999 rezultate për

bilanc

Rëndohet bilanci i aksidentit në Rrogozhinë, vdes edhe pasagjerja Eshtë rritur numri i viktimave në aksidentin në Rrogozhinë. Pas shoferit, ka vdekur edhe një pasagjere që ndodhej në
Bilancet e fundit me Covid-19 në Maqedoni Brenda 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 3.519 teste të kryera janë regjistruar 843 raste të reja me Covid-19. Në n
Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19 COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 1014 të vaksinuar, 3268 testime, 777 të shëruar, 847 raste të reja dhe 20 humb
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të kaluara janë bërë 3.323 teste, ndërsa janë regjist
Bilanci i fundit me Covid-19 në Maqedoni, rriten rastet 807 raste të reja pozitive, 5 viktima dhe 314 të shëruar nga Covid-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 1.208 teste të kryera janë regjistruar 234 raste të reja me Covid-19, respe
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 533 teste të dyshuar për COVID-19 dhe nga këta 305
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit, në vend janë regjistruar 8 viktima nga Covid-19. 2 viktima janë nga Shkupi të moshës 77 dhe
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.972 testime, ndërsa janë regjistruar 582 raste t
Bilanc tragjik! Rekord viktimash, kaq të infektuar u shënuan sot në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 1134 të vaksinuar, 3897 testime, 906 të shëruar, 1021 raste të reja dhe 19 humbje je
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 3.342 testime të realizuara, 725 persona kanë r
Bilanci i fundit, rritje e rasteve të reja me Covid-19 në Maqedoni Edhe pse ditët paraprake u shënua një ulje rasteve të reja pozitive me Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit sërish kemi pa
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit 129 raste të reja, 342 të shëruar dhe 13 viktima është bilanci i fundit i Covid-19 në Maqedoninë e Veriut. Rastet poz
25 viktima në 24 orë, bilancet e fundit të COVID-19 në Greqi Greqia vazhdon betejën e ashpër me COVID-19. Mediat greke shkruajnë se në 24 orët e fundit janë raportuar 884 raste t
Bilanc tragjik! 17 viktima në 24 orët e fundit nga COVID-19 në Shqipëri COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 792 të vaksinuar, 3975 testime, 928 të shëruar, 1153 raste të reja dhe 17 hum
Bilanc i zi! Rekord viktimash e 1071 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të gjithë qytetarëve të zbatojnë rregullat për par
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit MSH-ja, konform të dhënave nga ISHP-ja, njofton se në 24 orët e fundit janë bërë 2.549 testime kurse janë regjistruar 41
Bilancet e fundit me Covid-19 në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 2345 teste prej të cilave 373 kanë rezultuar poz
Bilanc i zi! 18 vdekje në 24 orët e fundit në Shqipëri COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 612 të vaksinuar, 3901 testime, 890 të shëruar, 1075 raste të reja dhe 18 humbje jetë
Bilancet me Covid-19 në Maqedoni gjatë 24 orëve të fundit Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 2.383 teste të kryera janë regjistruar 347 raste të reja me Covid-19.