999 rezultate për

bielsa

Bielsa: Guardiola i ka bërë një dëm të madh futbollit Dita e shtunë do të sjellë një përballje shumë të veçantë në Premier Ligë, pasi përballë do të vihen Pep Guardiola me Ma
I ndjek gjithmonë ndeshjet i ulur në stol të improvizuar, zbulohet arsyeja e veprimit të Bielsës Marselo Bielsa arriti të rikthejë pas 16 vitesh, Lids Junajtid në Premier Ligë. Dje në ndeshjen hapëse të sezonit të
Leeds bëri një paraqitje fantastike ndaj Liverpoolit, këto janë komentet e Bielsas Ndonëse pësoi humbje, Leeds United bëri një rikthim spektakolar në Premierligë, duke e nisur sezonin me një spektakël go
"Uau", reagimi i Klopp pas nisjes së çmendur (VIDEO) “Uau”, ky ka qenë reagimi i Jurgen Klop gjatë ndeshjes që Liverpuli i tij luajti sot kundër Leeds. Një reagim që vër
Jurgen Klopp me lëvdata për Bielsan: Është një inspirim Jurgen Klopp nuk ka kursyer lëvdatat për Marcelo Bielsa. Marcelo Bielsa dhe Jurgen Klopp do të jenë rival këtë edicio
Bielsa kërkon në skuadër Rafinhan Mesfushori brazilian, Rafinha, mund të transferohet në Premierligë. Sport raporton se Leeds United ka identifikuar me
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
Marcelo Bielsa rrikthen pas 16 vitesh në Premier League Leeds United (VIDEO) Leeds United do të rikthehet në sezonin e ardhshëm në Premier League pas 16 vitesh. Fitorja e Leeds nga 1-0 ndaj Barn
Leeds Utd i Marcelo Bielsa rikthehet në Premier League pas 2 dekadash? Leeds United dhe WBA do të fitonin promovim në Premierligë, nëse kampionati anulohet, me Play Off që do të luhet normali
Marcelo Bielsa pranë rikthimit në Serinë A Roma është në kërkim të një trajneri pas shkarkimit të Eusebio Di Francesco dhe dështimit të Claudio Ranieri, i cili ka
Nis lufta për tu ngjitur në Premier League, Terry Lampard, dhe Bielsa sfidojnë njëri-tjetrin Ka përfunduar ndoshta një nga sezonet më të bukura në historinë e Championship kategoria e dytë angleze. Norwich dhe
Marcelo Bielsa kërkon të afrojë te Leeds portierin e Realit E ardhmja e Kiko Casilla mund të jetë në Angli. Për portierin e Realit të Madridit ka shfaqur interes skuadra e Leeds Un
Skemë dhe supergol, Marselo Bielsa nuk përmbahet (VIDEO) Marselo Bielsa është një trajner, i cili ka frymëzuar shumë kolege të vjetër e të rinj. Pep Guardiola e cilëson argjenti
E pabesueshme cili klub ka kërkuar Conten Presidenti i skuadrës angleze të Leeds United, Andrea Radrizzani, ka rrëfyer se gjatë merkatos së verës ai ka kontaktuar
I çmenduri Bielsa, kërkon në gjykatë plotësimin e nazeve të çmendura nga lille Marcelo Bielsa dhe Lille u ndanë jo paqësisht por duket se divorci do të ketë një çmim shumë të kripur. Trajneri argjent
Marcelo Bielsa hedh në gjyq Lillen,i kërkon dhe largimin Bashkëpunimi mes Marcelo Bielsës dhe Lille është e destinuar të mbyllet por jo përpara një beteje ligjore mes palëve.
Lille pezullon trajnerin Marcelo Bielsa, arsyeja tejet qesharake Marcelo Bielsa pezullohet nga detyra e trajnerit të Lille dhe për cështje orësh mund të shkarkohet nga detyra. Lajmi u d
Tare i refuzoi këta 7 lojtarë Bielës, mes tyre dhe një shqiptar (FOTO) Marcelo Bielsa ishte shumë pranë një kalimi te Lazio para disa ditësh, por tratativat dështuan në momentet e fundit për
Bielsa braktis Lacion, Tare kthen sytë nga De Biazi Situata aktuale që po përjeton skuadra e Lacios mund të jenë me pasoja edhe për kombëtaren shqiptare të futbollit. Klubi
Zyrtare/ Lazio me trajner të ri Lazio ka zyrtarizuar trajnerin argjentinas Marcelo Bielsa, në krye të pankinës së skuadrës kryeqytetase. Lajmi është