999 rezultate për

bing

E kishin mbingarkuar, përplaset helikopteri (VIDEO) Disa pamje të marra nga kamerat e sigurisë kanë kapur momentin e tmerrshëm kur një helikopter u përplas për një ndërtesë
Vendimi ekstrem, mbyllet plazhi i famshëm nga mbingarkesa e turistëve (FOTO LAJM) Autoritetet në Tajlandë kanë urdhëruar mbylljen e përkohshme të plazhit që u bë i famshëm nga filmi i Leonardo di Caprio
Në kontrollin e makinës, gjendet dy vjeçarja e mbuluar me sende Policia në Murcia të Spanjës, ndaluan për kontroll një veturë të mbingarkuar, por u befasuan kur gjetën brenda një fëmij
Ministresha del bllof, hapjen e "bingos" brenda teatrit e firmosi Rama (FOTO LAJM) Ish-drejtori i Teatrit Eksperimental, Kastriot Çipi është bërë bashkë e debatit të fortë mes artisteve dhe ministres se
91 vullkanë të panjohur rrezikojnë masën akullnajore në Antarktidë Poshtë kapakut akullnajorë të Antarktidës, në pjesën perëndimore, janë identifikuar 91 vullkane të pa njohur, duke e çua
Shitja e Sadikut për 1.5 milionë euro, Elbasanit dhe Turbinës i bie "bingoja" Një futbollist mund të kthehet në një “minierë ari” nëse klubet shqiptare do të dinë të sillen si profesionistë. E tillë
Rikthehet në ujë luftanija 220–vjeçare e marinës amerikane (VIDEO) Anija historike, e cila u përdorur në luftë 220 vjet më parë, në vitin 1797, është lëshuar sërish në det në Boston Harbo
Zbuloi lobingun në SHBA, këshilltari i Metës sulmon BIRN-in: Media e Sorosit. Suksese në jetë! (FOTO LAJM) Në një shkrim të publikuar gjatë paraditës së sotme, BIRN deklaroi duke iu referuar Departamentit të Drejtësisë në SHBA,
E çuditshme, fiton 140 milionë lekë në Telebingo por nuk shkon t'i marrë (FOTO LAJM) Shorteu i hedhur më datë 1 janar 2017 në Telebingon Shqiptare, që mbahet në emisionin ‘E diela Shqiptare’, ka shpallur n
Probleme me stresin? 10 metoda për të çliruar mbingarkesën emocionale Në situata të stresit, kur ju bëjnë presion shqetësimet, bëjeni më të lehtë për veten tuaj ashtu që tek vetja të ndrysho
Çfarë ndodhi pas Bing Bangut/ Shkencëtarët arrijnë të krijojnë antimaterien Në fillim të javës shkencëtarët e CERNI-t njoftuan se ja kishin dalë mbanë që të prodhonin antimaterie përmes goditjes m
Ndalohet administratori i lojërave të fatit, iu gjetën bileta bingoje false Një shtetas 56 vjeçar është ndaluar nga ana e policisë, pasi i janë gjetur bileta false. Administratori i një aktiviteti
Kalimtarët nxjerrin gruan nga flakët mbas aksidentit tragjik (VIDEO) Këto pamje dramatike tregojnë momentin kur kalimtarë të rastit përpiqen që të shpëtojnë një grua nga automjeti i përfsh
Ja kur do të nisë shpërndarja e teksteve mësimore për këtë vit Në mbyllje të procesit të vlerësimit të teksteve nga drejtoritë arsimore, specialistët e Ministrisë kanë dërguar pranë s
Microsoft gjen fituesin e Euro 2016 Euro2016 do të fitohet nga Gjermania që do të luajë finalen kundër Spanjës, ky është një rezultat që është nxjerrë në ba
Hahn: Media situation in Macedonia is disturbing EU's Enlargement Commissioner Johannes Hahn said that media freedom has been and remains one of the priorities of the Eu
Microsoft Bing me logo të re Microsoft sapo ka bërë publike një logo të re për Bing, motorin e saj të kërkimit, të cilin vetëm se e ka rifreskuar pak
Sherr mes dy shqiptarëve në Itali, humb jetën 55-vjeçari Si pasojë e një zënke të ndodhur midis dy shqiptarëve në Itali ka mbetur i vrarë, Sabri Alija 55 vjeç. Ngjarja ka ndodhu
Governments of Kosovo and Macedonia to hold joint meeting in April Prime minister of Kosovo, Isa Mustafa said today that the joint meeting of Kosovo and Macedonia will be held in March.
Bing opsioni më i ri i Twitter Twitter ka vendosur më në fund të shtojë opsionin e përkthimit Bing në faqen e tij zyrtare si dhe në aplikacionin për iO