999 rezultate për

bild

Një nga personazhet kryesore në përgjimet e "BILD", kush është Robert Aga ? Një nga personazhet kryesor të përgjimeve të sapopublikuara të BILD është Robert Aga, shefi i Policisë së Dibrës. Ai ka
“Një shtet i mbytur në moçalin mafioz”: Shkrimi i plotë i "Bild" pas batërdisë së përgjimeve Shkruan "Bild" Një shef policie që shpik një plan për manipulimin e zgjedhjeve me një ministër. Një ministër që
Përgjimet e "BILD" reagon Basha: Edi Rama padrino i krimit Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas video përgjimeve të publikuara nga Bild. Lideri i opozitës shkruan në Facebo
10 përgjimet e reja nga "BILD", reagon Rama Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me përgjimet e reja të publikuara të BILD, teksa ishte i ftuar në një intervi
Beu i Dibrës dhe mik i Ramës, kush është Ymer Lala që shfaqet kudo në përgjimet e "Bild" E përditshma gjermane “Bild” ka publikuar mbrëmjen e së mërkurës 10 audiopërgjime të reja me protagonist kryesor Ymer L
Përgjimi 1/ Damian Gjiknuri me kryepolicin e Dibrës (VIDEO) Në përgjimin e parë dëgjohet drejtori i Policisë së Dibrës që komunikon me telefon Bekim Krashin dhe më pas me Damian Gj
"Bild" lëshon "bombën", publikon përgjimet e reja E përditshmja gjermane “Bild” ka publikuar të tjera audiopërgjime mbrëmjen e sotme ku dëgjohet ish-ministri i Energjisë,
10 përgjimet e reja të Bild, shfaqet sërish Gjiknuri bashkë me "çunat problematikë" Gazeta gjermane "Bild" pritet të publikojë edhe dhjetë përgjime të tjera gjatë ditës së nesërme ku i përfshirë është edh
Gazetari i Bild sulmon sërish qeverinë Gazetari i Bild, Peter Tiede ka reaguar pas tensioneve në disa mprej qendrave të KZAZ-ve në vend, ku protestuesit e opoz
Telefonatat e Ramës: "Bild" nxjerr 10 përgjime të reja Gazeta gjermane "Bild" pritet të publikojë edhe dhjetë përgjime të tjera gjatë ditës së nesërme ku i përfshirë është edh
Përgjimet/ Këshilltari i Merkel - Ramës: Kërkoji falje shqiptarëve dhe dorëhiqu Martin Henze, këshilltari ekonomik i Grupit Parlamentar CDU, të kancelares gjermane Angela Merkel, ka reaguar lidhur me
Gazetari tregon fatin e qeverisë holandeze nëse do kishin dalë përgjime si ato të "Bild" Gazetari Vincent Van Gerven Oi në një lidhje telefonike në emisionin “Tempora” në RTV Ora u shpreh se nëse në Holandë qe
6 të vërtetat e frikshme që zbuluan "bombat" e BILD Pas publikimit të 16 përgjimeve të tabloidit gjerman BILD që tregojnë një organizim paramilitar për manipulimin e zgjedh
Përgjimet e "Bild", reagon PD: Rama dhe ministrat rrezikojnë 1 deri në 3 vite burg Një ditë pas daljes së përgjimeve të reja nga "Bild", sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi, ish-deputeti Ali
Rama e paditi, gazetari i "Bild" thumbon kryeministrin (FOTO LAJM) Përmes një statusi në rrjetin social Twitter, gazetari gjerman, që tronditi poltiikën shqiptare me përgjimet e publikuar
Nikoll Lesi: Basha direkt kryeministër, Rama nuk ha pykë fare Nikollë Lesi ka bërë një shkrim pas publikimit të përgjimeve nga BILD ku thotë se pas tyre protesta e opozitës do të jet
"Bombat" e BILD. Si dhe kush i përgjoi 20 zyrtarët e lartë të PS në Dibër Një artikull i publikuar nga BIRN dhe Zëri i Amerikës më 30 janar të këtij viti mbi rolin e krimit të organizuar në bler
Pas përgjimeve të "Bild"/ Basha: Dy trishtimet e mia të kësaj të hëne Basha e filloi teorikisht deklaratën e tij për mediat, teksa bëri të ditur sesi plaçkitja e Shqipërisë nga bota e malavi
Nuk ndalet gazetari gjerman i "Bild": Do publikoj të tjera përgjime Gazetari gjerman tashmë shumë i njohur edhe për shqiptarët Peter Tiede, pikërisht për shkak të publikimit të dhjetëra pë
Elisa me "zjarr" ndaj "bombave" të BILD: Nuk na helmon dot Saliu Elisa Spiropali, nuk është përmbajtur në lidhje me përgjimet e publikuara nga Bild për dosjen 184 duke shpërthyer në aku