Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
999 rezultate për

bind

"Të këpusin shpinën vajzat e Klanit e të fërkoj unë", çfarë i tha gruaja Ndocajt I ftuar pasditen e djeshme tek Rudina, ish-deputeti Eduart Ndocaj tregoi se para se të bëhej pjesë e këtij spektakli, ba
Për herë të parë shënojnë MSG, Barcelona triumfon bindshëm dhe merr kreun (VIDEO) Barcelona ka kthyer gjithçka në "show" në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jav
Ylli Bayern Munchen mund të kthehet në 'Anfiled' Rikthimi i Philippe Coutinhos në Liverpool është ende i mundur, sipas gazetës spanjolle AS. Mesfushori sulmues i Braz
Merkel-Macron/ Presidenti paralajmëron ‘krizë politike’, ende i pabindur për negociatat Midis temave të ndryshme të takimit të sotëm të kancelares gjermane, Ankela Merkel me Presidentin francez, Emmanuel Macr
Usyk debuton me fitore bindëse në kategorinë e rëndë (VIDEO) Boksieri ukrainas Oleksandr Usyk ka debutuar me fitore në peshën e rëndë. Ish-kampioni i botës në peshën “cruiserweight”
Zaev i bindur se Maqedonia më 17 dhe 18 tetor do të marrim datë për fillimin e bisedimeve me BE-në Ne meritojmë të marrim vendim për të filluar negociatat me Bashkimin Evropian. BE ka premtuar, nëse ju jepni rezultate,
Coptoi 4 fëmijët dhe bashkëshorten, arrestohet “përbindëshi i Nantes” Vrau katër fëmijët e tij dhe bashkëshorten e më pas copëtoi trupat e tyre për t’i varrosur në oborrin e shtëpisë. Përbin
Media gjermane: Merkel do të bindë Francën për veton kundër Shqipërisë Agjencia e lajmeve gjermane “DPA” në një shkrim publikuar online shkruan se Kancelarja gjermane Angela Merkel do të përp
Negociatat me BE, Merkel angazhohet personalisht për të bindur presidentin Makron Gjermania nuk ka mbetur e kënaqur me vendimin e Francës për të bllokuar hapjen e negociatave të Shqipërisë dhe Maqedonis
Negociatat/ Flet ambasadori Zingraf: Gjermania do të bindë skeptikët Ambasadori i Gjermanisë në Tiranë, Peter Zingraf, për DW: Ka shpresa se Gjermania do të bindë vendet skeptike të BE për
Meta i bindur: Do të qëndroj deri në fund të mandatit Presidenti Ilir Meta ka konfrimuar sot se do të qëndrojë në këtë detyrë deri në përfundim të mandatit të tij, në 24 korr
NEGOCIATAT/ Qeveria holandeze e bindur për vendimin për Shqipërinë Ministri i Punëve te Jashtme të Holandës, Stef Blok ka deklaruar se qeveria holandeze konsideron se nuk duhen hapur nego
Vetëvendosja kryeson bindshëm, votat që e shpallin fitues Albin Kurtin Në bazë të dhënave të publikuara në faqen e KQZ-së, Lëvizja Vetëvendosje ka marrë 197.966 vota ose 25,79%. E dyta ësh
Numërimi i votave në Vushtri, PDK kryeson bindshëm Nga votat që kanë ardhur nga komunat deri më tani shihet se PDK në Vushtrri prin me mbi 50 % të votave, shkruan lajmi.ne
PSG fiton bindshëm, Neymar e Icardi gjejnë rrugën rrjetës (VIDEO) Paris Saint-Germain ka arritur të shënojë fitore të lehtë ndaj Angersit duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0. Ishte
"E kapi për kofshe dhe e bindi për një drekë": Boris Johnson akuzohet për ngacmim ndaj gazetares Kryeministri britanik Boris Johnson po akuzohet për keqtrajtim seksual të një gazetareje, njoftojnë mediat britanike.
Thellohet kriza te Milani, Fiorentina e mposht bindshëm në 'San Siro' (VIDEO) Milani është edhe zyrtarisht në krizë. Të besuarit e Marco Giampaolo kanë pësuar humbjen e katërt pas gjashtë xhirove
"Nuk e donte Romeon në Al Pazar", Rudina tregon si e bindi Agron Llakajn (FOTO LAJM) Aktorja e mirënjohur e humorit Rudina Dembacaj ishte së fundmi e ftuar në emisionin “Lart e Poshtë” ku ka treguar të rej
Ramush Haradinaj e hap fushatën zgjedhore nga Amerika Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka hapur fushatën zgjedhore për zgjedhjet e 6 tetorit nga Shtetet e Bashkuara të A
PSG i "gjymtuar" mposht bindshëm ekipin më të trofeshëm të Championsit (VIDEO) Real Madrid nuk e ka nisur mirë sezonin e ri në Ligën e Kampionëve. Skuadra më e trofeshme në këtë edicion u mposht n