999 rezultate për

bijen

Dëshmia rrënqethese: "Përdhunon të bijën se e donte shumë" Një 48 vjeçar nga qyteti i Durrësit është arrestuar nga policia shqiptare për llogari të drejtësisë italiane. Mësohet se
David Beckham, ky bashkëshort shembullor David Beckham nuk është vetëm një futbollist i aftë, por edhe një bashkëshort i shkëlqyer. Pas një fushate të sukses
Everton-City, nuk i punësojnë të bijën, prangoset te porta (VIDEO) Ndeshja e Premier League midis Evertonit dhe Manchester City (1-0) u vonua me disa minuta gjatë së martës, pasi një tifo
Shkon për prostitutë por gjen të bijën Një burrë nga Zimbabve është befasuar kur në hotelin në të cilin kishte pritur një prostitute i është shfaqur vajza e ti
Dobësohet për të bijën Me një histori familjare të obezitetit, Darren Williams gjithmonë kishte pasur probleme me peshën e tij, duke shkuar der
E detyronte të bijën të prostituonte, arrestohet 57-vjeçari Policia e Korçës ka bërë të mundur arrestimin e një 57-vjeçari pasi ky i fundit nxirrte të bijën të prostituonte. Burime
Clintonet fejojne bijen e tyre E bija e sekretares amerikane të Shtetit dhe ish-presidentit të SHBA, Hillari e Bill Clinton, Chelsea, ë
Plagos te bijen sepse kishte lidhje me shqiptarin Kishte marrëdhënie me një shqiptar. Ky ishte motivi që Mario Matarazzo, 44 vjeç, ka goditur t