999 rezultate për

biletave

Më 15 qershor rikthehet transporti publik, zbulohet nëse do të ketë rritje çmimi të biletave Nga data 15 qershor do të rinisë përdorimi i transportit publik. Lajmi u publikua ditën e djeshme nga ana e Ministrisë s
COVID-19/ Bileta e autobuzit do të rritet sërish nëse qeveria nuk ul akcizën e naftës Rreth 15 milionë euro humbje parashikohet të ketë sektori i transportit ndërqytetas dhe rrethqytetas vetëm nga periudha
UEFA nis proçedurat për rimbursimin e biletave të EURO 2020 UEFA ka nisur proçedurat për rimbursimin e biletave të shitura për Europianin e vitit 2020 i shtyrë për në verën e 2021-
Skuadrat e Serie A mund të kenë humbje kolosale Është mbyllur sot pasdite Asambleja e Ligës së Serie A, nëpërmjet një videoconference. Në rast se nuk do të riniste k
Për të gjithë ata që kanë blerë bileta për EURO 2020, UEFA ka një njoftim të rëndësishëm UEFA ka zhvilluar një video-konferencë me të gjitha Federatat Evropiane të futbollit, ku ka vendosur që Euro 2020 të sht
UEFA nis shitjen e biletave për finalen e Champions, këto janë çmimet Pavarësisht frikës së përhapjes së koronavirusit se mund të kërcënojë ndërprerjen e aktiviteteve futbollistike, UEFA zyr
Ndeshja me dyer të mbyllura, Milan u kthen tifozëve lekët e biletave Në Serie A u vendos që këtë javë të zhvillohen ndeshjet me dyer të mbyllura, për shkak të frikës për përhapjen e Koronav
Juventus iu bën gjëmën tifozëve, nuk ju kthen lekët e biletave që paguan për derbin me Interin Tifozët e Juventusit janë të zhgënjyer me klubin e tyre, sepse “Zonja e Vjetër “ka vendosur të mos rimbursojë biletat e
Tirana-Partizani, bardheblutë publikojnë çmimet e biletave për derbin (FOTO LAJM) Të premten do të luhet derbi i kryeqytetit mes Tiranës dhe Partizanit në "Air Albania". Ndeshja starton në orën 19:00
Kukësi-Tirana, publikohet çmimet e biletave në stadiumin "Air Albania" Klubi i Kukësit ka njoftuar se nga dita e nesërme do të nisë shitja e biletave për ndeshjen ndaj Tiranës, që do të zhvil
Ronaldo nuk luajti në miqësoren e Juventusit, kompania e biletave dëmshpërblen tifozët Juventusi zhvilloi një miqësore në verë me yjet e kampionatit të Koresë së Jugut, në një stadium që ishte mbushur në kap
Luhet në "Air Albania", Tirana publikon çmimet e biletave (FOTO LAJM) Tirana luan një sfidë mjaft delikate këtë fundjavë, ku pret në "Air Albania Stadium" një kundërshtar direkt për kreun, T
Tirana kërkon kreun ndaj Luftëtarit, bardheblutë publikojnë çmimet e biletave Tirana pret në shtëpi Luftëtarin në ndeshjen e dytë radhazi në “Selman Stërmasi” dhe do të kërkojë një tjetër fitore për
Miqësorja e legjendave në "Air Albania", dalin çmimet e biletave (FOTO LAJM) Më 10 janar do të luhet në stadiumin “Air Albania” ndeshje miqësore midis veteranëve të Kombëtares së Futbollit të Shqip
Hoxha në studion e "Pressing": Ky derbi ndryshe, shitja e biletave mbetet problematike Gazetari i njohur, Artan Hoxha, është i ftuar në “Pressing”, në ABC News, aty ku ka folur për derbin e kryeqytetit mes P
Derbi në "Air Albania", publikohen çmimet e biletave (FOTO LAJM) Derbi mes Partizanit dhe Tiranës, do të luhet të premten në orën 19:00, në stadiumin "Air Albania", dhe klubi i kuq, ka
A do të heqë dorë Fifi nga Kënga Magjike? Shumë artistë shqiptarë kanë vendosur që në shenjë solidarizimi të anulojnë koncertet e tyre. Por, festivali “Kënga M
Shkëndija e Tetovës solidarizohet: Lekët e biletave shkojnë për familjet e prekura nga tërmeti Klubi shqiptar, Shkëndija e Tetovës, ka vendosur që të ardhurat nga shitja e biletave në ndeshjen e kësaj fundjave, të s
"Joker" filmi i parë në kategorinë "R", thyen rekord në shitjen e biletave "Joker" ka kaluar 1 miliardë dollarët në shitje biletash në mbarë globin, këtë fundjavë, duke u bërë i pari film i vlerë
Shitja e biletave ndaj Francës, FSHF-ja rekord fitimesh 45 milionë lekë ka fituar Federata Shqiptare e Futbollit nga shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri-Francë. Kjo është s