999 rezultate për

biljana

Gjendet e vdekur politikania maqedonase (FOTO LAJM) Aktorja dhe ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç, është gjetur sot e pajetë në një aparta
Pedagogia maqedonase kalon kufirin, tallet me viktimat e aksidentit (FOTO LAJM) Profesoresha e Fakultetit Juridik në Universitetin e Shkupit, Biljana Vankovska, është tallur me tragjedinë e djeshme në
Dëgjoni ç’po thotë Biljana (Sekullovska) Shkruan h. Sulejman ef. Rexhepi - Кur një zonjë e re, maqedone dhe gazetare e njohur, i thërret vetëdijes dhe thot
Jankullovska e pranon se po bën akt antiligjor Ministrja Gordana Jankullovska gjatë bisedës me Biljana Brishkovska Boshkovski, i thotë asaj se ajo që është dhënë si me
Vankovska dërgon kërkesën për fillimin e mbledhjes së 10.000 nënshkrimeve Ka dërguar zyrtarisht kërkesën për fillimin e mbledhjes së firmave për të mundësuar kandidaturën si presidente e Maqedon
Vankovska fillon mbledhjen e firmave për të kandiduar për presidente Emri i parë si kandidat i pavarur për presidentin e Maqedonisë është emri i profesores Biljana Vankovska. Ajo shprehe
Kufiri me Maqedoninë zhbllokohet çdo dy orë nga 30 minuta Përfaqësuesja e Shoqatës së Transportuesve të Maqedonisë, Biljana Muratovska ka thënë se kanë vendosur të bëjnë lëshime
Lirohet nga burgu Biljana Plavshic Ish-presidentja e serbëve të Bosnjës, Biljana Plavshiç, e cila ishte shpallur fajtore për kri