999 rezultate për

bieber

Në pritje të ëmbël? Flet për herë të parë partnerja e Justin Bieber (FOTO LAJM) Këngëtari i famshëm Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij, Hailey Bieber, janë në çdo moment në qendër të vëmendjes dhe
Justin Bieber acarohet me fansat: Nuk është hotel, por shtëpia ime (FOTO LAJM) Fansat e Justin Bieber mund të jenë më të zjarrtët që kemi parrë ndonjëherë, por këngëtarit nuk i bën shumë përshtypje k
Pak ditë pas përvjetorit të martesës, Justin i dedikon Selenës tatuazhin? (FOTO LAJM) Muajin e kaluar, Justin Bieber festoi përvjetorin e martesës me bashkëshorten e tij, modelen Hailey Bieber. Megjithat
Në përvjetorin e martesës, Justin ruan urimin më romantik për Hailey-n (FOTO LAJM) Justin Bieber nuk ka ngurruar t’i dedikojë herë pas here fjalët më të bukura të dashurisë partneres së tij, Hailey Biebe
Po bën namin në rrjet, Justin Bieber përmend Selenën në këngën e fundit (VIDEO) Dy ditë më parë Drake dhe Dj Khaled sollën këngën e tyre “Pop star” me pjesëmarrjen e Justin dhe Hailey Bieber. 26-vj
Këngëtarja shqiptare, sozia e gruas së Justin Bieber (FOTO LAJM) Hailey Baldwin është një modele shume e komentuar, sidomos për martesën me Justin Bieber. Ajo mbahet si një nga model
Publikon videon me ndryshimet në fytyrë, Hailey dhe Justin Bieber kërcënojnë kirurgun plastik (FOTO LAJM) Hailey dhe Justin Bieber kanë vendosur që të marrin masa ligjore për kirurgun plastik që postoi në TikTok një video të m
Deklarata e bujshme e Jutin Bieber, i penduar që ka kryer marrëdhënie para martese (FOTO LAJM) Këngëtari i famsëhm, Justin Bieber i ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit që i dedikohet marrëdhënieve seksuale n
Selena nuk do ta presi mirë, por pendesa më e madhe e Justin Bieber është këngëtarja? (FOTO LAJM) Shumë kohë më parë, Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë qenë një nga çiftet më të dashur për fansat. Sot Justin është i
Hailey Bieber rrëfen si ndihej kur e krahasonin me Gomez Në komunikimet me fansat ose gjatë intervistave, çifti Bieber e ka pothuajse të pamundur t’u shmanget pyetjeve për ~Sele
Bashkëpunimi i shumëpritur, publikohet kënga e Justin Bieber dhe Ariana Grande (VIDEO) Prej kohësh ishte lajmëruar bashkëpunimi i dy prej këngëtarëve më të njohur dhe më të ndjekur të momentit, Justin Bieber
Justin Bieber thyen rekordin legjendar të Elvis Presley Albumi i shtatë i muzikantit të njohur Justin Bieber, “Changes”, ka debutuar në krye të tabelës ‘Billboard’ të SHBA-së,
Nuk ka fund histora e tyre, Selena flet sërish për Justin: Ka abuzuar me mua (FOTO LAJM) Disa javë më parë, Selena Gomez publikoi këngën e titulluar ‘Lose you to love me’, e cila ishte një dedikim për ish-të d
Justin Bieber pranon se vuan nga sëmundja infektive Dokumentari i ri i Justin Bieber do të zbulojë betejën e këngëtarit me sëmundjen Lyme. Burime që kanë parë dokumentarin
Nuk është hera e parë, Justin Bieber bashkëpunon më një shqiptar (VIDEO) Na kishin munguar prej vitesh këngët e tij, por 2020-ta po vjen me surpriza të mëdha nga Justin Bieber. Këngëtar po v
Interneti po "zien", Kylie Jenner dhe Justin Bieber bënë duet këngën "Rise and Shine" (VIDEO) Kylie Jenner është kthyer tashmë në një yll pop-i. Mbrëmë ajo mori pjesë në një event bamirësie me Kris Jenner dhe Co
Plasi sërish! Justin Bieber i shpall "luftë" Selenës me albumin e ri (FOTO LAJM) Pas 4 vitesh, Justin Bieber thuhet se po punon për albumin e tij të ri. Së fundmi këngëtari ka publikuar në rrjetet s
Si nuk e kishim vënë re! Djali i David Beckham qenka një kopje e Justin Bieber (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, interneti kuptoi se djali i vogël i David dhe Victoria Bechkam, Romeo, është një kopje e këngëtarit Jus
Hailey postoi një foto në Instagram dhe fjalët duken si dedikim për ish-in e Justin Bieber (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngëve të reja të Selena Gomez, duket se gjërat nuk janë më njësoj. Në rrjetet sociale ka nisur nj
Selena e pranoi me fjalët e veta! Kënga është për Justin Bieber! (VIDEO) Selena e pranoi se tekstet e këngëve të saj më të reja janë personale. Këngëtarja e famshme publikoi dy hite njëra pa