999 rezultate për

bije

Feston ditëlindjen, Albëria uron të bijën me fjalët speciale (FOTO LAJM) Anxhelina Hadërgjonaj feston sot 27-vjetorin e saj dhe urimin më të bukur e ka marrë nga e ëma, këngëtarja Albërije Hadë
Brenda shtëpisë së modeles së famshme, Gigi poston pozat e ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Gigi Hadid, dhe partneri i saj Zayn Malik, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Gigi soll
Covid-19 i merr jetën 29 vjeçares shtatzënë, nuk mbijeton as foshnja Një 29 vjeçare ka humbur jetën në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës pas infektimit me Covid-19. Mësohet se e nd
Tërmeti i shoi gjithë familjen, i mbijetuari: Do bëhesha gjysh, por nuk jam as baba Tërmeti i 26 nëntorit do i shuante familjen Albert Carës. Sot, një vit pas tërmetit tragjik Cara vijon ta përjetojë si a
"Vetëm mos ardhsha në shtëpi", çfarë bëri ish-deputetja kur pa të bijën në portale (FOTO LAJM) Nuk është e lehtë të jesh person publik, e për më tepër pjesë e familjes së një politikane. Këtë e vërtetoi së fundmi mo
Brenda shtëpisë së modeles së famshme, Gigi poston pozat e ëmbla me të bijën (FOTO LAJM) Modelja bukuroshe, Gigi Hadid, dhe partneri i saj Zayn Malik, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor. Gigi soll
"Sot bëri 11 muaj", Vilma Masha ndan foton e ëmbël të të bijës (FOTO LAJM) 11 muaj më parë, jeta e moderatores se njohur sportive, Vilma Masha ndryshoi duke i dhënë një tjetër kuptim gjithçkaje.
Rezulton pozitive me Covid-19, Eneda Tarifa izolohet bashkë me të bijën (VIDEO) Eneda Tarifa ka zbuluar ditën e sotme se është prekur nga koronavirusi dhe se është vetëizoluar menjëherë bashkë me vajz
Si rrallëherë më parë, Arian Çani hap TikTok dhe prezanton të bijën (FOTO&VIDEO) Moderatori i njohur, Arian Çani ka hapur profilin e tij zyrtar në rrjetin social “TikTok”. Ai ka vendosur të plotësoj
Spanja dhe Gjermania diskutojnë kreun, Kroacia kërkon mbijetesën ndaj Portugalisë 10 javë pas barazimit në takimin hapës Spanja dhe Gjermania do të përballen sërish, këtë herë në Sevilje në orën 20:45 p
Me fjalët dhe momentet më speciale, Gentian Zenelaj uron të bijën për ditëlindje (VIDEO) Aktori i mirënjohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve, momente me të cilët ndan shpesh në rrjete soci
Si rrallëherë, Xhensila Myrtezaj publikon foton e ëmbël me të bijën (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj është shumë e lidhur me vajzën e saj, Ajkën. Ajo ndan herë
E RËNDË/ Babai p*rdhunon të bijën në Maqedoni Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Maqedoninë e Veriut, ku një person dyshohet se ka përdhunuar vajzën e tij. Pasditen
Gigi Hadid pozon për herë të parë me të bijën (FOTO LAJM) Gigi Hadid dhe Zayn Malik u bënë prindër për herë të parë në muajin Shtator, por çifti janë treguar shumë diskret duke m
Superkompjuteri parashikon skuadrën kampione në Premier League Superkompjuteri parashikon Manchester Cityn si kampionin e ri të Premier Leagues. Liverpooli i Kloppit parashikohet n
"Si vajza e komandantit", Rezarta Shkurta publikon videon speciale të të bijës me gjyshin (VIDEO) Ka shumë vite që këngëtarja e njohur, Rezarta Shkurta, i është kushtuar pasionit të saj, fotografisë. Ajo herë pas he
I sulmoi publikisht të bijën, por babai i Lady Gaga-s mbështet Donald Trump Babai i Lady Gagas, Joe Germanotta vazhdon të mbështesë Donald Trump, pavarësisht komenteve të këtij të fundit kundrejt
Feston ditëlindjen, Rudina Magjistari publikon si rrallëherë foto të së bijës (FOTO LAJM) Me një foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’, moderatorja e njohur, Rudina Magjistari ka treguar se ditën e djeshme ka
U tha se kishte vdekur, vëllai i Alvin Berishës është gjallë në kamp? Bedri Elezi, Drejtori i Institutit të Marrëdhënieve Ndërkombëtare në Kosovë, tha se vëllai i Alvin Berishës, Beniamin Be
Dalin fotot, kjo është mamia e cila nuk i mbijetoi dot COVID-19 (FOTO LAJM) COVID-19 i ka marrë jetën një mamie në Elbasan. Viktima është shtetasja Majlinda Ilirjani, vetëm 50 vjec. Majlinda u