999 rezultate për

bindja

Patozi: Në këtë fushatë do shkojmë të përulur për të dëgjuar qytetarët (VIDEO) Kryetari i partisë Bindja Demokratike, Astrit Patozi ka vendosur të japë një mesazh për të gjithë qytetarët kudo ndodhen
Partia e Patozit "gjuan kandidatë nga zyra", ish deputeti publikon mesazhet( FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD-së, Luçiano Boçi ka publikuar një mesazh që sipas tij Partia Bindja Demokratike e Astrit Patozit, i ka
"Bindja Demokratike s’duhet të regjistrohet në zgjedhje", një parti e padit në KQZ Partia Bashkimi Demokrat Shqiptar (PBDSH) ka depozituar një ankimim në Kolegjin Zgjedhor kundër regjistrimit të Bindjes
Pa nisur mirë punën, BD-së i plas një skandal Të tjerë qytetarë kanë denoncuar falsifikimin e firmave të tyre për themelimin e Partisë së Astrit Patozit, ‘Bindja Demo
KQZ regjistron "Bindjen Demokratike" të Patozit, por kush votoi kundër? Ditën e sotme Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka pranuar rregjistrimin e partisë "Bindja Demokratik" të Astrit Patozit p
Habit Taulant Balla: Partia "Bindja Demokratike" lojë e Berishës? Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka bërë thirrje për fillimin e punimeve për Komisionin e Posaçëm të Refo
Askush nuk e ka monopolin e opozitës! Patozi flet pas regjistrimit të partisë Astrit Patozi, një nga themeluesit e Partisë Bindja Demokratike, iu përgjigj në Top Talk deklaratës së Lulzim Bashës i c
Ngjan me PD-në, kjo është logoja e partisë së Patozit (FOTO LAJM) Astrit Patozi ka regjistruar në gjykatë partinë Bindja Demokratike duke bërë edhe njoftimin e parë publik nën siglën e k
Nishani sulmon partinë "Bindja Demokratike, zbulon financuesin e saj Ish-Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, kryetar i Këshillit Kombëtar të PD-së, deklaroi në Open se themelimi i parti
Rudina Hajdari: Suksese partisë "Bindja Demokratike" Kryetarja e grupit demokrat në Kuvendin e Shqipërisë, Rudina Hajdari, që u përfol në fillim se do të udhëhiqte partinë e
Nesër regjistrohet "Bindja Demokratike", mësoni nëse do të jetë pjesë Hajdari Nesër do të regjistrohet në gjykatë dhe më pas në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve (që është afati i fundit) për vendore
Basha bën thirrje për mosbindje civile: Nuk e njohim policinë Kreu i PD, Lulzim Basha teksa protesta po mbyllej, ka marrë fjalën ka bërë një thirrje të fortë për mosbindje civile.
Totti: Tentova të bindja Ibrahimovicin dhe Ronaldon të vinin në Romë Legjenda e Romës, Francesco Totti, e ka pranuar se ai kishte tentuar ta bindë Zlatan Ibrahimovicin dhe Ronaldon t’i bash
Mosbindja civile paralizon vendin, akset kryesore bllokohen nga protestuesit (FOTO LAJM) Ka nisur mosbindja civile e cila ka bllokuar disa nga akset më të rëndësishme në vend. Fillimisht aksi i parë që ësh
Shqipëria drejt kaosit? Sot nis mosbindja civile në të gjithë vendin Sot në orën 10:00 nis mosbindja civile në Shqipëri. E nisur pas protestën për taksën e Rrugës së Kombit dhe e vazhd
Shqipëria drejt kaosit? Mosbindja civile nis nga Shkodra Ashtu siç ishte paralajmëruar ka nisur aksioni për mosbindjen civile. Burime nga PD bëjnë me dije se aksioni ka nisu
Çfarë është mosbindja civile dhe a ka ndodhur më parë në Shqipëri? Opozita është në përgatitje të protestave që parashikojnë mosbindje civile. Lulzim Bashës ishin të ashpra për hapin e
Kukësi në gjendje shtetrrethimi, policia e armatosur blindon qytetin Edhe pse tashmë kanë kaluar dy ditë nga protesta e dhunshme në Kukës, forcat policore vahdojë të patrullojnë në qytet.
Basha me tone lufte ndaj Ramës: Ke 48 ditë kohë, ndryshe... Kreu i opozitës Lulzim Basha mbajti një fjalim me tone të ashpra para pak minutash në çadrën përballë zyrës së Ramës në
Vetëvendosje-s i shtohet një kick-bokser Kampioni ndërkombëtar i "kick - boxing", Ridvan Vllasalliu zyrtarisht është pjesëtar i Lëvizjes Vetëvendosje. Ai i ës