999 rezultate për

bilardos

Plgoset brenda bilardos i riu në Vlorë Një 32 vjeccar është plagosur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Mësohet se i riu, kashkuar në spital rreth orës 10:54 pasi
Tifozat Kuq e Zi festojnë 15-vjetorin, Lorik Cana nderohet në mbrëmjen gala Tifozat kuq e zi kanë festuar 15 vjetorin e krijimit të tyre në ditën e sotme. Një mbrëmje e madhe kjo e sotmja ku n
Kosovari që doli kampion për bilardo në Serbi shkaktoi dramë te serbët Asociacioni Serb i Bilardos përmes një komunikate, të publikuar në bilijar.rs/ ka bërë të ditur se për shkak të pjesëmar
Atentati mafioz në Durrës, viktima e dytë u akuzua për vrasjen e kampionit të bilardos Juxhin Dauti është viktima e dytë e atentatit të sotëm në autostadën Tiranë - Durrës, por mësohet se ai ka qenë i dyshu
Kufoma në Zvërnec, zbulohen detaje nga vdekja misterioze e pronarit të bilardos Policia ka zbardhur detaje të reja rreth vdekjes së të riut në Zvërnec, kufoma e të cilit u gjet më 9 mars. Mësohet
Edi Rama jep "spektakël" në Lezhë, luan bilardo me një qytetar (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka qenë në Lezhë, ku përpos tjerash ka treguar edhe se është një lider që përpiqet të bëjë qytetar
Vogëlushi 3 vjeçar mjeshtër i bilardos (VIDEO) Vetëm tre vjeç dhe ai është një mjedhtër i bilrdos. Vogëlushi, Adam Wayne nga Irlanda është shumë preciz, edhe pse e ka
Policët të dhënë pas futbollit dhe bilardos (FOTO-LAJM) Shpesh punonjësit e policisë ngarkohen të sigurojnë mbarëvatjen e ndeshjeve të ndryshme të kampionatit të futbollit. Dis
Propozim martese në kampionatin e bilardos Brian Witght ka vendosur që ti propozojë të dashurës së saj Lisa martesën “live” në kampionatin e bilardos. Lisa Dunk
Vlorë, ekzekutohet ish-kampioni kombëtar i bilardos Një 31 vjeçar është ekzekutuar gjatë natës së kaluar në qytetin e Vlorës. Sipas policisë ish-kampioni kombëtar i bilardo