999 rezultate për

binjaket

Binjakët vijnë në jetë në ditë, muaj dhe dekada të ndryshme (FOTO LAJM) Jason Tello mirëpriti në jetë dy foshnjat e shëndetshme në ditë të ndryshme, muaj dhe dekada të ndryshme në Carmel. J
Këta janë binjakët më të çuditshëm që keni parë ndonjëherë (FOTO LAJM) Nëna e këtyre binjakëve nuk e ka aspak problem që t’i tregojë botës se fëmijët e saj janë tërësisht të ndryshëm. Daniel
EMOCIONUESE/ Binjakët vijnë në jetë vetëm 20 minuta pas tërmetit (VIDEO) E gjithë Shqipëria është zhgjuar e tronditur dhe në panik nga lekundjet e forta të tërmetit. E ndërsa vendi ndodhet n
Harrojeni Marsela Topin, Bora Zemani dhe binjakët Veshaj paskan sharë më keq live (VIDEO) Ditën e djeshme bëri bujë videoja e moderatores së emisionit “Fakt” në televizionin e Fierit “Apollonia tv”. Në momen
Kujdes! Këto 4 shenja të zodiakut janë me dy fytyra dhe të pavendosura Binjakët, Virgjëresha, Shigjetari dhe Peshqit njihen si shenjat më të pavendosura të zodiakut, që ndryshojnë mendje shpe
Binjakët nga Klina votojnë me një dokument, në pranga një prej tyre dhe një komisioner Në shkollën fillore "Dëshmorët" në Klinë është arrestuar një komisionere dhe një votues. Vlora Latifi nga DnV ka thën
Tifozet më të bukura të "Tironës", binjaket e Jorida Tabakut nën fanellën bardh e blu (FOTO LAJM) Ditën e djeshme ndeshja, Tirana-Partizani u shoqerua me një incident të fortë që para nisjes. Tifozët u përfshinë në
Përveç emrave, Romeo dhe Donaldi na treguan gjithçka për Borën dhe Jonidën (FOTO LAJM) Të ftuar këtë të diel në emisionin “E Diell”, binjakët Romeo dhe Donald Veshaj nuk i shpëtuan interesit të moderatorëve
Ky është kryeqyteti botëror i binjakëve (FOTO LAJM) Igbo-Ora, një fshat në Nigeri me rreth 92 mijë banorë, ka mbi 2 mijë binjakë, kryesisht anëtarët e fisit Jorub. Ata p
Solli në jetë binjakët në moshën 74-vjeçare, çifti në gjendje kritike për jetën Prindërit më të vjetër në botë janë nën një kujdes intensive nga mjekët vetëm një javë pasi ata lindën binjakë. 74-vjeça
Sherr me binjakët e "AL Pazar", menxaheri i VIP-ave: Ja kam thënë në sy (FOTO LAJM) Xhani Demika së fundmi ka folur për të gjitha aventurat e tij këtë vere dhe zbuloi shumë sekrete për personazhet publik
Binjaket ruse, nën kritika të forta pasi tallën një të pastrehë (FOTO LAJM) Binjaket seksi nga Rusia të cilat u bënë të njohura pak kohë më parë pas deklaratës së kërkonin burrë të përbashkët, jan
Të nxin jetën, cila është shenja më hipokrite dhe e shtirur e horoskopit Askush nuk do të donte të kishte një hipokrit/hipokrite në jetën e tij, megjithatë ata janë aty poshtë hundës sonë. I nd
Gjermania në festë, vijnë në jetë binjaket panda (VIDEO) Në Gjermani ka festë të madhe për lindjen e dy binjakëve të veçantë: ata janë dy këlyshë panda nga Kopshti Zoologjik i B
Binjakët festojnë ditëlindjen, urimi i fshehtë i Borës për Donaldin (FOTO LAJM) Ditën e sotme binjakët Donald dhe Romeo Veshaj festojnë ditëlindjen. Fillimisht vëllezërit kanë uruar të dy njëri tje
Pas "Treshat" me binjakët, Bora Zemani nis xhirimet e projektit të ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Digitalb”, Bora Zemanin e kemi parë nën logo të ndryshme televizionesh me projekte të reja. Si fill
Njerëzit që kanë gjetur “binjakët” e tyre (FOTO LAJM) Thënia se çdo person në këtë botë ka një person që i ngjanë si ta kishte binjak duket se është e vërtetë. Thënia se ç
Këto shenja e kanë ndarjen si "buk e djathë" Në një moment jeni të dashuruar dhe krejt papritur jeni beqarë. Ndarjet s’janë gjithmonë dypalëshe dhe prandaj mund të n
TRAGJEDI/ Babai harron binjakët në makinë dhe ikën në punë, vogëlushët vdesin nga vapa I la fëmijët e tij binjakë në makinë, djalë dhe vajzë 1 vjeç, i bindur se i kishte lënë në çerdhe dhe shkoi nxitimthi në
Qëndrojuni larg, këto janë 2 shenjat më hipokrite të horoskopit Ju ka ndodhur ndonjëherë të zhgënjeheni nga miq, familjarë apo kolegë që i konsideronit të afërt? Do të ishte habi po të