999 rezultate për

bild

U vra një shqiptar nga Kosova: BILD ndryshon versionin për krimin që tronditi Gjermaninë Nga një incident i armatosur në fshatin Abensberg të Bavarisë së Poshtme ka mbetur i vdekur një person dhe një tjetër ës
Shoqërohet nga mafiozë, frikë për jetën e Kahn Oliver Kahn do të drejtojë fatet e Bajernit të Mynihut në të ardhmen e afërt. Prej janarit të vitit 2020, “Titani” do të
E RËNDË/ Ekzekutohen dy shqiptarë në Gjermani duke ecur në këmbë, detajet Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së martës në Volfsburg të Gjermanisë. Sipas gazetës BILD, nga një makinë ës
Nuk e pranuan, shqiptari i vë flakën kampit në azil (VIDEO) Fillimisht kjo video bëri xhiron e rrjetit në Shqipëri. Aty tregohet se si një shqiptar i vë flakën kampit të azilit në
Rashica flet për "Bild": Jam i famshëm në Kosovë, atje të çmendur pas meje Prestigjiozja gjermane "Bild" i ka kushtuar një hapësirë të rëndësishme një interviste me futbollistin e Werder Bremenit
Përgjimet e reja “bild – babale” Shkruan Akademik Artan Fuga Përgjimet e Bild habitën opinionin publik sepse veç të tjerash sepse atje dilte që k
Si u dërguan përgjimet e prokurorisë tek gazeta "Bild"? Kreu i PDK, Nard Ndoka, duke folur për përgjimet e dosjeve 339 dhe 184 bëri me dije se së shpejti do të ketë përgjime të
Përgjimet e "Bild": Në Gjermani i ka çuar dikush që ka "fuqi" Gazetari Enton Abilekaj i ftuar në studion e lajmeve në RTV Ora teksa foli për publikimin e përgjimeve nga gjermania "BI
Arrihet marrëveshja, kjo do të jetë shefja e BE Më në fund arrihet marrëveshja! Ministrja e Mbrojtjes e Gjermanisë, Ursula von der Leyen, 60-vjeçarja e CDU, do të jetë
Ngjela: Nuk ishte Basha, kush i nxorri përgjimet e "Bild" Avokati Spartak Ngjela deklaroi në studion e Neës 24 se ndërkombëtarët do të bëjnë shumë shpejt Reformën në Drejtësi, du
Pergjimet e "Bild", Palmer: Akuza serioze, duhet të hetohen Zëvendësndihmës Sekretari Amerikan i Shtetit, Matthew Palmer tha në një intervistë për Zërin e Amerikës, se përgjimet e
Padi ndaj Tiede, reagon këshilltari i Merkel: Rama do të jetë para gjykatave ndërkombëtare (FOTO LAJM) Këshilltari i kancelares gjermane Angela Merkel, Martin Henze ka reaguar pas lajmit se kryeministri Rama ka paditur gaze
Grupimi i Qendrës së Djathtë: Më 30 qershor Shqipëria rrezikon të humbasë pluralizmin politik Me anë të një deklarate, ky grupim thekson se Shqipëria pas tre dekadash, rrezikon të humbasë pluralizmin politik. At
Paloka "plas bombën": "Bild" do publikojë përgjime të reja, do dalin dy heroina të punës socialiste Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Edi Paloka shkruan se "Bild" do të publikojë përgjime të reja. Sipas tij në këto për
"Bild": Werder Bremen refuzoi 18 milion euro për Rashicën Milot Rashica mund të ndërrojë skuadër gjatë afatit kalimtar veror. Anësori kosovar ka pasur një vit të jashtëzakonsh
Protesta në Shkodër, Noka-Ramës: Vendi jot është në burg Përballë protestuesve nga Shkodra, ku ishte i pranishëm në protestën e opozitës, ish-deputeti i PD Flamur Noka deklaroi
PERGJIMET/ Gazetari gjerman bën publike sulmet në Facebook (VIDEO) Pas publikimit të përgjimeve të fundit nga Bild mbi dosjen 184 për zgjedhjet e vitit 2016 në Dibër, gazetari gjerman, Pe
Rama për "Bild": Do kërkoj drejtësi në gjykatat gjermane Kryeministri Rama ka folur me tone kërcënuese ndaj demokratëve që po tentojnë të bllokojnë zgjedhjet e 30 qershorit duke
Tërmet, tërmet..mos e rruaj k***! Rrjeti shpërthen ndaj përgjimeve të "Bild" (FOTO LAJM) Nëse mendonit se postimet dhe memet tallëse për Vangjush Dakon ishin kulmi, kur të shihni ato që faqe të ndryshme në Ins
Gazetari zbulon "kodin" e mafiozëve pas përgjimeve të "Bild" Nga Andi Bejtja Të gjithë qoftet e “Bild” ku “Rilindja” del tamam si një organizatë kriminale, (fatmirësisht m