999 rezultate për

bionde

Marina guxon këtë fillim viti, i thotë lamtumirë flokëve të gjatë dhe befason me pamjen e re (FOTO LAJM) Marina Vjollcën jemi mësuar ta shohim gjithmonë me flokët e saj biondë dhe të gjatë. Moderatorja ka ndryshuar herë pa
Bëri operacion për zvogëlimin e gjoksit, modelja e famshme mahnit me bikini (FOTO LAJM) Ajo kohët e fundit iu nënshtrua një operacioni për zvogëlimin e gjirit, duke e çuar në madhësinë nga 34E në 34B. Bian
Bionde apo brune? Kjo është nuanca më trendy e flokëve për vjeshtën (FOTO LAJM) Me përfundimin e sezonit të plazhit dhe me rënien e temperaturave, shumë vajza e ndjejnë të nevojshëm ndryshimin e pamje
Doni të bëheni bionde? Bëni këtë test e më pas vendosni Kur afron stina e verës, tundimi për të lyer flokët në ngjyrë të hapur vjen bashkë me të nxehtin e tmerrshëm. Por shpesh
Bëhuni bionde në shtëpi, 3 truke natyrale dhe që nuk dëmtojnë flokët tuaj Nëse i numëroni të gjitha paratë që shpenzoni në një vit për lyerjen e flokëve, zbardhjen, produktet e tjera që premtojn
Biondë apo brunë, si janë më tërheqës këta aktorë (FOTO LAJM) Ndodh që rolet i transformojnë plotësisht aktorët e filmave dhe serialeve megjithatë jo të pakta janë rastet kur ndryshi
Bionde dhe me sy bojëqielli, kjo është e dashura që nxorri në pritë Hekuran Billën (FOTO LAJM) Detaje të reja zbardhen nga eliminimi i Hekuran Billës, ku mësohet se është përdorur si karrem e dashura e tij, Adjola L
20 vite më e re, marrëdhënia sekrete e suksesshme e Pirro Çakos me bionden bukuroshe (FOTO LAJM) Këtë nëntor do të festojë 55-vjetorin, por askush nuk mund ta besojë se kjo shifër ka lidhje me pamjen prej djaloshi të
Fatma Methasani bjonde? Nëse nuk e imagjinoni dot shihni këtë foto (FOTO LAJM) Fatma Methasani është një nga moderatoret më të dashura të ekranit shqiptar. Prej disa muajsh ajo dhe partneri i saj, Al
I dehur dhe në shoqërinë e 3 biondeve, Kujtim Gjuzi e djeg për Shën Valentin (VIDEO) Kujtim Gjuzi është padyshim një ndër deputetët të komentuar në Shqipëri. Së fundmi është filmuar i shoqëruar nga 3 b
Vajza me vrap te parukjerja, Kim Kardashian sapo "zbuloi" ngjyrën e flokëve që do ju fiksojë (VIDEO) Jemi të sigurt që njiheni mirë me dashurinë e motrave Kardashian për të ndryshuar thuajse çdo ditë diçka nga pamja e tyr
U kap në hotel me një bionde, Stresi i dedikon këngë Kejsit (VIDEO) Këngëtari i njohur Stresi prej mujsh i ka dhënë fund lidhjes së tij me Kejsin. Por edhe pse të ndarë Kejsi dhe Stresi
Tashmë beqar, Robert Berisha publikon bisedën me bionden misterioze (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Nora Istrefin, Robert Berisha nuk nguron të bëjë publike flirtet e vajzave me të. Në një etiketim që një
Maxi Lopez harron Wandën, një tjetër bionde i ka kthyer buzëqeshjen (FOTO LAJM) Maxi Lopez e ka gjetur buzëqeshjen. Sulmuesi argjentinas ndihet i lumtur me partneren e re, Daniela Christiansson, e cil
Problemet për Mourinhon s’kanë fund, zbulohet lidhja jashtëmartesore me bukuroshen bionde (FOTO LAJM) Pas shkarkimit gjatë kësaj jave nga Manchester United, hallet duket se nuk kanë fund për Jose Mourinhon. Ditën e sotme,
Mourinho lidhje jashtëmartesore me një bionde? (VIDEO) Jose Mourinho ka një miqësi të fshehtë me një grua bionde 14 vjet më të re se sa ai. 55-vjeçari, së fundmi u largua nga
Kida bën ndryshimin e papritur, dashurohet me "look-un" e saj të ri (FOTO LAJM) Kida është një nga këngëtaret më të dahsura dhe më të komentuar të në rrjet. Ajo shpesh herë na surprizon me projekt
Kamomil për biondet, si të veproni për flokët Metodat e vjetra ende aplikohen sot dhe janë të shkëlqyera, kjo referuar edhe maskave të ndryshme për fytyrë dhe flokë.
Qeshni me lot, ky djalë mashtron lehtësisht katër vajza bjonde (VIDEO) Ë​shtë e njohur teoria se bjondinat i hanë lehtë shakatë. Një gjë e tillë është dëshmuar në një ndeshje bejsbolli
Pse burrat “vdesin” për bjondet? Mësojeni njëherë e mirë Kanë kaluar shumë vite që kur e përjetshmja Marilyn Monroe interpretoi në filmin “Burrat preferojnë biondet”. Por ste