999 rezultate për

bindĂ

Luana Vjollca i futet politikës? (FOTO LAJM) Luana sapo ka filluar emisionin e saj të ri, i cili që në javën e parë ka pasur shikueshmëri të lartë. Por, një posti
Matilda Makoçi i rikthehet ekranit: Si u binda të luaj në filmin e ri (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur , Matilda Makoçi do të rikthehet serish në ekran. Ajo foli për projektin e saj më të ri dhe tr
Artur Zheji: Si e binda Ramën të dilte me sëpatë në dorë mes Tiranës (FOTO LAJM Analisti Artur Zheji ka shkruar mbi ambicien dhe hapat e para të Edi Ramës në politikë. Ndër të tjera analisti shkru
Rrëfehet Mourinho: Ja si e binda Ibrën të vijë te United Nëse dëgjon një konferencë për shtyp të Jose Mourinhos, e sigurt është që asnjëherë nuk do të zhgënjehesh. Duke folur ng
Tifozi shqiptar: Ja si e binda Ronaldon të bënte Shqiponjën Maks Isufi, menaxheri i një lokali të njohur nate në Londër, “Whiskey Mist”, ka treguar sesi ka mundur të bindë yllin br
Rrëfimi i 58-vjeçarit: Ja si e binda djalin të mos shkonte në Siri Një 58-vjeçar nga Peja ka arritur të bindë djalin e tij të mos shkonte në luftën në Siri. Ramadan H ka treguar për gazet
Mou: Merkato e mbyllur, Fabregasin e binda për 20 minuta “ Merkatoja jonë për këtë vit mund të konsiderohet e mbyllur. Kemi afruar në skuadër ata lojtarë që dëshironim dhe besoj
Wilmots: Ja si e binda Januzajn Adnan Januzaj vijon të përbëjë lajm edhe pas vendimit të tij për t'iu bashkuar kombëtares së Belgjikës. Pas belgut të Ev
Larsson: Une e binda Ibran te shkoje te Barcelona Sulmuesi suedez Henrik Larsson thotë se ai ka ndihmuar për ta bindur Zlatan Ibrahimovicin që të tran
Spahiu: Binda Metën dhe Milon të votonin pro ligjit të KLD Kryetari i CAO, Kreshnik Spahiu thotë se është ai që ka bërë të mundur bindjen e LSI dhe PDS, partia e Ilir Metës dhe Pa