999 rezultate për

birin

Publikon foton e parë me të birin, Gold Ag emocionon me fjalët (FOTO LAJM) Gold Ag u bë baba për herë të parë me 28 Nëntor. Ai publikoi të foto të vogëlushit, ndërsa shprehej i lumtur që djali i
7 vite nga humbja e Sokol Olldashit, e ëma rrëqeth me kujtimin për të birin Si sot 7 vite më parë, politikani i njohur i PD Sokol Olldashi humbi jetën në një aksident tragjik teksa udhëtonte nga E
Publikon foton duke ushqyer me gji të birin, por çfarë i mori vëmendjen Olta Gixharit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Olta Gixhari, u bë nënë për herë të parë më 22 gusht nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë djal
Tragjedi në familjen shqiptare! Babai me të birin vdesin nga COVID-19 brenda dy ditësh Dy persona brenda së njëjtës familje kanë humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet fjalë për familjen Rrahimi nga Poduje
Përmbytet anija me emigrantë , nëna me lot në sy kërkon të birin që ia përpiu deti Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Libi, ku një anije plot me emigrantë është fundosur 30 milje larg brigjeve të Libisë.
Me foton e ëmbël me të birin, Tolga zbulon se e përkëdhel në gjuhën shqipe (FOTO LAJM) Aktori turk Tolgahan Sayisman dhe bukuroshja shqiptare Almeda Abazi janë duke jetuar ditët më të bukura që kur vogëlushi
Iggy Azalea publikon foton e parë me të birin, konfirmon ndarjen nga partneri (FOTO LAJM) Pak muaj më parë, reperja Iggy Azalea konfirmoi se ishte bërë nënë për herë të parë. “Unë kam një djalë. Po vazhdoja të
Plagoset me armë zjarri shefi i Komisariatit në Malësinë e Madhe bashkë me të birin Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Shkodër në drejtim të makinës së policisë bashkiake të M
Feston ditëlindjen, Ermali uron të birin me foton speciale (FOTO LAJM) Djali i Ermalit dhe Amardës, Joeli ka festuar ditën e sotme 7-vjetorin e tij. Aktori i njohur, Mamaqi ka ndarë në llogar
Tatuazhi më i bukur, Elgiti gdhend në trup momentin me të birin (FOTO LAJM) Në fillim të muajit qershor, Klea Huta dhe Elgit Doda u bënë prindër për herë të parë. Çifti u bekua me një djalë të
Sa është rritur, Jonida ndan videon e ëmbël me të birin (VIDEO) Dan duket se rritet dita ditës dhe këtë e ka treguar dhe vetë këngtarja e njohur, Jonida Maliqi me postimin e fundit në
"Më raftë pika mua", Klea Huta rrëfen netët e vështira me të birin (FOTO LAJM) Për këdo, fëmijët janë të adhurueshëm dhe një bekim më vete, por edhe një problem ditor me të cilin duhet të përballet ç
"25 vite me dashuri", Inva Mula ndan si rrallëherë foto me të birin (FOTO LAJM) Artistja e njohur e publikut shqiptar, Inva Mula ka ndarë së fundmi disa foto me djalin e saj Anthony, i cili duket se k
63 vjeçari shkon i plagosur në spital, policia arreston të birin Policia e Fierit ka arrestuar një 37 vjeçar pasi ka dhunuar fizikisht të atin, i cili është dërguar në spital. Sipas
Ka nisur që tani me këshillat, çfarë i mëson Elgiti të birit për gocat (FOTO LAJM) Elgit Doda dhe Klea Huta janë duke shijuar pushimet e para me vogëlushin e tyre Krid. Këtë detaj e ka treguar dhe vet
U hodh nga spitali ku po kurohej nga COVID-19, stilistja e njohur rrëqeth me fjalët për të birin Pak ditë më parë Shqipëria u trondit ku një i ri me COVID-19 u hodh nga spitali duke humbur jetën dhe pse ishte drejt sh
16 vite pjesë e Realit, Zidan nuk pyet dhe largon nga skuadra të birin Djali i Zinedin Zidan, Lukas, i cili mban rolin e portierit me shumë mundësi do të largohet nga Real Madridi në këtë mer
Me vajzën e Albanit dhe të birin, pushimet e Bietës për tu patur zili (FOTO LAJM) Moderatorja e programit të përditshëm Ftesë në 5, Bieta Sulo ka ndarë me ndjekësit foto dhe momente të ndryshme nga push
Të veshur njësoj, Sara ndan fotot e ëmbla të Ledionit me të birin (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediav
U zhduk në liqen, dalin pamjet e fundit të aktores së famshme me të birin Vijohet ende kërkimi për trupin e aktores Naya Rivera, e cila u bë e famshme në serialin “Glee”, autoritetet kanë publik