999 rezultate për

biasi

De Biasi mund të marrë drejtimin e Kombëtares së Azerbajxhanit Gianni De Biasi, përflitet se është në pritje për të marrë drejtimin e Kombëtares Azerbajxhanit, pasi federata e këtij v
De Biasi trajner i Lazios? 4 ndeshje dhe asnjë fitore për skuadrën e Lazios në të gjitha kompeticionet. Kjo ka bërë që të flitet për një shkarkim t
De Biasi u jep zemër kuqezinjve, tregon "sekretin" e kualifikimit Shqipëria ka më shumë shanse sesa në ‘Euro 2016’ për t’ia dalë mbanë”. E thotë Xhani De Biazi, trajneri që për herë të p
De Biasi mund të ulet në stolin e Bologna-s, në rast shkarkimi të Inzaghit Emri më i që ka dalë sipas ‘’Tutto Sport’’ për të zëvëndësuar Inzaghin te Bologna është Sinisa Mihajlovic. Por në garë
"Është arbëresh!", De Biasi surprizon shqiptarë me përgjigjen për gazetarin Ish-trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Xhani De Biazi, ishte i ftuar në emisionin “Soiree”, në Top Channel.
De Biasi arbëresh? Marin Mema tregon faktet Këtë të mërkurë në ekranin e Top Channel në emisionin Soiree ka qënë një mbrëmje e dedikuar e gjitha festave të Nëntorit
Gianni De Biasi i shkel syrin Shqipërisë Kombëtarja shqiptare po kalon një moment shumë të vështirë rezultatesh dhe jo vetëm. Teksa kuqezinjtë lanë pas një edici
De Biasi i del në mbrojtje Panuccit Humbja e thellë 4-0 e pësuar ndaj Skocisë në “Loro Boriçi” të Shkodrës ka rritur presionin mbi trajnerin Panucci, që po
De Biasi mund të drejtojë sërish lojtarët shqiptarë Rezultatet aspak të mira në ndeshjet e fundit të Arisit kanë sjellë ditën e sotme largimin e trajnerit Paco Herrera.
De Biasi u mbyllë gojën kritikëve të Strakoshës Ish-trajneri i përfaqësueses shqiptare, Xhani De Biazi, nuk kursehet kur bëhet fjalë për të marrë në mbrojtje futbollist
E bujshme/ De Biasi drejtë rikthimit te Shqipëria? Ish-trajneri i kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi prej një viti nuk ka një funksion menaxhues pas largimit nga sk
De Biasi: Ancelotti është trajner ekspert Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, është ndalur të analizojë disi startin sezonal të bërë nga skuadra
Cana: Ky është ndryshimi mes Panuccit dhe De Biasit Në një intervistë për Rtsh para ndeshjes me Izraelin, ish-kapiteni i Kombëtares, Lorik Cana, flet për situatën e ekipit
Duka tregon ndryshimin mes Panuçit dhe De Biasit Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ishte i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” të moderatores L
De Biasi rikthehet në Serie A, merr drejtimin e këtij klubi Pas 8 vitesh që ka qenë për herë të fundit në krye të një skuadre në Seria A, ish-trajneri i Kombëtares, Gianni De Biasi
Ndryshon plani për De Biasin, kandidat për stolin e klubit të Serie A Gianni De Biasi duket se është kandidat për të marrë drejtimin e Frosinones në Serie A. Emri i ish-trajnerit të Shqip
De Biasi me Kombëtare të re, mund të përballet me Kosovën Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi raportohet se është në tratativa me përfaqësuesen e Armenisë për të marrë pos
De Biasi flet për fitoren e Interit: Ishin luftarak Skuadra e Interit bëri bujë të madhe më përbysjen e rezultatit kundër Tottenham në minutat e fundit. Kështu "zi kalt
De Biasi: Allegri u nevozua me veprimin e Costa, ai do dënohet Ish-trajneri i Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi ka folur për mikrofonat e “90 Minuto”, që transmetohet në Rai2. Ai
Kjo është aventura e re e Gianni De Biasit Ish-trajneri i Kombëtares shqiptare, Gianni De Biasi, ka nisur aventurën e re… në ekranin e televizionit. Italiani do të