999 rezultate për

biciklete

Trajleri përplas biçikletën në Elbasan, një person dërgohet me urgjencë në spital Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Elbasan, ku ka mbetur i plagsur një person. Sipas informacioenve
Aksident tragjik në Shkodër, polici merr përpara biçikletën Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Një punonjës policie në aksin Koplik-Shkodër ka përplasu
Çiklistja që u vra sot mbi biçikletë la pas dy fëmijë jetimë (FOTO LAJM) Çiklistja u godit dhe u vra sot, ndërsa po udhëtonte në një tunel në Agerola. Besohet nga hetimet se ngjarja ndodhi
Gjendet i pajetë në mes të rrugës 50 vjeçari në Fier Një 50-vjecar nga Vajkani i Fierit është gjetur pa shenja jete në anë të rrugës mëngjesin e sotëm. Policia bën me di
Makina përplas drejtuesin e biçikletës, dërgohet në gjendje të rëndë në urgjencë Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin nacional Korçë-Pogradec ne afërsi të fshatit Buçimas. Burimet
Me biçikletë në shtëpi, makina përplas për vdekje 62 vjeçarin Një 62-vjecar është aksidentuar për vdekje nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme (8 nentor) në lagjen 6
Aksident tragjik! I riu me biçikletë bie nga një urë 10 metër e lartë e gjen vdekjen Një aksident tragjik ka ndodhur në Përmet ku ka ndërruar jetë një i ri. Aksidenti ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku një
I moshuari habit policinë: Ndihem në siklet tani, unë jam bërë gjysh 6 herë, s'jam hajdut "Fajet i ka rakia". Një i moshuar i vendosur në pranga pasi u zbulua nga këqyrja e kamerave të sigurisë në një lokal, kë
I ka milionat por në stërvitje shkon me biçikletë: Robben tregohet modest (VIDEO) Njëri nga yjet më të mëdha të futbollit Arjen Robben ka befasuar të gjithë për mënyrën e jetës modeste që bën, ani pse k
Makina përplas për vdekje 30 vjeçarin në Fier Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Mësohet se një mjet ka përplasur një 30-vjeçar me biçikletë
Aksident tragjik në Tiranë, makina përplas për vdekje të miturin me biçikletë Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë vetëm pak minuta më parë. Një makinë ka përplasur një fëmijë, teksa po kalo
Tentoi të bënte "biçikletën" e famshme, shikoni si turpërohet Ronaldo (VIDEO) Cristiano Ronaldo zhvilloi një paraqitje zhgënjyese në përballjen kundër Sassuolos e cila përfundoi me rezultatin e bara
Aksident i rëndë në hyrje të Tiranës, makina merr përpara të riun me biçikletë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Tiranës pak minuta më parë. Një i ri i cili po udhëtonte me biçikletë ësh
"Zjarr", ylli i Barcelonës shkoi me biçikletë në Camp Nou për ndeshjen kundër Espanyol (VIDEO) Për të dy skuadrat ndeshja e mbrëmshme kishte një rëndësi të madhe, me Barcelonën që po vazhdon të shpresojë për titull,
Përfundon takimi Rama-Veliaj, kryebashkiaku largohet me biçikletë Ashtu sikundër u raportua më herët, kryeministri Edi Rama ditën e sotme mblodhi në takim krebashkiakët e qyteteve. Me
Pamje të rënda mes Tiranës: Autobuzi hedh në "ajër" të riun me biçikletë (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë. Një i ri është përplasur nga një autobus i transportit publ
Aksident tek Kuvendi, makina përplas biçikletën dhe ia mbath Njw aksident i rwndw ka ndodhur pasditen e sotme nw Tiranw pranw Kryesisw sw Kuvendit. Mwsohet se njw makinw ka pwrpl
Deputeti më i veçantë në Shqipëri: Lëviz nëpër Tiranë me biçikletë rozë e flokë të kuqe (FOTO LAJM) Deputeti Selami Jenisheri, kryetar i Partisë së Pensionistëve në Shqipëri, është një ndër më të komentuarit në mediat on
Shoferja përplas të moshuarin me biçikletë në Durrës Një makinë ka përplasur një të moshuar që lëvizte me biçikletë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:40, në lagjen nr.1,
"Plas" sherri në Tiranë, goditet me biçikletë një burrë Një sherr ka ndodhur pak më parë në Tiranë, ku ka mbetur i lënduar dhe një 58 vjeçar. Ai është sulmuar gjatë një konf