Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
999 rezultate për

bicikleta

Ekspertët ngrenë alarmin: Rreziku që i kanoset Biden nga biçikleta e tij Joe Biden mori të mërkurën zyrtarisht detyrë si president i 46-të i SHBA-ve. Biden po përballet me një sërë sfidash si p
I moshuari habit policinë: Ndihem në siklet tani, unë jam bërë gjysh 6 herë, s'jam hajdut "Fajet i ka rakia". Një i moshuar i vendosur në pranga pasi u zbulua nga këqyrja e kamerave të sigurisë në një lokal, kë
Kapen vëllezërit "skiftera" në Tiranë, njëri prej tyre vetëm 13 vjeç Policia e Tiranës ka arrestuar tre persona të dyshuar për një sërë vjedhjesh biçikletash në zona të ndryshme të Tiranës.
Arrestohet "skifteri" i biçikletave dhe dy të tjerë, çfarë ndodhi sot në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 38-vjeçar i dyshuar për vjedhjen e disa biçikletave. Arrestohen në flagrancë edhe
I është prishur biçikleta rozë? Deputeti shqiptar udhëton si asnjë tjetër me autobuz (FOTO LAJM) Selami Jenishehri është një ndër deputetët e opozitës parlamentare më i komentuar në media, kryesisht për pamjen e tij.
Policia nxjerr videon, apel për respektimin e korsive të biçikletave (VIDEO) Policia e Tiranës ka bërë sërish një apel për çiklistët të cilët nuk respektojnë korsitë e dedikuara. Kështum lëvizje
Po bëjnë namin në rrjet, kush janë 2 bukuroshet që "pushtuan" rrugët me biçikleta (FOTO LAJM) Yjet e “Love island” Elma Pazar dhe Georgia Steel morën gjithë vëmendjen teksa shëtisnin me biçikletë rrugëve të Londrës
Rrëzimi nga bicikleta i rrezikon karrierën futbollistit të Ligue 1 Një biçikletë i rrezikon karrierë sulmuesit të Dijon, Yassine Benzia. Ky i fundit pësoi një aksident të rëndë teksa p
Aksion gjobash për biçikletat, gjobiten 36 drejtues që ecnin jashtë korsive Policia ditët e fundit ka nisur aksion për ndëshkimin e drejtuesve të biçikletave të cilët thyejnë rregullat e qarkullim
Policia bën apelin e rëndësishëm për çiklistët e pabindur (VIDEO) Policia e Shtetit ka bërë një njpftim për të gjithë ata të cilët përdorin biçikletat, në mënyrë që të shmangen aksidente
Biçikleta përplaset nga makina, një i plagosur në Tiranë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 14:41, në buleva
''Tapë'' në timon e lëvizje me biçikleta, çfarë ndodhi gjatë 24 orëve në vend (VIDEO) Policia e Shtetit ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin, në zbatim të masave kufizuese të shpallura nga qeveria s
Vodhi 5800 ulëse biçikletash për të lehtësuar stresin në punë, arrestohet 57-vjeçari Policia e Osakës në Japoni ka sekuestruar rreth 5800 ulëse biçikletash, ndërsa në pranga është vënë një shofer kamioni,
Nga shfrytëzimi i prostitucionit te vjedhja e biçikletave, kapet në Tiranë 39 vjeçari Policia e Tiranës ka kapur dhe arrestuar në flagrancë një 39-vjeçar, i dyshuar si autor i disa rasteve të vjedhjes së bi
EKSKLUZIVE/ Nuk i trembet syri, shihni si vidhet biçikleta mes Tiranës (FOTO&VIDEO) Një grabitje është denoncuar në redaksinë e Albeu.com nga një qytetar i cili deklaron se i është vjedhur bicikleta.
Biçikleta e lundrueshme, shndërrohet në shumë pak minuta (VIDEO) Ky djalë është duke bërë një biçikletë uji. Ky set biçikletash që njihet edhe me emrin Shuttle Bike Kit i lëjon njerëzit
I bëri "kërdinë" zyrës dhe vodhi 8 biçikleta, procedohet durrsaku Finalizohet operacioni policor i koduar "Stacioni", për zbardhjen e vjedhjeve të pronës, ndodhur muajt e fundit në qytet
Nxënësit e "Jahja Kemal" nga Struga kanë vozitur biçikleta me rastin e shënimit të "Dita e Paqes" Grupi i nxënësve dhe mësimdhënësve nga ShMP “Jahja Kemal” nga Struga më 21 shtator “Ditën e Paqes” e kanë shënuar duke v
U vodhi biçikletat turistëve gjermanë, policët ua kthejnë (VIDEO) Policia e Fierit falë bashkëpunimit me qytetarët u gjen në kohë rekord dy turistëve biçikletat që u kishte vjedhur një 1
7 biçikleta të vjedhura, arrestohet 28 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 28 vjeçar i cili vidhte biçikleta në rrugët e Tiranës. Janë sekuestruar 4 të tilla si d