999 rezultate për

bija

"Nuk doja të bija në dashuri", Adelina Ismaili tregon si ia fitoi zemrën bashkëshorti (FOTO LAJM) Adelina Ismaili nuk i mungoi muzikës këtë verë sepse solli një super hit në bashkëpunim me Rina Balajn, një ripërpunim t
Në ditën e lindjes, kush tjetër mund t’i bënte Albërijes urimin më emocionues veçse e bija? (FOTO LAJM) Ditën e sotme, këngëtarja shumë e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar, Albërije Hadërgjonaj, feston ditëlindjen e
"Më e mirë e ëma se e bija", rasti konkret i mamasë së Almeda Abazit (FOTO LAJM) Almeda Abazi është një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është emër i njohur edhe në Turqi, jo vetëm për shk
Qeshëm të gjithë, Caitlyn Jenner ngatërron të bijat, uron Kylie-n me një foto të Kendall (FOTO LAJM) Caitlyn Jenner mund të mos ketë qenë e ftuar, (ose s’ka dashur vetë të shkojë) në udhëtimin e Kylie Jenner në Itali për
TRONDITESE/ Batica i merr jetën çiftit të mjekëve në Karaibe, shpëton e bija (FOTO LAJM) Shkuan të kalonin disa ditë në pushimet e tyre të ëndrrave, por humbën jetën pasi i rrëmbeu batica. Një çift humbi jetën
E RËNDË/ E bija mbyt nënën e vet në Shkup Një shkupjane e ka mbytur nënën e vet në shtëpinë e vet në rrugën “Risto Rovanovski”, ndërsa rastin e ka paraqitur perso
"Më e mirë e ëma se e bija", koha ndalet për Mira Konçin (FOTO LAJM) Familja Saraçi është kthyer në atdhe pas jetesës 3 vjeçare në SHBA. Ata janë shfaqur së fundmi në jug të Shqipërisë.
Njësojë si mami, Zaimina zbulon se çfarë mund të bëhët e bija në të ardhmen (VIDEO) Vogëlushja 1-vjeçare e Zaimina Vasjarit, Khloe, është bërë personazhi protagonist pothuajse në çdo postim në Instagramin
Publikohet videoklipi i këngës së “Mbretit Luan”, e gjithë vëmëndja te Beyonce dhe e bija (VIDEO) Vetëm 3 ditë pasi filmi “Lion King” pushtoi të gjitha kinematë, është publikuar në Youtube videoklipi i kolonës zanore t
Reperi i famshëm arrestohet për prodhim të pornografisë me të mitur, e bija tenton vetëvrasjen R. Jelly u arrestua nën akuzën e prodhimit të pornografisë me të mitur, trafikim dhe abuzim seksual. Lajmi për të bëri x
Beyonce dhe e bija marrin të gjithë vëmëndjen në premierën e "The Lion King". (FOTO LAJM) Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy janë shfaqur së bashku në premierën e ‘The Lion King’. Veshjet e tyre padyshim morën t
Vrasje horror e shqiptarit në Greqi, e bija e gjen të lidhur Thriller “me vdekjen e një 51-vjeçari shqiptar në Athinë Gjendet i vdekur 51-vjeçari shqiptar në periferi të Athinës
E ëma më e mirë se e bija, nuk do e besoni sa vjeç është kjo grua (FOTO LAJM) Kasha Grimes, është një angleze e cila është bërë e famshme në rrjete sociale, për shkak të pamjes së saj si të ishte nj
Nëna shokohet pasi sheh 25 shenja kafshimi tek e bija Një nënë e re ka ngelur e shtangur kur në trupin e vajzës së saj 15-muajshe konstatoi 25 shenja kafshimi. Alice Marti
E mbijetuara jep detaje rrëqethëse për masakrën: Bija ime, babën ta kanë djegur serbët Miradie Ramadani, duke folur për masakrën në Krushë të Rahovecit, rrëfen se si u vranë meshkujt e atij fshati dhe si u d
EMRAT/ Makina i merr jetën 58-vjeçares, e bija shtatzanë në gjendje kritike (VIDEO) Një grua ka humbur jetën në një aksident në aksin rrugor Shkoder-Koplik, ndërsa vajza e saj, e cila është shtatzënë ësht
Analisti: Pse Basha po e vonon vendimin për Rudina Hajdarin Analisti dhe pedagogu Agron Gjekmarkaj ka folur për mos deklarimin e vajzës së Azem Hajdarit e cila akoma nuk ka dorëzua
Dhimbje për prezantuesen e njohur: Shko me gjyshen bija ime S’ka dhimbje më të madhe për një nënë kur humbet fëmijën e saj. Ylli i Love Island, (Reality show në Britani) Malin Ande
Prekëse, ja si bija ia plotëson dëshirën nënës të sëmurë me kancer (FOTO LAJM) Dëshirat e prindërve për fëmijët e tyre janë të pafundme, por ajo më e madhja është që t’i shohin të lumtur në krah të p
Më e mirë e ëma se e bija, njihni mamin bukuroshe të Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati mbetet një nga vajzat më të pëlqyera të publikut dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, sidomo