999 rezultate për

bien

Aksident i rëndë në Divjakë, dy makina përfundojnë në karburant Një aksident i frikshëm ka ndodhur midis dy mjeteve pranë një pike karburanti në hyrjen lindore të fshatit Babunjë, Div
Pse duhet të flini në ambient të jashtëm Të gjithë ne na kujtohet koha kur kemi qenë të vogël dhe e kemi urryer gjumin, ndërsa në ditët e sotme ne nuk mund të ng
Lajm i keq për duhanpirësit! Ndryshon ligji, tashmë nuk do të lejohet as në këto ambiente Nga kjo e mërkurë ka hyrë në fuqi zbatimi i disa ndryshimeve të bëra në ligjin anti-duhan . Përveçse duhani nuk lejoh
Në 12 dhe 13 Gusht nis spektakli qiellor Yjet që bien në Gusht Pak orë na ndajnë nga nata e yjeve që bien. Persidet, siç quhen në gjuhën shkencore, verifikohen
Shenjat e horoskopit që nuk e pranojnë se kanë rënë në dashuri Demi Demi ka një tendencë të jetë jashtëzakonisht i mbyllur kur bëhet fjalë për emocionet e tij, dhe kjo përfshin edhe
Spektakli i yjeve që bien në Gusht, mit apo e vërtetë realizimi i dëshirave Yjet që bien në Gusht Pak orë na ndajnë nga nata e yjeve që bien. Persidet, siç quhen në gjuhën shkencore, verifikohe
Nesër mbrëma sytë nga qielli, është nata që bien më shumë yje Sytë nga qielli! Mendoni dëshirat se është nata e yjeve që bien... Në 10 gusht, si çdo vit, ne festojmë natën e yjeve
Ju bien flokët? Mund të keni këto probleme me shëndetin Nëse jeni duke përjetuar rënie të vazhdueshme të flokëve ose probleme të tjera me flokët, atëherë ju mund të keni disa p
Gruaja e dhunuar nga nipi i deputetit, KSHH ka nxjerrë përfundime të forta Komisioni Shqiptar i Helsinkit ka nxjerrë përfundime të forta lidhur me dhunën barbare të ushtruar ndaj një gruaje në am
Flluska e ndërtimeve pa kriter largon pushuesit nga Shëngjini, bien çmimet e akomodimit Shëngjini është bregdeti më i afërt për shqiptarët e Kosovës, pasi nga Prizreni te plazhet e Ranës së Hedhun duhen vetëm
Turistët polakë bien në greminë, ngjarja nuk bëhet publike Një aksident i rëndë i mbajtur i fshehur nga Policia e Shtetit ka ndodhur në orët e pasdites së djeshme në fshatin Bizë
Rrjetet sociale në kaos, bien me radhë Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber Shumë përdorues të rrjeteve sociale kryesore Facebook, Instagram, WhatsApp dhe Viber kanë përjetuar probleme me përdorim
Akuzoi dy shqiptarë se kishin tentuar ta përdhunonin, bien akuzat e norvegjezes Ditën e djeshme një turiste norvegjeze denoncoi në Greqi, se dy të rinj 23 dhe 28 vjeçar, kushërinj nga Shqipëria, por m
Njerëzit që konsumojnë këtë çokollatë bien më pak në depresion Njerëzit që hanë çokollatë të zezë kanë më pak të ngjarë të bien në depresion pasi përbërësit e saj psikoaktivë prodhojn
Ylli Aga: Skënderbeu dhe Luftëtari rrezikojnë të bien, Dinamo do të jetë një ekip shumë kompetitiv Gazetari i njohur sportiv, Ylli Aga, ka qenë i ftuar në emisioni "Pressing" në "ABC News", ku ka folur për situatën e vë
Rama u kërkon të tijve mos kalojnë në delir pasi mund të bien lehtë në gropë Kryeministri Edi Rama është rikthyer në bashkinë e Tiranës, ku mori pjesë në ceremoninë e konstituimit të Këshillit Bash
Sabien Lilaj debuton me supergol në Izrael (VIDEO) Sabien Lilaj e ka nisur mjaft mirë, aventurën e tij në Izrael, tek ekipi i Nes Tzionës. Shqiptari, pas kalimit nga Gabal
Bien akuzat për përdhunim ndaj Ronaldos, Prokurori: Nuk mund të provohen (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo mund të marrë frymë lirisht dhe mund të udhëtojë po aq lirisht drejt SHBA, vend të cilin kishte evitua
Shqipëri, përqindje e lartë e fëmijëve që bien viktimë e ngacmimeve seksuale Ngjarja e Durrësit ku një 8 vjeçare u tentua të abuzohej seksualisht nga disa të rinj brenda ambienteve të shkollës ka k
Bien daullet e luftës, Anglia dërgon destrojerin në Gjirin Persik Situata në Gjirin Persik po përkeqësohet: Në mesin e tensioneve me Iranin, Britania e Madhe dërgon anijen e luftës “HMS