999 rezultate për

bilali

Një djalë i gjatë, me mjekër: Si u planifikua në detaj vrasja e vëllezërve Bilali Një person i gjatë, i dobët dhe me mjekër që besohet se është Ibrahim Lici, ka qëlluar mbi 21 herë në drejtim të vëllezë
Pamjet, si u ekzekutua Arben Bilali (VIDEO) Ditën e sotme policia njoftoi arrestimin e Gjergj Cukalit, si i akuzuari kryesor për vrasjen e ish policit Arben Bilalit
Arresohet i dyshuari për vrasjen e Arben Bilalit Katër muaj pas vrasjes së ish-policit Arben Bilali, policia e Tiranës ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes. 40 vje
Ky është i dyshuari tjetër në vrasjen e vëllezërve Bilali Forcat e policisë RENEA dhe FNSH, finalizuan operacionin për kapjen e të shumkërkuarit nga Shkodra, Barush Bregu 33 vjeç
Arrestohet njëri prej autorëve të dyshuar të vrasjes së Arben Bilalit Policia ka arrestuar ditën e sotme një nga personat e dyshuar si i përfshirë në atentatin që iu bë në janar ish-policit,
Gjykata merr vendimin për të dyshuarit e ekzekutimit të vëllezërve Bilali Gjykata e Shkodrës ka lwnw nw burg Arsen Stojkun dhe Mislim Ramën, të akuzuar si autor për vrasjen e dy vëllezërve Bilal
Gjithçka për vrasjen e vëllezërve Bilali, pse është Lici i dyshuar? Ibrahim Lici, djali i anëtarit të Këshillit Bashkiak në Shkodër, dyshohet se është autori kryesor i vrasjes së dy vëllez
Kush janë dy të arrestuarit për vrasjen mafioze të Bilalëve (FOTO LAJM) Policia arrestoi gjatë mëngjesit të sotëm sy persona të akuzuar për ekzekutimin e vëllezërve Bilali më datë 30 mars.
Djali i Mustafë Licit, ky është vrasësi i vëllezërve Bilali në Shkodër (FOTO LAJM) Ditën e sotme Policia e Shtetit ka vënë në pranga dy prej vrasësve të vëllezërve Brahim dhe Astrit Bilali në Shkodër, vr
Artan Hoxha nxjerr fotot e vrasësit të vëllezërve Bilali (FOTO LAJM) Ditën e sotme dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Sipas polciis
Kapen vrasësit e vëllezërve Bilali në Shkodër, në kërkim dy të tjerë Zbardhet vrasja e dyfishtë, e ndodhur më 30 mars 2019, ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Bilali. Në pranga dy persona si
Pronarët ua vranë, kuajt e familjes Bilali mbesin lulishteve të Shkodrës (VIDEO) Kuajt e Astrit Bilalit të vrarë para disa javësh enden nëpër qytet pa orientim që pas vdekjes të të zotit. Ato shihen në
Ekzekutorët e vëllezërve Bilali drejt zbulimit, lanë gjurmë në makinë 8 ditë pas ekzekutimit mafioz të vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali në Shkodër, shpresat e policisë për zbardhjen e ngj
Astrit Bilali filmoi dëshmitarin e vrasjes së Ferracakut: I pashë me motor, hynë te rrugica (VIDEO) Një javë pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali, Astrit dhe Brahim Bilali, publikohet videoja që Astriti kishte filmuar kom
Vrasja e dy vëllezërve Bilali në Shkodër, momenti kur Astriti paralajmëroi vrasjen e tij (VIDEO) Emisioni “JAVA në RTSH” solli mbrëmjen e së premtes një analizë mbi situatën e rendit publik në Shkodër, por edhe materi
Prova të reja në vrasjen e vëllezërve Bilali, makina nuk është djegur plotësisht Detaje të reja janë zbuluar për vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër. Makina e atentatorëve nuk është djegur plotës
Skandaloze! Policia bashkëpunoi me vrasësit e vëllezërve Bilali? Në Shkodër u ndryshua gjithë zinxhiri komandues i policisë së Shtetit, pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali. Kjo lëviz
Pak ditë pasi varrosi babain dhe xhaxhain, Astmer Bilali rikthehet në Shkodër Nën masa të rrepta sigurie, ish-kampioni i boksit, Asmer Bilali ka mbërritur sërish në Shkodër. Kujtojmë se pak ditë
Vrasjet në Shkodër, kur u prish qetësia mes grupeve kriminale Vrasja të shtunën në Shkodër e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali ka rikthyer vëmendjen tek grupet kriminale që, pr
Blindohet Shkodra, anëtari i grupit "Bajri" shkon për varrimin e babait Pasditen e sotme qyteti i Shkodrës ëshët blinduar nga forca të shumta policore. Bëhet e ditur se këto masa janë marr