999 rezultate për

biberonin

Videoja emocionuese që do ju bëjë të mendoni për jetën Ky fëmijë nuk duron dot të shohë vëllanë e tij të vogël të qajë. Nuk ka as krahë dhe as këmbë e megjithatë kjo nuk e nd
Videoja emocionuese që do ju bëjë të shihni jetën me tjetër sy (VIDEO) Një video e shpërndarë së fundmi ka prekur zemrat e mijëra njerëzve. Bëhet fjalë për një fëmijë që nuk duron dot të sh
Blushi sulmon ashpër: Luli mori biberonin në gojë, nuk qan më Seanca e jashtëzakonshëm në Kuvend nisi për të votuar komisionet e vettingut, por menjëherë fjalën e ka kërkuar kreu i L
Lajm i jaVës / Deputeti i VMRO-së ngatërron gishtin e mesit me biberonin (FOTO LAJM) Deputeti i VMRO-DPMNE-së, Vasil Pishev, nuk arriti t’i fshehë emocionet në seancën e para pak diteve, kur kolegu i tij I
E nxjerr nga pantallonat dhe e fut biberonin në gojë (FOTO LAJM) Carlos Tevez e festoi golin e djeshëm kundër Borussia Dortmund me një biberon, të fshehur poshtë pantallonave të tij.
Nxjerr biberonin nga pantallonat, Tevez ia dedikon golin djalit (FOTO-VIDEO) Ka bërë menjëherë xhiron e botës në internet festa e Carlos Tevez pas golit në ndeshjen e djeshme Milan-Juventus, gol që
E rrallë, foshnja tre ditëshe ushqehet vetë me biberon (VIDEO) Shpesh nënat e reja janë në merak pasi duhet të mësohen me foshjat dhe si ato ti ushqejnë. Por një nënë e re nuk e kisht