999 rezultate për

bindin

Ofertat për Grezdën nuk bindin Rangers Karriera e Eros Grezdës është në udhëkryq për momentin. Sulmuesi anësor i Kombëtares shqiptare është nxjerrë në merkato
Lovren kërkohet në Serinë A, 3 klube të mëdha pas kroatit Mbrojtësi i Liverpoolit Dejan Lovren është një nga më të kërkuarit në Serinë A. Për të siguruar kroatin ka një rivali
Haradinajn nuk e bindin ambasadorët, taksa për Serbinë nuk hiqet Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, priti në takim ambasadorët e QUINT-it dhe përfaqësuesin e Zyrës
Liderët bindin Thaçin që të mos diskutojë për ndarjen e Kosovës Presidenti Hashim Thaçi, kryeministri Ramush Haradinaj, kryeparlamentari Kadri Veseli dhe zëvendëskryeministrat Behgjet
Rama iu kërkon deputetëve të bindin popullin pasi ia "nxiu" jetën Me taksa që janë rritur si asnjëherë më parë dhe paga e pensione që nuk janë prekur që prej vitit 2013, Edi Rama e di se
Edhe Arsenal vihet pas De Vrij Interi mbetet skuadra favorite për të nënshkruar me De vrij pasi në Itali besojnë se tani ekziston një marrëveshje mes
Këto arsye do t’ju bindin të filloni të vraponi çdo ditë Siç kanë thënë dikur edhe grekët e lashtë, “nëse dëshironi të jeni të fortë – vraponi. Nëse dëshironi të jeni të bukur –
"Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën", fallxhorja këshillon vajzën e re (VIDEO) Janë të shumtë njerëzit që bien pre e mashtrimeve të fallxhoreve të cilët janë të aftë të manipulojnë njeriun përballë d
Pamjet që do ju bindin se kurrë nuk duhet ta përdorni telefonin duke ecur (VIDEO) Nje video e publikuar së fundmi tregon se si kurrë nuk duhet ta përdorni celularin teksa jeni duke ecur në rrugë e në ve
Pronarët e Interit bindin De Biasin, gati largimi pas ndeshjes me Izraelin Grupi i biznesmenëve kinezë që kanë në pronësi Interin, Suning, ka gati një ofertë tunduese për trajnerin e kombëtares s
Arsyet që do t'ju bindin të filloni vrapin Vrapimi është një aktivitet i cili nuk kërkon shumë shpenzime. Ju mjaftojnë në palë atlete, një veshje e përshtatshm
Këto nëntë arsye do t'ju bindin të vraponi çdo ditë Siç thonin edhe grekët e lashtë, “nëse dëshiron të jesh i/e fortë – vrapo. Nëse dëshiron të jesh i/e bukur – vrapo. Nëse
Bashën nuk e bindin as Donald Lu me Arvizunë: E vetmja zgjidhje, qeveria teknike Kreu i opozitës Lulzim Basha priti sot në zyrën e tij ambasadorin e SHBA-ve në Tiranë, Donald Lu si edhe ish-ambasadorin
Thaçi: Po të duan, ndërkombëtarët e bindin për 5 minuta Beogradin Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në një intervistë për "Zëri"-in, ka thënë se ndërkombëtarët , po ta duan formimin e
Zbulohet "lista e zezë" e Mourinhos, ja 8 yjet që largon (FOTO LAJM) Jose Mourinho nuk është një trajner që bën shumë kompromise kur bëhet fjalë për ta përfshirë në formacionin apo edhe në
Rekord kërkesash në rrjetet sociale për të rikthyer Mesin Mediat argjentinase kanë filluar një fushatë për ta bindur Mesin që të ndërrojë mendim. -notevayasLeo është hashtagu
Kompromiset e Qeverisë nuk i bindin serbët që t’i nënshtrohen regjistrimit Qeveria i ka veshur me petkun e karakterit etnik edhe ligjet, të cilat i propozon për miratim në Kuvendin e Kosovës. Për
Serbia in EU without veto rights over Kosovo At the end of the negotiation process with the EU Belgrade will be forced to accept a legally binding agreement with Pri
A është ky Tarzani që ne kemi parë në filma?! (VIDEO) Personazhe të ndryshëm përpiqen që të bëjnë lojëra që mund të jenë dhe të rrezikshme për vetë. Veprime që herë pas herë
Përçarje në BDI?! Ndarja e posteve ministrore në BDI mund të sjellë fraksione brenda kësaj partie. Qeveria e re që pritet të votohet,