999 rezultate për

bijave

Roberti i bën dedikimin special Renees dhe Nora nuk i rezistoi dot (FOTO LAJM) Në ditën e bijave, edhe këngëtari i njohur Robert Berisha ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee, asht
"Vajzat e babit", Zaimina publikon si asnjherë partnerin krah të bijave (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari këngëtarja dhe tashmë bisnesmenia e famshme, është nënë e një vajze 2 vjeçare, Khloe, e cila ka edhe 2 m