999 rezultate për

binaj

Revoltohet Florian Binaj: Hajduta! Me të vjedh 2 herë në pikë të mëngjesit! (FOTO LAJM) Një ndër problemet më të mëdha në Tiranë është parkimi i cili është kthyer në makth për qytetarët. Ky rezervim për v
Sapo hyn në Kosovë Florjan Binajt i vjen mesazhi tronditës (FOTO LAJM) Aktori i njohur i humorit Florjan Binaj është irrituar pa masë sapo ka kaluar kufirin për në Kosovë. Aktori i njohur
Flor Binaj uron festat, urimi i tij i jep forcë Shqipërisë Teksa pak orë na ndajnë nga ndërrimi i vitëeve, aktori i njohur i humorit Florian Binaj ka bërë një urim të veccantë.
"Popull i dënuar për të vuajtur", Flor Binaj nuk le pa thumbuar politikanët gjatë solidarizimit (FOTO LAJM) Pas ngjarjes së rëndë që përfshiu ditën e djeshme Shqipërinë situata është teje delikate ku numri i viktimave ka shkuar
Aheng në orarin e punës, Flori Binaj i nxjerr të palarat kolegëve (VIDEO) Florjan Binaj mund të jetë një ndër ata persona që e adhurojnë punën që bën. Aktori i njohur ka ndarë me ndjekësit në
"Edhe në banjë marr laptopin", Flor Binaj tregon jetën e ngarkuar që bën (FOTO LAJM) I ftuari i sotëm në 'Ftesë në pesë' ishte Florjan Binaj, aktori i madh i humorit. Të gjithë i dimë përmendësh rolet e ti
Flor Binaj dhe binjakër e "AL Pazar" imituan Agron Llakaj, por si e priti aktori (VIDEO) Një video e aktorëve të humorit, Romeo Veshaj, Florjan Binaj dhe Donald Veshaj, po bën xhiron e internetit këtë të martë
Nis operacioni "fshesa" në bashkitë e marra nga PS, shkarkohen 66 punonjësit e parë Ka nisur operacioni “fshesa” në Bashkinë e Selenicës, ku kryetari i porsaemëruar në detyrë, Pëllumb Binaj, ka nënshkruar
"Turp, Himara është Greqi", Flor Binaj shprehet i revoltuar (FOTO LAJM) Sikurse shumica e shqiptarëve, aktori i njohur i “Portokalli”, Florjan Binaj ka vendosur të bëjë disa ditë pushimi në ju
"Mund të ikim të dy nga Portokallia", Ledio Lako dhe Florjan Binaj befasojnë me deklaratën (VIDEO) Në një intervistë për emisionin "Thumb" dy aktorët e njohur të spektaklit të humorit, Florjan Binaj dhe Ledio Lakaj kanë
I vihet zjarri makinës së bashkëshortes së gjyqtarit në Tiranë Gjatë natës së djeshme është djegur një automjet tip "Opel Corsa" pranë stadiumit "Selman Stërmasi" në Tiranë. Mjet
Florjan Binaj ka një fobi të çuditshme që nuk e shpjegon dot Florjan Binaj ishte i ftuar në premierën e “Late Night Show” në Ora News, ku ndër të tjera tregoi edhe frikën e çuditshm
“Rregulloni hartën e Kosovës”, Flor Binaj kap detajin në foton e Klanit Aktori i humorit Florjan Binaj vuri re një detaj gjatë transmetimit të motit në Tv Klan, i cili na kishte shpëtuar. S
15 vite aktor, Florjan Binaj tregon pse kurrë nuk e kemi parë në Teatër Florjan Binajn kurrë nuk e kemi parë në Teatër, dhe për këtë ka një arsye të cuditshme. Këë aktori e tregoi në Shiko
Florjan Binaj tregon si e gjeti të dashurën duke u puthur me dikë tjetër Florjan Binaj është një nga aktorët më të preferuar të Portokallisë. Gjatë lojës "Ndaje ose haje", aktori duhet t'i p
U largua nga Portokallia, aktori i shkruan Florjan Binajt Olsi Bylyku u largua nga Portokollaki dhe Top Channel për t'ju bashkuar Besit dhe Erionit në Tv Klan. Ndonëse po nis
Mezi po e prisnim, Luana mbrëmjen e sotme u duk shpërthyese “Shiko kush luan” nisi transmetimin sot në mbrëmje në ekranin e Top Channel dhe do të vazhdojë çdo të shtunë, njësoj si
Nga Blendi Fevziu tek Luana Vjollca, të përzgjedhurit e Ramës që do të fluturojnë me Air Albania Zbulohen emrat e të zgjedhurve të Ramës në media për fluturimin e radhës me kompaninë e fluturimeve Air Albania, që po k
Tv Klan u mori skenaristin? Florian Binaj tregon si qëndron e vërteta Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se skenaristi i "Portokallisë" i cili prej vitesh shkruan tekstet e aktorëve
Florjan Binaj publikon foton e sozisë së tij por askush nuk e beson dot Pak minuta më parë, aktori i Portokallisë Florjan Binaj, postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një foto. Në një s