999 rezultate për

biba

I vranë dhe groposën burrin në Dajt, kush është gruaja që akuzohet për mashtrim Drejtoria e Hetimit Tatimor ka zbuluar një skemë mashtrimi të mirë strukturuar me një dëm të shkaktuar që kap shifrën e
Biba pranon përgjimin e sulmon gjyqtarin: E bëra për qeverinë! Nënkryetari i KQZ Denar Biba, ka reaguar sërish në lidhje me audiopërgjimin mes tij dhe gjyqtarit të Strasburgut Ledi Bi
Çfarë fshihet pas bisedës së frikshme Denar Biba-Ledi Bianku Nga Albeu.com Publikimi i një përgjimi mes Zv.Kryetarit të KQZ-së, Denar Biba dhe gjyqtarit të Gjykatës së Stras
Audiopërgjimi Biba-Bianku, prokuroria nis menjëherë hetimet Pak orë pas publikimit të audiopërgjimit, Prokuroria ka nisur hetimet për bisedën mes Denar Bibës dhe gjyqtarit shqipta
Denar Biba, pas audiopërgjimit: Kam folur me Ledi Biankun Ditën e sotme në media u publikua me shpejtësi një audiopërgjim mes Denar Bibës dhe Ledi Biankut, gjyqtar shqiptar në St
Flet vajza e përdhunuar nga Ligor Biba: Ai më shkatërroi jetën Pas dënimit me vetëm 4.8 vite burg të Ligor Bibës, ka reaguar vajza e mitur e përdhunuar dhe lënë shtatzënë prej tij.
Familja e 15-vjeçares së përdhunuar kërcënon me vetëgjyqësi pas vendimit të gjykatës Pas dënimit me 4.8 vite burg të Ligor Bibës i cili është akuzuar për përdhunimin e një vajze 15 vjeç, ka reaguar familja
Zbardhet dëshmia e Ligor Bibës: Isha i dehur kur abuzova me të miturën 50-vjeçari Ligor Biba është dënuar me 4 vite e 8 muaj pasi akuzohet për përdhunimin e një 15 vjeçarje dhe lënien shtatzë
Përdhunoi të miturën, gjykata habit me vendimin për Ligor Bibën Gjykata e Korçës ka dënuar me vetëm 4 vite e 8 muaj 54-vjeçarin i cili përdhunoi dhe la shtatzënë një vajzë të mitur vet
Përdhunoi dhe la shtatzënë vajzën e mitur, si u zbulua e vërteta tronditëse Analiza e ADN-së së foshnjës së 15- vjeçares në fshatin Velçan të Pogradecit nxori se pretendimi i të miturës se i ati i
Pogradecari përdhunoi të miturën, përgjigja e ADN nxjerr të vërtetën tronditëse (VIDEO) 55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dh
Zbulohet skandali, si merret certifikata e anglishtes me 600 euro Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së hënës marrjen e certifikatave të gjuhës angleze në “British Council”, në Tiranë, kundre
Kandidatja për kryetare komune apelon "Mos votoni për mua!" Kandidatja për kryetare në komunën e Debërcës, Jadranka Biban, kërkon nga qytetarët të mos votojnë për ate. Biban në
Murrizi i jep leksione Bashës: Mos emëro biba në Kryesinë e PD-së Partia Demokratike po kalon një tjëter krizë brenda përbrenda kryesisë blu. Pas debateve të nxehta ditën e djeshme n
50 të helmuar pas dasmës në Ferizaj, tre në gjendje të rëndë Një gëzim familjar është shndërruar në fatkeqësi për familjen Mehmeti nga fshati Bibaj të Ferizajt. 50 të pranishëm j
Situatë e sikletshme, anëtari i PS-së në KQZ bie nga karrigia (VIDEO) Nënkryetari i KQZ-së, Denar Biba duket se është lodhur nga rinumërimi i 64 kutive të votimit për Tiranën, tek të cilat k
Kërkesa e opozitës në Kolegjin Zgjedhor, Biba: Kjo kërkesë nuk është legjitime Kreu i KQZ, Denar Biba ka reaguar pas ankimimit të opozitës në Kolegjin Zgjedhor të listave të kandidatëve për deputet p
Biba letër Llallës: PD do të bllokojë zgjedhjet në Kavajë Kryetari i KQZ, Denar Biba me anë të një letre i ka shprehur shqetësimin kryeprokurorit Adriatik Llalla mbi mbarëvatjen
I ofroi Bashës “kokën” e Denar Bibës, ja lëvizja e radhës e Ramës Kreu i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Denar Biba paraditen e sotme ka shkuar në selinë e Kryeministrisë. Nga burimet
Denar Biba nxjerr zbuluar Blushin: Mos mashtro, LIBRA jote është regjistruar në KQZ Kreu i KQZ-së Denar Biba hedh poshtë pretendimet e deputetit Ben Blushi se LIBRA e tij në kundërshtim me ligjin nuk ësht