E FUNDIT/ Xhaxhai vret nipin në Shkodër
999 rezultate për

bileta

Për të gjetur një biletë për ndeshjen me Italinë duhet të kalosh kaosin e krijuar fillimisht Shqipëria do të luajë dy ndeshjet e fundit kualifikuese për Botërorin “Rusi 2018” përballë dy skuadrave kampione bote, I
Sot nuk i gjeni në stacion autobusat, ja pikënisja e re Autobusët sot nuk janë futur në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë. Kjo në shenjë proteste për vendimin e ri të stac
Ish sulmuesi i Realit: Nuk e besoja që po luaja me Raulin, Kakan dhe Ronaldon Ish sulmuesi i Realit, Joselu Mato aktualisht lojtar i Newcastle United dhe ka dhënë një intervistë të shkurtër për Dail
Parisi po i nxjerr milionat e Neymarit, për ta parë kundër Bayernit duhet të blesh biletë deri në 1500 euro Pasi tashëm ka publikuar çmimet për biletat e ndeshjes me Bayern Munich për Ligën e Kampionëve. Vlen të përmendet fak
PSG tifiozët i ka si vetja...me lek, klubi i shet të gjitha biletat që kushtojnë 1492 euro Pasi ka vendosur një rekord në merkaton e futbollistëve me transferimin e Nejmar, PSG po bëhet gati të vendosë rekorde t
Interi i varfër në shpenzimet e merkatos por jo me numrin e tifozëve në stadium, kalon Milanin Duket se entuziazmi dhe besimi në shtëpinë e Interit po rritet në mënyrë sensacionale. La Gazzetta dello Sport shkrua
Milan i kthehet statistikave të vjetra në stadium, zbuloni sa kanë fituar kluqezinjtë nga biletat Milan wshtw duke i rikthyer, kjo duke u bazuar nw statistikat e merkatos dhe nw ato nw ndeshjeve tw fundit twkuqezinve.
Tifozët maqedonas rebelohen me federatën: Ne kafene dhe palestër i shitët biletat ? (FOTO LAJM) “Stadiumi i Strumicës do të jetë plot, pasi janë shitur të gjitha biletat për ndeshjen kundër Shqipërisë”. Ky është lajm
Mediat maqedonase tallen me federatën e futbollit: Po biletat ku i shisni? Federata Maqedonase, prej disa ditësh ka nxjerrë njoftimin me çmimet e biletave të ndeshjes Maqedoni-Shqipëri që do të l
Bileta avioni dhe hotele luksoze, miliardat e shqiptarëve që harxhuan deputetët nëpër botë Udhëtimet e deputetëve jashtë vendit, gjatë gjashtëmujorit të parë të vitit 2017, duke përfshirë bileta avioni, hotele,
Tifozët kuqezi nxjerrin "kthetrat": Nuk vijmë në stadium deri sa të hiqni kallashnikovin (FOTO LAJM) Pasi u publikua në media lajmi se janë shitur vetëm 450 bileta për ndeshjen ndaj Lihtenshteinit, kanë reaguar dhe tifogr
Shqiptarët "braktisin" Kombëtaren, akoma ka bileta të pashitura Pavarësisht se ditën e shtunë në “Elbasan Arena” ndaj Lihtenshtejnit debuton trajneri i ri i Kombëtares, Kristian Panuçi
Shifra rekord, Milani fiton milionat nga ndeshja me Shkëndijën (FOTO LAJM) Milan mposhti Shkëndijën e Tetovës me rezultat 6:0, në kualifikimet për fazën e Grupeve të Europa Leagues Megjithëse
Montella gëzon tifozët shqiptarë që kanë blerë biletat për ndeshjen e kthimit Vincenzo Montella ka thënë se do të udhëtojë me lojtarët më të mirë për ndeshjen e kthimit ndaj Shkëndijës Pavarësish
Blen biletën në Vlorë për të udhëtuar drejt Italisë, tiranasi vë duart në kokë kur zbulon... Një ngjarje jo e hijshme ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku bëhet e ditur se shtetasit M.Sh dhe S.Sh, përkatësisht vjeç
Zbulohet ku dhe si do të shiten biletat për ndeshjen Shkëndija - Milan Interesi i lartë i tifozëve ka bërë që drejtuesit e Shkëndijës të nxjerrin që sot në treg biletat e ndeshjes Shkëndija-M
FBM: Biletat për ndeshjen Maqedoni - Kosovë nuk shiten Ndeshja e radhës paraeliminatore e vlefshme për kampionatin botëror Maqedoni – Kosovë do të zhvillohet pa prezencën e pu
Arrestohen shtetas të Anglisë dhe Ukrainës, bënin shit-blerje joligjore të biletave Katër shtetas të huaj janë arrestuar për shit-blerje joligjore të biletave për ndeshjes së sotme ndërmjet Manchester Uni
Risi në shitjen e biletave për ndeshjen Shqipëri-Lihtenshtejn Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se tashmë ka nisur shitja e biletave për ndeshje kualifikuese kundër Lih
Arrestohet 41 vjeçari nga Shkupi- shitës i biletave për Super kupën Policia e Shkupit ka arrestuar 41 vjeçarin- shitës të biletave për Super kupën. Ai ka tentuar që përmes internetit të