999 rezultate për

bilbili

Koronavirusi sjell ndryshime të mëdha, pritet të ndryshohet bilbili pas 140 vitesh, ja me çfarë do zëvendësohet Përhapja e Koronavirusit, pritet të sjellë ndryshime të shumta në fushën e sportit, teksa bilbili klasik rrezikon të dal
Rrëfehet vajza që strehoi Orgest Bilbilin: Shtëpinë e mora me të dashurin Tirana u trondit mesditën e 10 prillit, ku në të gjitha mediat shqiptare u shfaqen pamjet e dy personave të shtrirë në r
Apartamenti ku fshihej nuk ishte në emrin e tij, kush është vajza që dyshohet se ndihmoi Orges Bilbilin Gjykata la në burg Orges Bilbilin teksa u kap disa ditë më parë në kryeqytet. Ndërkohë, policia dhe Prokuroria janë duke
Detaje nga arrestimi i Orges Bilbilit: U bë agresiv, arriti t'a bënte copash telefonin Orges Bilbili, 30-vjeçarin nga Lushnja i dyshuar për disa krime i cili u arrestua disa ditë më parë pas një përplasje me
Arbitri italian le bilbilin dhe vesh bluzën e bardhë: Populli ka nevojë për mua Igor Benevenuto është prej kohësh në listën e arbitrave profesionistë me kohë të plotë në kampionatin Brazilian, ku njih
Trazoi Lushnjën e Tiranën, merret vendimi për Orgest Bilbilin Gjykata ka vendosur arrest me burg për 30 vjeçarin Orgest Bilbili, i akuzuar për armbajtje pa leje dhe ''Vrasje e mbetur
A e dinte policia ku fshihej Orgest Bilbili? Përgjigjet kreu i Policisë së Shtetit Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu tha se për arrestimin e Orgest Bilbilit, i cili u kap një ditë më parë pas për
Tronditi dje Tiranën, çfarë iu gjet në banesë të shumëkërkuarit Orges Bilbili Personi i cili u bë shkak për plagosjen e një kalimtareje të rastësishme dje në zonën e Xhamllikut në Tiranë, është i sh
Pamjet nga spitali, Lleshaj viziton në spital qytetaren e plagosur gjatë përplasjes me Orges Bilbili Ditwn e sotme, Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka vizituar në spital të plagosurën gabimisht gjatë përplasjes me të
"Financohej nga një grup i rrezikshëm", gazetari Artan Hoxha zbulon detaje të tjera për Orges Bilbilin Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhene detaje te reja teksa ka folur sot per konfliktin me armë të Orgest Bilbilit m
Autor i masakrës së Lushnjës, kush është i shumëkërkuari Orges Bilbili që tronditi sot Tiranën Personi i cili u bë shkak për plagosjen e një kalimtareje të rastësishme sot në zonën e Xhamllikut në Tiranë, është i sh
Albin Kurti: Këngët e Pagarushës po më sillen nëpër kokë, bilbili na la! Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, përcjell një ngushëllimi për ndarjen nga jeta të ikonës së muzikës shqipe, Nexhmije
Arbitri shpërthen në lot sapo i ra bilbilit, veprimi i Van Dijk merr duartrokitje (VIDEO) Hollanda barazoi 2-2 në transfertë ndaj Gjermanisë por një gjest i pazakontë ka ndodhur teksa në përfundim të takimit g
Familja shqiptare shkoi në Francë për azil por ëndërra i kthehet në makth (VIDEO) Të martën e kaluar, një shqiptar 42-vjeçar është ndaluar para një shkollë fillore në Charleville-Mézières të Francës. Që
Skandal në fushën e lojës, lojtarët rrihen keq pasi arbitri i ra bilbilit Një ngjarje e shëmtuar ka ndodhur gjatë ditës së djeshme gjatë ndeshjes mes dy skuadrave të Ligës së Rajoneve në Turqi.
Donin të shuanin familjen e Aldo Bares, kush janë Orges Bilbili dhe Laert Haxhiu Policia deklaroi se kishte identifikuar dhe shpallur në kërkim Orges Bilbilin dhe Orges Haxhiun për atentatin e djeshëm
Ndahet nga jeta bilbili i këngës popullore Në moshën 82-vjeçare është ndarë nga jeta këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore shqiptare, Naile Hoxha. Ajo ndë
Shuhet bilbili i këngës qytetare shkodrane, Bik Ndoja Ndahet nga jeta në moshën 90-vjeccare bilbili i këngës qytetare Shkodrane Bik Ndoja. Ludovik Ndoj Gjergji i njohur si Bi
Ramushi dhe Opozita i bien bilbilit (FOTO LAJM) Performancës së sotme të Opozitës në Kuvend i është bashkuar edhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, përcjell Indekson
DESHMIA/ 5 pyetjet e Atkinson që sollën 3 pikëshin Martin Atkinson, arbitri që në njëfarë mënyre u bë shkaktari i humbjes së Shqipërisë në dy shkallët e gjyqësorit të UEFA