999 rezultate për

binjake

Njëri në hapësirë tjetri në Tokë, dy binjakët e NASA-s nuk janë më identikë (FOTO LAJM) Rasti i dy binjakëve, njëri prej të cilëve qëndroi në hapësirë për një vit dhe tjetri në tokë vërtetoi një tezë të hersh
Enrique Iglesias flet për herë të parë për binjakët e tij Pas disa muajsh këngëtari Enrique Iglesias ka vendosur të flaës për herë të parë për binjakët e tij dhe dashurinë që ka
Njëri i bardhë dhe tjetri me ngjyrë, njihuni me binjakët unikë (FOTO LAJM) Dy binjakë në Ustrali kanë lindur me ngjyrën e lëkurës ndryshe nga njëri-tjetri, Lucas ka lindur me sy të kaltër dhe lëk
Rashel Kolaneci paska një binjake dhe ne se kemi ditur?! (FOTO LAJM) Vajza seksi Rashel Kolaneci është njëra ndër më të përfolurat e shoëbiz-it. Por ndërkohë që të gjithë fokusohen në n
Dy këngëtarët shqiptarë deklarojnë papritur se janë binjakë: Prindërit na ndanë Emisioni Zonë e Lirë dje ka pasur disa të papritura. Shokuese ka qenë deklarata e këngëtarit Marsel Ademi, i cili ish
Babai monstër, mban me zinxhirë dy vajzat dhe abuzon seksualisht për 10 vite me to Një baba është akuzuar për përdhunimine vajzave të tij binjake për 10-të vite me rradhë në shtëpinë e tyre në Minneapoli
Binjakët e porsalindur gjenden të vdekur brenda një valixheje në kanal (FOTO LAJM) Trupat e dy foshnjeve të porsalindura janë gjetur të vdekur brenda një valixheje që ishte hedhur në një kanal në Arkansa
Vëllezërit binjakë identikë, u propozojnë në të njëjtën kohë motrave binjake identike (FOTO LAJM) Josh dhe Jeremy Salyers, 34 vjeç nga Tennessee u takuan me të fejurat e tyre Brittany dhe Briana Deane, të 31 vjeç në në
Binjaket e ndërtesave më të famshme në botë që mund t'i vizitoni falas (FOTO LAJM) Ndoshta ju ka ndodhur që të doni shumë të shëtisni nëpër disa nga monumentet dhe ndërtesat më të famshme në botë por nuk
7 personazhe VIP që kanë binjakë, por nuk ngjajnë (FOTO LAJM) Duket e cuditshme por disa prej aktorëve më të famshëm hollivudianë kanë motër ose vëlla binjak. Ata janë shumë të n
Rrëfimi i dhimbshëm i një nëne: Më vdiqën binjakët në duar Rubrika “Ka një mesazh për ty” tek “E diela Shqiptare” në Tv Klan, këtë të dielë vijoi me rastin e një nëne të vuajtur e
Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes (FOTO LAJM) Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në jav
Binjakët lindin brenda 20 minutave, njëri më 2017 e tjetri më 2018 (FOTO LAJM) Binjakët Joaquin dhe Aitana de Jesus Ontiveros pritej të lindnin më 27 janar të vitit 2018. Megjithatë, nëna e tyre s
Është 42 vjeçe sjell në jetë fëmijën e 20-të Edhe pse 42 vjeçe, ajo ka sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të 20-të, megjithatë është ende larg rekordit Gines, që m
33 binjakë në një shkollë, institucioni arsimor kërkon Guiness-in Në qarkun Buxha të Izmirit, në Turqinë perëndimore, më saktësisht në shkollën e mesme Makbule Suleyman Alkan, mësojnë nj
33 binjakë në një shkollë, kërkohet rekordi ‘Guinnes’ Në qarkun Buxha të Izmirit, në Turqinë perëndimore, më saktësisht në shkollën e mesme Makbule Suleyman Alkan, mësojnë nj
E papritur, Enrique Iglesias bëhet baba i binjakëve Artisti më “in” i viteve 2000, Enrique Iglesias ka sjelle ajmin shumë të papritur së bashku me parteneren Anna Kournikov
Flet për herë të parë mamaja e Beyonce: Ja kujt i ngjajnë më shumë binjakët Tina Knowles në një intervistë ekskluzive për “The Entertainment Show” ka treguar sesi është të rrisësh dy binjakë dhe ç
Vëllezërit binjakë martohen me motrat binjake identike, shokohen të ftuarit (FOTO LAJM) Të ftuarit e një dasme në Kinë kanë ngelur të mahnitur nga një martesë e mahnitshme e dyfishtë. Kjo sepse ata me të v
Edona Llalloshi është bërë teze e dy binjakëve Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi është shprehur shumë e lumtur pasi në familjen e saj ka festë të dyfishtë. Edona