me birra Totenhemi ka ngjallur shpresën e tifozëve se është gati të zhvendoset në stadiumin e ri, pasi tifozët kanë fotografuar f
Shndërrimi frymëzues i 39-vjeçarit lë pa fjalë rrjetin (FOTO LAJM) Babi i tre fëmijëve ka shfaqur ndryshimet e tij fizike, pasi hoqi dorë nga disa ushqime dhe birra, duke iu nënshtruar gj
E pickoi gjapri i rrezikshëm, burrin e shpëton një birrë Një australian ka pasur shumë fat, pasi ka arritur t’i mbijetojë kafshimit të një prej gjarpinjve më të rrezikshëm në bo
Të rinjtë qahen te Basha, nuk kemi lek të pimë birra (FOTO LAJM) Kryetari i PD-së Lulzim Basha vazhdon takimet me qytetarët në rrugët e Vlorës dhe ka ndalur në një lokal, ky burrat e ul
E pazakontë, mjekët e shpëtojnë një të dehur me 15 birra Njerëzit pëlqejnë të tregojnë e të dëgjojnë histori kur e kanë tepruar me pijen, por pak mund të thonë se kishin pirë aq
Me fustane dhe birra, tifozi skocez puth gazetarin "live" (VIDEO) Sonte në orën 20:45 në "Loro Boriçi" në Shkodër do të luhet ndeshje mes Shqipërisë dhe Skocisë. Kjo ështe ndeshja e
"Shoferi kishte pirë birra", si u tentua të fshihej aksidenti i Qafë-Thanës Ditën e djeshme një autobus i mbushur me gjimnazistë në Roskovec, doli nga rruga dhe u përmbys fare pranë një gremine në
Për të gjithë fansat e Friends: Ross nuk ka vjedhur një arkë me birra Policia britanike nxori pamjet e një hajduti që kishte vjedhur jo një shishe, por plot një arkë me birra. Ngjashmëria e
Birra më e vjetër në botë; Zbulohet punishte 13 mijë vjeçare në Izrael Disa arkeologë njoftojnë se në një shpellë në Izrael gjendet punishtja e birrës më e vjetër në botë. Punishtja sipas kër
Birra më e vjetër në botë; Zbulohet punishte 13 mijë vjeçare në Izrael Disa arkeologë njoftojnë se në një shpellë në Izrael gjendet punishtja e birrës më e vjetër në botë. Punishtja sipas kër
Kuçi në festë me paratë e qytetarëve ka paguar 100 birra Vetëm dy ditë pasi Kosova kishte festuar 3 vjetorin e pavarësisë, ish Zëvendës Kryeministri, Hajredin Kuçi, i kishte shp
Mendoi se barkun e kishte të madh nga birra, më vonë zbulon të vërtetën shokuese (FOTO LAJM) Një buurë që mendonte se kishte një bark të madh për shkak se konsumonte shumë birra është tronditur kur ka marrë vesh t
E pickoi një nga gjarpërinjtë më të rrezikshëm në botë, e shpëton birra Një australian ka pasur shumë fat, pasi ka arritur t’i mbijetojë kafshimit të një prej gjarpinjve më të rrezikshëm në bo
Mandzukic paguan birrat për tifozët kroatë pas kualifikimit në gjysmëfinale Mario Mandzukic nuk e harron vendin e tij, pasi e ka dëshmuar edhe mbrëmjen e djeshme, pasi Kroacia siguroi një biletë h
Birra dhe gotat "shpërthejnë" në ajër, ja festa e "çmendur" e anglezëve (VIDEO) Anglia ka kaluar në avantazh në minutën 31' ndaj Suedisë nga një gol me kokë i ardhur nga Harry Maguire. Pas këtij go