999 rezultate për

bien

Rama pranon hapur se ekonomia shqiptare se përballon dot COVID-19: Shtrëngoni dhëmbët! Kryeministri Edi Rama ka dalë në deklaratë për mediat për të folur në lidhje me zhvillimet e fundit në vend për virusin
Meditim: Maska qe bien dhe maska qe vihen! Prof. Lisen BASHKURTI Cdo e keqe ka dy ane. Edhe pandemia e coronavirusit na e solli nje te mire dhe nje te keqe: na
10 të prekur në Shqipëri, Rama: Do të mbyllim klubet, palestrat dhe ambientet e mbyllura Kryeministri Edi Rama ka deklaruar masat e reja të marra nga qeveria për të parandaluar, përhapjen e koronaviruisit, COV
Jemi pranverë, ide si të gjallëroni ambientin e shtëpisë suaj këtë sezon Duke qenë se jemi në pranverë, bashkë me ne edhe shtëpia ka nevoje të marrë ajër pranveror. Më poshtë ju sjellim tre
Helmimi i nxënësve në Fier, shkon në 3 numri i të rinjve të proceduar Shkon në tre numri i të rinjve të proceduar, të dyshuar si përgjegjës për helmimin e nxënësve gjatë tre ditëve të fundit
Vazhdon kaosi në gjimnazin në Fier, një tjetër nxënëse përfundon në urgjencë Vetëm një ditë pasi mbi 60 nxënës përfunduan në urgjencë pasi u helmuan në ambientet e gjimnazit, sërish sot një vajzë k
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
I dënuari vetëvaret në burgun e Peqinit Një i dënuar i ka dhënë fund jetës në burgun e Peqinit. Mësohet se Fatmir Veliu, 40- vjeç është vetëvarur në ambiente
Si në filma! Të izoluar nga Koronavirusi, të rinjtë bien në dashuri me njeri-tjetrin (FOTO LAJM) Në një histori që tingëllon si në filma Savintseva dhe Parfenovich, të dy 18 vjeç, u takuan ndërsa, prisnin avionin e t
"Shfryhet" SPAK-u: Bien akuzat për grupin "Bajri", do gjykohen për ndërtim pa leje Gjykata e Posaçme Antikorrupsion ka kthyer dosjen Bajri në Prokurorinë e Shkodrës pasi ka konstatuar se nuk është kompet
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
Kurti e Limaj shihen bashkë në ambientet e Kuvendit, çfarë diskutuan? Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe ai i Nismës, Fatmir Limaj gjatë ditës janë parë bashkë në Kuvendin e Kosovës.
Shtëpi magjike në natyrë, ofrojnë pamje mahnitëse (FOTO LAJM) Arkitekti moskovit, Alexander Nerovnya, është i njohur për projektet atraktive ku objektet e stilit minimal janë vendosu
Kot i bien në qafë, kjo foto e Luanës së vogël zbulon shumë për bukurinë e moderatores (FOTO LAJM) Luana është një ndër vajzat shqiptare që tregon vazhdimisht se e ka arritur suksesin me shumë punë. Moderatorja ka fi
Artan Hoxha nxjerr videon: Lefter Alla i Bulqizës filmohet duke thithur kokainë Ashtu sië ishte paralajmëruar, gazetari i Abc Neës Artan Hoxha ka publikuar videon e kryebashkiakut të Bulqizës Lefter A
Si të kombinoni mermerin në ambientet e brendshme Me kalimin e viteve apo stinëve, ndryshojnë dhe trendet. Me veshjet e kemi më të lehtë, por kur trajtojmë ambientin e sh
Artan Hoxha zbardh videon: Një kryebashkiak nga veriu duke pirë drogë (VIDEO) Pak javë më parë, në emisionin Opinion gazetari Artan Hoxha deklaroi se dispononte një video për një kryetar bashkie.
Artan Hoxha bën deklaratën e fortë: Kam videon ku kryetari i bashkisë pi drogë! Artan Hoxha ka bërë një deklaratë të fortë sonte në studion e "Opinion". Hoxha ka deklaruar hapur se disponon një vid
Finalizohet marrëveshja, Rrahmani ndodhet në ambientet e klubit të ri Amir Rrahmani do të vijojë karrierën tek Napolit. Mbrojtësi shqiptar së bashku me agjentin e tij, Adrian Aliaj, mëngj
Çfarë do të ndodhë në qiell kur të shfaqet hëna e parë e plotë për 2020-tën Hëna e parë e plotë e vitit 2020 do të shoqërohet me një eklips dhe me yje që bien. Ky do të jetë qielli i janarit, që d