999 rezultate për

biri

Një mami si Poni, këngëtarja e përkushtuar me mësimet e të birit (FOTO LAJM) Darkën duket se këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Poni e kalon duke u kujdesur për djalin e saj. Artistja k
Arrestohet babai e shpallet në kërkim i biri, çfarë u gjet mes pyllit Policia ka vijuar kontrollin për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike dhe ka arrestuar babë e bir në Shijak.
I biri feston ditëlindjen e 3të, Majk i bën urimin emocionues (FOTO LAJM) Sot, djali i reperit Majk, Roani, feston ditëlindjen. Megjithëse lidhja e reperit me mamanë e të voglit nuk zgjati sh
"Djali im nuk është terrorist", shkrimtari poston foton e të birit të shtrirë përtokë nga policia Një tjetër fëmijë i një shkrimtari ka qenë i pranishëm sot në protestën për Teatrin. Blendi Shahu, i biri i shkrimtar
Këngëtarja e famshme në zi, humb të birin 21-vjeçarë nga mbidoza (FOTO LAJM) Melissa Etheridge, këngëtarja e njohur amerikane po kalin periudhën më të trishtë të jetës së saj, pasi i biri 21 vjeçar
"Biri im", Anila Basha tregon portretin ëngjëllor të vogëlushit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar gazetarja e njohur, Anila Basha u bë nënë për herë të parë. Anila solli në jetë një djalë, të cilin e pa
U varros nga i biri, momenti kur policia nxjerr të gjallë nga varri të moshuarën (FOTO LAJM) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Kinë ku policia ka zhvarrosur një grua të moshuar të varrorur të gjallë nga i biri.
Vizitoi në Tiranë prindërit me COVID-19, fierakja shtatzënë infekton të birin dhe vjehrrën Ditën e sotme tre raste të reja rezultuan pozitivë në Fier. Bëhet fjalë për një familje që jeton në lagjen “Liri Gero” n
Feston ditëlindjen e parë, Almeda i bën urimin më të ëmbël të birit (FOTO LAJM) Çifti shumë i dashur për publikun, Almeda dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë në Maj të vitit të kalua
6 muaj pa takuar të birit, ish-bashkëshortja ia thotë copë: Fajin ta ka jot ëmë! Në emisionit “Stop” ka mbërritur një apel i një babai i cili kërkon të takohet me djalin e tij 2-vjeçar, që sipas preten
Fundjave karantine, Bieta Sulo ndan pozat më të ëmbla krah Albanit dhe të birit (FOTO LAJM) Fundjava kalohet gjithmonë pranë njerëzve më të dashur dhe këtë ka treguar edhe moderatorja e njohur, Bieta Sulo me post
E quajti të birin "Gjenital", aktorja pendohet dhe ja ndryshon pas një viti (FOTO LAJM) Amy Schumer ka zbuluar se i ka ndryshuar zyrtarisht emrin djalit të saj Gene Attell, pasi kuptoi që tingëllonte si “Gjen
Shumë dashuri, Miriami tregon momentin më të bukur pranë të birit në karantinë (VIDEO) Me 14 Janar të këtij viti çifti shumë i dashur për publikun, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të
"Dështim i qeverisë", këngëtarja e famshme dhe i biri rezultojnë pozitiv me COVID19 Këngëtarja e njohur Pink tha të premten në mediat sociale se ajo dhe djali i saj kaluan javë të tëra të izoluar pasi rez
Ishte nisur për të takuar të birin, aksidentohet Boateng (FOTO LAJM) Mëngjesin e sotëm u raportua se në një makinë ishte përplasur me muret anësore, në aksin rrugor A9 në Bavari. Dhe sip
"Ne luajm", në këto ditë karantinë Jonida Maliqi ndan momentet më të bukura me të birin (VIDEO) Jonida Maliqi ka treguar në rrjetet sociale se këto ditë ka vendosur të vetizolohet së bashku me djalin e saj, Dan dhe d
Djali ishte shofer në Itali, si u infektuan dy rastet e reja me koronavirus në Lushnjë Numri i të infektuarve ka shkuar në 4 në qytetin e Lushnjës. ISHP konfirmoi sot edhe dy raste të reja, për të cilët m
Ja si është gjendja e Maldinit dhe të birit Ditën e djeshme u zbulua se Paolo Maldini së bashku më djalin e tij, Daniele, kishin rezultuar pozitivë në testin për Ko
Veliaj si Rama, për herë të parë poston video me djalin e tij (VIDEO) “Baba, ne do rrimë në shtëpi! Veç kështu ndihmojmë gjyshet e stërgjyshen që i kemi shumë xhan e që nuk duhet të sëmuren”
Frika nga koronavirusi, Meghan Markle dhe Princ Harry lenë të birin "vetëm" (FOTO LAJM) Rreziku ndaj Koronavirusit ka pushtuar të gjithë botën. Së fundmi edhe çifti shumë i përfolur Meghan Markle dhe Princi H