999 rezultate për

bikini

Kim Kardashian publikoi një foto të së ëmës, Kris Jenner me bikini është bombë (FOTO LAJM) Kim Kardashian është treguar shumë bujare me fotot e vjetra që ka publikuar këtë javë në Instagram. Ajo ka ndarë me n
Maj jahtit me minibikini, kaq nxehtë Oriolën se keni parë as në mes të verës (FOTO LAJM) Kur flasim për Oriola Marashin temperaturat rriten. Modelja gjithnjë e më e suksesshme po kor të njëjtin sukses edhe
Luana feston 1,6 mln fansat me një foto me bikini dhe ujë e sapun (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka festë sot! Moderatorja shqiptare feston me 1,6 milionë fansat e saj në Instagram dhe ka gjetur një m
Aurela Hoxha ja merr valles së Tropojës me minibikini, acarohen fansat (VIDEO) Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë luksoze,
I dërgoi foto provokuese me bikini, komenti epik që i bëri e ëma Rina Balajt (FOTO LAJM) Reperja Rina Balaj po shijon dita ditë relaksi në Turqi, ku ka vizituar vendin e famshëm “The Land of Legends”. Ajo k
Manjola Nallbani në super formë me bikini, Ermali nuk i reziston dot "ngacmimit" (FOTO LAJM) Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret shqiptare që i ka rezistuar shumë gjatë kohës. Përveç muzikës së mirë që r
Mihrije Braha nuk njeh moshë, konkuron vajzat e reja me bikini (FOTO LAJM) Këngëtarja e mirënjohur Mihrije Braha na ka shoqëruar prej vitesh me këngët e saj dhe është një ndër artistet më të pëlq
Ah Robert ç’ke humbur! Nora Istrefi publikon foton me bikini pas ndarjes dhe pa fjalë (FOTO LAJM) Nora Istrefi ka publikuar sot foton e parë në Instagram pas ndarjes nga bashkëshorti Robert Berisha me të cilin ka edhe
Mamaja publikon foto me bikini, Rita Ora nuk reziston pa thënë dy fjalë (FOTO LAJM) Vera Ora ka publikuar një fotografi të re në bikini, të cilën e realizoi në kuadër të kampanjës së saj të re Ajo ka b
Aktorja shqiptare me bikini mbush Instagramin, "çmenden" fansat (FOTO LAJM) Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit
Gjithmonë me forma perfekte, Inis Gjoni duket mahnitëse në bikini (FOTO LAJM) Inis Gjoni është regjisorja shqipatre e cila e nisi karrierën e saj në ekran si këngëtare. Duke e lënë në hije muzikë
Eni Koçi provokon me bikini, Genc Prevlukaj i bën komentin epik (FOTO LAJM) Eni Koçi është duke shijuar pushimet në këtë fund muaji. Këngëtarja ka publikuar një foto, ku shfaqet me bikini dhe duke
As Eneda Tarifa nuk i rezistoi fotove me bikini,duket në super formë (FOTO LAJM) Në këto ditë të nxehta vere, Eneda Tarifa ka zgjedhur bregdetin për të pushuar. Këngëtarja ka zgjedhur që këtë fundgu
Adelina Tahiri më e nxehtë se kurrë, pozon vetëm me bikini në Mykonos (FOTO & VIDEO) Adelina Tahiri edhe pse u bë kohë që është shkëputur nga muzika, ka qëndruar në krye të mediave rozë. Këngëtarja buku
Me bikini majë motorrit, Adelina Tahiri shijon pushimet me bashkëshortin (FOTO LAJM) Adelina Tahiri u përfol shumë në fillim të lidhjes me bossin maqedonas për arsye rraciste dhe diferencës së moshës. Tahi
Drini Zeqo ka rënë në dashuri, po vajza me bikini ku është "zhdukur" (FOTO LAJM) Drini Zeqo është një ndër personazhet që ka treguar kujdes në daljet e tij në publik, pavarsiht interesit të madh që mun
1 sa për 100, për pak Arbenitës i iku vera pa foto me bikini (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është modelja e cila u bë e njohur për publikun pas zërave dhe më pas konfirminit për lidhjen e saj me
Me bikini minimaliste dhe trupin "çokollatë", moderatorja shqiptare "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Einxhel Shkira është padyshim një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar dhe një nga moderatoret më të reja
Luana "përveshi mëngët", s'ka më foto me bikini moderatoja ju fut punës (FOTO LAJM) Pushimet e Luana Vjollcës mbaruan! Të paktën për këtë muaj që ka mbetur s’ka më foto me bikini, pasi moderatorja e nj
Rozana Radi nuk njeh moshë, "ndez" rrjetin me bikini (FOTO LAJM) Rozana Radi po bën vite qe ka "tradhëtuar" muzikën për moderimin dhe po jep më të mirën e saj në këtë fushë. Moderato