999 rezultate për

bien

Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: Kam videon ku kryetari i bashkisë pi drogë! Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë sonte në studion e "Opinion". Hoxha ka deklaruar hapur se disponon një vid
Finalizohet marrëveshja, Rrahmani ndodhet në ambientet e klubit të ri Amir Rrahmani do të vijojë karrierën tek Napolit. Mbrojtësi shqiptar së bashku me agjentin e tij, Adrian Aliaj, mëngj
Çfarë do të ndodhë në qiell kur të shfaqet hëna e parë e plotë për 2020-tën Hëna e parë e plotë e vitit 2020 do të shoqërohet me një eklips dhe me yje që bien. Ky do të jetë qielli i janarit, që d
Arsyeja pse burrrave u bien flokët më herët sesa gratë është kjo Burrat kanë të ngjarë t’i humbasin flokët më shumë sesa gratë kur plaken. Kjo ndodh sepse testosteroni i burrave ka një
Milani pranë transferimit të talentit të Barçës Milani kërkon të bëjë përforcimet e nevojshme gjatë merkatos së janarit. Pas zyrtarizimit të Zlatan Ibrahimovic, emri
Isa Mustafa: U befasuam nga VV, të gjitha marrëveshjet bien në ujë Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka thënë se kjo ka qenë befasi dhe askush nga partia e tij nuk e ka ditur e as nuk ka pr
Kanadaja shkundet nga tërmete Një tërmet me magnitudë 6.2 të shkallës Richter ka goditur pak më parë bregun Perëndimor të Kanadasë. Nga të dhënat p
Rëndohet bilanci në Patos, shkon në dy numri i viktimave Një shkëmbim me armë zjarri ka ndodhur pak minuta më parë në Patos, duke përfunduar në tragjedi. Sipas njoftimit të p
Shkëmbim zjarri mes dy palëve, një viktimë në Patos Pak minuta më parë një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Patos të Fierit. Si pasojë, një shtetas ka mbetur i vrarë dhe ës
Banorët bien dakord për heqjen e depozitave të ujit por kanë vetëm një kusht (VIDEO) Pas vendimit të Bashkisë së Tiranës për të hequr depozitat e ujit nga tarracat e pallateve, qytetarët bien dakord, por a
Çfarë duhet të bëni nëse iu bien qerpikët Shumë njerëz vuajnë nga rënia e qerpikëve. Kur qerpikëve bien, lëkura e sipërme ose e poshtme e qepallës bie mbi vetë
Shkon për të vjedhur, hajdutit i bien pantallonat (VIDEO) Kamerat e sigurisë kanë filmuar një hajdut i cili me motor ndalon pranë një banese për të vjedhur një pako të lënë para
Këto janë 5 shenjat e zodiakut që bien në dashuri me shikim të parë Njerëzit bien në dashuri në mënyra të ndryshme, sepse disa dashurojnë me shikim të parë e të tjerë marrin më shumë kohë.
VLORË/ 3 të rinj bien në pranga, vodhën sende me vlerë në 2 banesa Policia e Vlorës ka arrestuar 3 të rinj të cilët akuzohen për një sërë vjedhjesh të kryera në qytetin e Vlorës. Sipa
Kejvina Kthella sulmon policinë: Të bien në qafë kot! (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte të shumta, telefonata e
Ndryshimet në Nations League, Shqipëria dhe Kosova mund të bien në të njëjtën ligë Shtëpia më e madhe e futbollit evropian, UEFA ka ndryshuar formatin e Ligës së Kombeve për sezonin e ardhshëm. Së fun
"Shpresojmë që miqtë tanë në Shqipëri të qetësohen", EMSC mesazh solidariteti Në këto momente dhimbjeje, Shqipëria ka marrë mbështetje nga të gjitha anët e botës. Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi 4
Vllaznia dhuron gjak për të plagosurit nga tërmeti Klubi shumësportësh, Vllaznia ka nisur të dhurojë gjak për të plagosurit e tërmetit. Lojtarët shkodranë janë paraqit
Videoja intime me Sorecën: "Të kenë turp ata që i bien kot më qafë Romina Kukos" Aleanca e Grave ka reaguar duke i dalë në krah zv.ministres së Brendshme, Romina Kuko pasi emri i saj është lakuar në di
Muriqi gati të ndryshojë ambient, ofertë zyrtare nga Londra Vedat Muriqi është sulmuesi shqiptar më në formë. "Bomberi" i përfaqësueses së Kosovës po mahnit me paraqitjet e tij