999 rezultate për

binjakeve

Mitet që duhet të bien njëherë e mirë për shenjën e binjakëve Janë të çorganizuar dhe jo shumë të qëndrueshëm. Shpesh herë i largojnë njerëzit që i duan vërtetë, vetëm prej sjelljeve
Saimiri puthi në buzë njërën prej binjakeve, reagimi i papritur i së motrës (FOTO LAJM) Saimiri dhe njëra nga binjaket, Silvana u takuan në vilën e 33-vjeçarit. Ndryshe nga takimet e para, kësaj here nuk mung
Nxehet situata në "Love Story", Saimiri puthet në buzë me njërën prej binjakeve (FOTO&VIDEO) Në puntatën e djeshme të "Love Story", Saimiri ka zgjedhur sërish për një takim të gjatë një nga motrat binjake, Silvanë
"Iu turrën Saimirit", Ariana reagon pas akuzave të binjakeve (FOTO LAJM) Binjaket e "Love Story" morën të gjithë vëmendjen me komentin e tyre mbi vajzat e kastit, duke e cilësuar sjelljen e tyr
Më shumë se 100 propozime për emrat e binjakëve që lindin në vitin 2020 Si çdo vit të ri, ne ju propozojmë emrat që janë në trend për të gjithë bebat që do të lindin këtë. Në listën me disa em
Agron Llakaj flet për largimin e binjakëve nga Al Pazar: As nuk më kanë telefonuar! Dy aktorët Romeo dhe Donald Veshaj para pak ditësh lajmëruan në një emision televiziv se nuk do të jenë më pjesë e ‘Al P
Për famën braktisën të dashurat, historitë e dashurisë së binjakëve para Borës dhe Jonidës (FOTO LAJM) Aktori i ri i humorit, Donald Veshaj është bërë i famshëm bashkë me vëllanë e tij binjak Romeo dhe prej muajsh është në
Ky është kryeqyteti botëror i binjakëve (FOTO LAJM) Igbo-Ora, një fshat në Nigeri me rreth 92 mijë banorë, ka mbi 2 mijë binjakë, kryesisht anëtarët e fisit Jorub. Ata p
Kryeqyteti i binjakëve në botë! Fenomeni kulturor dhe genetik Antropologët me kalimin e viteve kanë kuptuar se Igbo -Ora ka një karakteristikë të veçantë, ajo është një nga qytetet k
Merr fund "karriera e binjakëve skifterë", Eduardi përfundon në burg Mund të quhet e mbyllur “karriera” në Itali e binjakëve shqiptarë Edmond dhe Eduard Trushi. Gjykata e Pordenones ka d
Nuk i dënuan dot prej ADN-së identike, mbraron "aventura" e binjakëve shqiptarë që kryen mbi 100 grabitje Muzike live, makina luksoze dhe ora të shtrenjta, një jetë si në filma ajo e dy vëllezërve binjakë Eduard dhe Edmond Tr
Dita botërore e binjakëve, rrugët e Prishtinës mbushen plot e përplot (FOTO LAJM) Katër gushti është dita e cila në gjithë botën shënon Ditën e Binjakëve. Këtë ditë që nga viti 1976 në gjithë botën o
Mësoni disa fakte për binjakët Bota e fëmijëve është plot surpriza e gjëra që të bëjnë të mendohesh, aq më tepër ajo e binjakëve. Më poshtë do të lexon
Dashuria dhe puna: Horoskopi javor DASHI Të përgjithshmet: Një javë shumë e mirë fillon për ju pasi hyrja e Diellit dhe Merkurit në shenjën e Binjakëve në
Nëna e binjakëve shkon të bëjë ekon dhe nuk i beson dot ekranit Njihuni me Casey Saunders, në krye të fotos. 27-vjeçarja rezidente ne Kolorado sapo bëri diçka pothuajse të pamundur – a
Lidhja e binjakëve, përqafohen sapo dalin në dritë (FOTO LAJM) Binjakët pothuajse gjithmonë kanë një lloj lidhjeje të veçantë mes tyre. Dhe zakonisht, edhe pas lindjes ata kanë tenden
Binjakët i propozojnë binjakeve në të njëjtën ditë Vëllezër binjakë që njohën dy motra binjakë, zgjodhën një datë “binjake” për t’u propozuar atyre. Brittany dhe Briana
Si në seriale, historia e binjakëve shqiptarë që i ndanë që në lindje Historia e një nënë zemërthyer erdhi mbrëmjen e 3 dhjetorit një vit më parë, në emisonin ’’Pa gjurm뒒, në kërkim të gjy
Zbuloni shtetin që binjakët janë fenomen normal Sigurisht lindja e binjakëve merr vëmendje gjithmonë, aq më tepër kur numri i tyre e kalon dyshen. E padyshim, kuresh
Bonuset për lindjet, Rama sqaron pagesat për rastet e binjakëve Paraditen e sotme, kryeministri Rama foli për risitë në pr/buxhetin e vitit të ardhshëm ku e vuri theksin tek bonusi që