999 rezultate për

bikinit

Elvana Gjata vs Tayna, cilës i shkojnë më shumë bikinit? Elvana dhe Tayna kanë bërë të njëjtën veshje. Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçant
Njëra më joshëse se tjetra, Elvana dhe Tayna bëjnë "xing" me bikinit e shtrenjta (FOTO LAJM) Tayna publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim edh
"Tërbon" sërish modelja, nuk i ndahet bikinit minimalist dhe fotove nudo (FOTO LAJM) Ajo vjen çdo ditë me poza të reja në rrjetet sociale dhe asnjëherë nuk i ka zhgënjyer fansat e saj të shumtë. Madje e
Njëra më joshëse se tjetra, Kejvina dhe Alesia Bami bejnë "xing" me bikinit (FOTO LAJM) Ka vetëm pak ditë që kemi lënë pas verën, por kjo nuk do të thotë se lam pas dhe fotot e nxehta me bikini në Instagram.
Vapë e madhe, modelja joshëse zhvishet në Instagram (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të "nxehtë" ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Tërboi rrjetin me videot sensuale, mësoni sa i kushtuan bikinit Nora Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi ka dalluar gjithmonë për zgjedhjet e saj mjaft të veçanta dhe veshjeve luksoz
Vapë e madhe, modelja joshëse zhvishet në Instagram (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të ‘nxehtë’ ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
73 vite nga bikinit e parë, historia e rrobave të banjos (FOT LAJM) Bikini e parë janë zbuluar në Francë 73 vite më parë. Ishte Louis Réard, një inxhinier francez, i cili gjithashtu kuj
Njëra më sexi se tjetra, Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me bikinit (FOTO LAJM) Me fotot dhe videot e fundit në rrjetet sociale, Luana Vjollca ka treguar se ka nisur pushimet. Ajo ka ndarë së fundm
Po bën xhiron e rrjetit, Rita Ora heq bikinit para miqve dhe paparacëve (FOTO LAJM) Rita Ora po kalon pushimet me të dashurin e saj të ri. Këngëtarja, 29 vjeçare, po kalon një romancë me një regjisor me o
Sipas Kiara Titos, këto janë bikinit më trend të kësaj vere (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur, Kiara Tito ka treguar me postimet e ndryshme se shumicën e kohës ka zgjedhur ta kalojë pranë detit
Vapë e madhe, modelja joshëse zhvishet në Instagram (FOTO LAJM) Modelja e njohur amerikane, Ana Cheri ka publikuar një foto të ‘nxehtë’ ku shihet gjysmë e zhveshur. Modelja shfaqet
Nuk do t'a besoni sa kanë kushtuar vetëm bikinit! Nora Istrefi më sek*i se kurrë (FOTO LAJM) Këngëtarja Nora Istrefi është padyshim një ndër këngëtaret më të kërkuara në tregun shqiptar. Këngëtarja duket se ka
Nga Dua Lipa të Demi Rose, modelet nisin zyrtarisht pushimet (FOTO LAJM) Tani që erdhi zyrtarisht vera, yjet pushtuan Instagramin me fotot e tyre provokuese. Garderobën e tyre verore, mes të
​Bikinit kanë dalë për herë të parë në shitje para 74 viteve Më 5 korrik të vitit 1946, bikinit dalin për herë të parë në shitje menjëherë pas një sfilate të modës në pishinën Molit
"Mbretëresha e fitnessit" e pakujdesshme, i zgjidhet rripi i bikinit sapo del nga pishina (FOTO LAJM) Modelja amerikane Jennifer Nicole Lee, apo siç njihet ndryshe, “mbretëresha e fitnessit”, u bë pjesë e një incidenti hot
Mes palmave, bikinit dhe diellit: Vajza e ish-deputetes së PD e "djeg" në jug (FOTO LAJM) Vajza e ish-deuptetes së PD është kthyer ndër vajzat shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale duke fituar kështu edhe
Elefanti i heq bikinit modeles (VIDEO) Një elefant kërkon me ti heqë bikinin modeles. Videoja qesharake është filmuar në një kopsht zoologjik në Karolinën e Ju
Rrobat e banjos më të bukura për këtë verë (FOTO LAJM) Ky është trendi më i ri veror i bikinit, do të guxonit dhe ju t’a provonit ? Për me tepër shfletoni fotogalerinë …
Nga pushi i fytyrës deri tek zona e bikinit, dy receta "dylli" për të shpëtuar nga qimet Këto receta të vjetra do t'ju ndihmojnë të hiqni qimet që keni në të gjithë fytyrën dhe trupin tuaj. Pas disa muajve të