999 rezultate për

bieta

Bieta tregon ç’bën Albani në shtëpi dhe të gjithë u shkrinë së qeshuri Këtë pasdite, në emisionin “Ftesë në 5” është diskutuar rreth buxhetit në familje. Të ftuara ishin disa gra të njohu
Puthje publike për Shën Valentin, Ami dhe Ermali apo Bieta dhe Albani janë të preferuarit tuaj (FOTO LAJM) Shën Valentini i këtij viti duket të jetë shumë i zjarrtë për shoëbizin shqiptar pasi ka filluar që në orët e para me pu
Bieta Sulo jep lajmin e ëmbël: Një bebush do të vijë më shpejt nga ç'e prisnim! (VIDEO) Bieta Sulo është nënë e një djali me emrin Kroi dhe shumë e përkushtuar ndaj tij, por moderatorja nuk e ka përjashtuar m
Bieta Sulo nënë për herë të dytë? Flet moderatorja (FOTO LAJM) Mëmësia dhe ulja e numrit të lindjeve në Shqipëri ishte tematika e sotme e emisionit “Ftesë në pesë”. Gjatë bisedës m
"Duhet edhe një vajzë" Bieta Sulo në pritje të ëmbël?! Pjesë e diskutimit të sotëm në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, ishin Ermira Çausholli, Arlinda Dudaj dhe Erisa Xhixho, të c
Jo vetëm konkurente në prezantim! Diçka e papritur ndodhi sot mes Rudinës dhe Bietës Rudina Magjistari dhe Bieta Sulo me emisionet e tyre të pasdites janë kthyer në moderatoret më të dashura për publikun,
Sa shumë qenka rritur: Bieta pozon me Kroi Art dhe vajzën e Dudushit për festa (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo ka vendosur që këtë fundvit të realizojë një set fotografik me djali
"A ka mashkull që nuk tradhëton", Bieta Sulo i jep përgjigjen epike për Dudushin (VIDEO) Bieta Sulo është përballur me një pyetje që bëhet shpesh, pasditen e sotme në emisionin e saj "Ftesë në 5". Bieta ki
Mamaja vë në siklet këngëtaren shqiptare në mes të emisionit: Kur do martohesh? E ftuar në “Ftesë në 5”, ishte këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Ëngjëllusha Salihu, vajza e Shyhrete Behlulit.
Vajza e Alban Dudushit është bërë një zonjushë e vërtetë, Bieta: 2 shoqet e ngushta (FOTO LAJM) Joelle, është vajza nga martesa e pare e moderatorit të njohur Alban Dudushit dhe siç shihet në foton e mëposhtem ajo ta
"Nuk e përballoja dot", rrëfehet ish i dashuri i Oriola Marashit (FOTO LAJM) Krahas fitores në "Big Brother Albania 6", Anaid Kaloti është përfolur së shumti në media edhe për historinë e tij të da
Rudina si "shtrigë" e Bieta si "konteshë", si u veshën vipat për Halloween (FOTO LAJM) VIP-at shqiptarë i kanë kushtuar shumë rëndësi festës së Halloween-it. Në rrjetet e tyre sociale ata kanë postuar ko
Fundi i tetorit, por Bieta nuk i ndahet plazhit (FOTO LAJM) Duket se fundi i tetorit, ka mbajtur kaq ngrohtë saqë VIP-at kanë shijuar edhe disa ditë të reja plazhi. Bieta, Alban
Dorë për dore, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj më në fund shfaqen si çift (FOTO LAJM) E pas shumë zërave e aprovimeve nga ana e tyre, më në fund vendosin t’u thonë një “po” të madhe pyetjeve kureshtare nëse
Po ju e mbani mend si shkruhet "H" e madhe e dorës? Ju a mëson Bieta Sulo (VIDEO) Dje, të ftuarit e Bieta Sulos në “Ftesë në pesë” u hasën me një detyrë të vështirë: shkronjat e dorës! I mbani mend d
Ish-nusja e Jozefina Topallit le pas të shkuarën, Eva Murati në një lidhje të re? (FOTO LAJM) Eva Murati, një ndër moderatoret më të përfolura në shoëbiz është treguar mjaft e rezervuar përsa i përket jetës private
"Sherr" për audiencë, Rudina Magjistari nuk ja lë manget Bieta Sulos (FOTO LAJM) Emisionet e pasdites janë kthyer padyshim në të preferuarit e publikut, duke trajtuar tema sociale nga më të ndryshmet.
Pas Arbanës edhe Bieta, dalin pamjet nga shtëpia luksoze e Alban Dudushit (FOTO LAJM) Çifti i moderatorëve Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë ndër më të njohurit në botën e televizionit. Ata janë prindër të
Bieta Sulo rrëfen për herë të parë depresionin që kaloi pas lindjes së djalit (FOTO LAJM) Dy vite më parë, moderatorët e njohur Bieta Sulo dhe Alban Dudushi, u bënë prindër për herë të parë. Bieta solli në j
Pizhamet fusin në sherr Rudinën dhe Bietën, çfarë ndodhi? (FOTO & VIDEO) Edhe pse në fakt janë të dyja fytyra miqësore, duket se ka gjëra që mes moderatoreve nuk shkojnë mirë. Kështu ditën e