999 rezultate për

bieta

Plas mes moderatoreve të Top-it, Ori ironizon Bietën Bieta Sulo ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në "Dua të të bëj të lumtur" për të surprizuar bashkëshortin e saj, Alban Du
Kush e dinte, vogëlushja e vogël në këtë film është moderatorja shqiptare Tashmë prej disa vitesh, Bieta Sulo është në ekranin e Top Channel ku ka bërë për vetë gjithë publikun. Mirëpo, askus
Aktorja e dashur e humorit jep detaje nga jeta e saj Aktorja e talentuar Delinda Disha ishte një nga të ftuarat e Bieta Sulos në studion e “Ftesë në 5”. Edhe pse jemi mës
I ndodh incidenti LIVE, moderatorja shqiptare bën reagimin epik (VIDEO) Të papriturat kur je LIVE sigurisht që janë të shumta. Ama ajo që i ndodhi Bietës rrallë ka ndodhur në Shqipëri. B
Konkurrente në pasdite, Bieta Sulo flet për Rudina Magjistarin Bieta Sulo ka moderuar këtë sezon emisionin "Ftesë në 5" i cili transmetohet në të njëjtin orar me emisionin e Rudina Ma
Bieta Sulo tregon emisionin e fundit, por dorën e fundit e dha Dudushi Rreth 1 javë më parë, Bieta zbuloi emisionin e ri që nis të hënën (3 shtator) në Top Channel. Autorja dhe moderatorja e
Bieta Sulo tregon për herë të parë emisionin e ri Muajin e kaluar u tha se moderatorja e re e “Pasdite në Top Channel” do të jetë Bieta Sulo. Por vetëm pak orë më parë, n
Djali i Alban Dudushit hedh hapat e parë, Bieta lumturohet pa fund (VIDEO) Vetëm pak kohë më parë ata u bënë prindër të një vogëlushi, frut i dashurisë së tyre të gjatë. Gazetarët Alban Dudus
Moderatorja shqiptare vihet në siklet dhe ushqen të birin me gji LIVE Bieta Sulo dhe Alban Dudushi tashmë kanë vite sëbashku dhe përvecse cift janë edhe bashkëpunëtorë në Top Shoë. Tashmë
Bieta Sulo ka ditëlindjen, surprizohet "live" për ditëlindje Kryeredaktorja e Top Shoë, Bieta Sulo, dhe moderatori i njohur i ekranit të Top Channel, Alban Dudushi, prej vitesh janë
Rikthehen në rrjete sociale, gruaja e moderatorit poston foton më të ëmbël Partnerja e moderatorit Alban Dudushi, Bieta Sulo publikon shpesh në rrjete sociale foto me partnerin e saj si dhe me dj
Partnerja e moderatorit publikoi foton më domethënëse në këtë 8 Mars (FOTO) Partnerja e moderatorit dhe gazetarit Alban Dudushi, Bieta Sulo ka bërë një nga postimet më të veçanta për ditën e 8-mar
Fotoja me fytyrën e plotë të djalit, i ngjan Albanit apo Bietës? Në ditën e tij të lindjes moderatori Alban Dudushi mori surpirzën më pikante nga stafi i “Top Show”. Teksa po prezant
Nusja e Alban Dudushit poston foton më të ëmbël me djalin (FOTO LAJM) Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur Kr
Albani dhe Bieta tregojnë misterin e emrit Kroi Art për djalin e tyre Bieta Sulo dhe Alban Dudushi tashmë kanë vite sëbashku dhe përvecse cift janë edhe bashkëpunëtorë në Top Shoë. Për he
Alban Dudushi dhe Bieta shfaqen në pushime me djalin e tyre (FOTO LAJM) Padyshim që ata janë një nga çiftet më të pëlqyera të shoëbizit shqiptar. Ata kanë vetëm pak kohë që janë bërë prindë
Bashkëshortja e Alban Dudushit jep një mesazh sensibilizues për nënat e reja Kanë kaluar 4 muaj që nga dita kur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi u bënë prindër të një djali shumë të bukur të quajtur K
Nusja e Alban Dudushit nis pushimet (FOTO LAJM) Që kur është bërë nënë kryeredaktorja e Top Show-t është bërë gjithashtu edhe shumë aktive. Çifti i njohur i ekranit
Nusja e Alban Dudushit gjen zgjidhjen perfekte për ti shpëtuar vapës Ka kaluar shumë pak kohë që kur bashkëshortja e Alban Dudushit, Bieta Sulo ka sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë dh
Alban Dudushi dhe Bieta prezantojnë djalin (FOTO LAJM) Një nga ciftet më të njohura dhe të dashura të publikut është moderatori i njohur Alban Dudushi dhe patnerja e tij Bie