999 rezultate për

bierhof

Kahn: Bierhoff të largohet nga Gjermania Ish-kapiteni i kombëtares gjermane, Oliver Kahn, e shikon krijimin e Bordit të Këshilltarëve në varësinë e tij në federa
Bierhoff për Ozilin: Mund ta linim edhe në shtëpi Pasi u eliminuan në mënyrën më të keqe të mundshme, skuadra kombëtare e Gjermanisë nuk po gjen paqe. Edhe pse lojtarët k
Federata Gjermane kërkon falje për gjestin e Bierhof Gjermania arriti të marrë një fitore kundër Suedisë me një gol të Toni Kroos në minutën e fundit të lojës. Gjatë fest
Ky ishte gjesti i turpshëm që "ndezi" gjakrat te stoli i Suedisë (VIDEO) Gjermania arriti të marrë një fitore në minutat e fundit të ndeshjes kundër Suedisë por kjo sfidë ka pasur shumë tension
Zbulohet aksidentalisht lista zyrtare e Gjermanisë (FOTO-LAJM) Kampionët në fuqi të Kampionatit Botëror kanë zbuluar në mënyrë jo të qëllimtë listën përfundimtare të 23 futbollistëve
Bierhoff: Low nuk do të bëhet trajner i Real Madridit Oliver Bierhoff është i lumtur që trajneri i Gjermanisë ka nënshkruar kohëve të fundit kontratë të re dhe se ai nuk do t
"Emre Can është 60% i Juventusit" Ish-sulmuesi i Kombëtares gjermane Oliver Bierhoff, është i bindur Emre Can mund të përfundojë te Juventusi. “Tani pë
Bierhof mesazh Bayernit për trajnerin Lëv 57-vjeçari Joakim Lëv është një nga emrat që përflitet në mediat gjermane se do të jetë trajneri i ri i Bajernit të Myni
Bierhoff: Jemi të gatshëm për Italinë Menaxheri i Kombëtares gjermane me një të shkuar të lavdishme te Milani, Olivier Bierhoff është shprehur i bindur se eki
Bierhoff: Gjermania nuk është më e "shëmtuar" Menaxheri i kombëtares gjermane, Oliver Bierhoff, beson se tifozët e futbollit anembanë botës janë duke u treguar më das
Dëmtimi i Khediras, Bierhoff sulmon Realin Dëmtimi i rradhës i Sami Khediras ka irrituar Oliver Bierhoff. Drejtori Teknik i Federatës Gjermane të Futbollit e ka dr
Bierhoff: Kujdes! Argjentinasit janë provokues! 4 vjet më parë shkoi si në vaj, 4-0 për Gjermaninë në çerekfinale, por në 2006 gjithmonë në çerekfinale Gjermania kaloi
Bierhoff: Hummels, në garë me kohën "Secili prej lojtarëve është shumë mirë. Këtë gjë nuk mund ta themi për Hummels. Ai po merr trajtimin e duhur. Mendoj se
Tjetër gafë e Gotzes, irritohet Gjermania Tjetër gafë e Mario Gotze. Pasi u prezantua në konferencën për shtyp me Bayern Munchen (i sponsorizuar nga Adidas) me ve
Bierhoff: Futbolli dhe politika gjermane, shembull për të gjithë Menaxheri i përfaqësueses gjermane, Oliver Bierhoff, ka dhënë mendimin e tij për zgjedhjet politike në Gjermani, që u mb
Dëmtohet Gomez, në rrezik Juventusi Mario Gomez ka alarmuar stafin drejtues të Bayern Munchen. Bomberi gjerman ka mbetur i dëmtuar gjatë stërvitjes me kombë
Merkel e shikon Gjermaninë në finale Kancelarja gjermane Ankela Merkel i ka kërkuar menaxherit të kombëtares gjermane, Oliver Bierhof, që të jetë në tribunën
Bierhoff këshillon italianet: Mos hiqni dorë nga Götze I kërkuar nga disa prej klubeve më të mëdha europiane si: Manchester United, Chelsea, Arsenal, Juventus dhe Inter, mesfu
Bierhof: "Gjermania nuk do te zhgenjeje" Oliver Bierhof, menaxher i Gjermanisë, flet për botërorin: “Anjë justifikim, Gjermania nuk do