999 rezultate për

bidi

Shqipëria shpall "non grata" dezertorin e kampit të muxhahedinëve Ehsan Bidi, dezertor i kampit të muxhahedinëve dhe i dyshuar si agjent i inteligjencës Iraniane është shpallur non grata
Kush është spiuni i regjimit iranian që u dëbua nga Shqipëria Rezistenca iraniane ka ekspozuar të shkuarën e agjentit Eshsan Bidi, të cilin autoritetet shqiptare po bëhen gati ta dëb
Antiterrori në alarm, zbulohet iraniani i dyshimtë në kampin e muxhahedinëve në Manzë Që prej datës 3 janar, drejtoria e anti-terrorit në policinë e shtetit ka kaluar në gatishmëri me afat të pacaktuar, si
Flet vëllai: Një ditë para vrasjes ka raportuar në polici por nuk e regjistruan Pas më shumë se 18 orësh në arrati, i dyshuari kryesor për vrasjen e Abid Jasharit, me të zbardhë mëngjesi i së enjtes,
Vjehrri dhe kunati, këta janë të dyshuarit për vrasjen në Prishtinë (FOTO LAJM) Hetimet intensive të zhvilluara për zbardhjen e vrasjes së Abid Jasharaj, 27-vjeç, e ndodhur sot në kryeqytet, kanë nxje
Panxhari me veti antiplakje Shpesh kemi dëgjuar se për të patur përfitime të panumërta në organizëm, duhet ta nisim mëngjesin me një lëng portokall-