999 rezultate për

beyonces

Fitime marramendëse të Beyonces dhe Jay Z nga turneu i përbashkët Një turne i përbashkët i realizuar nga Beyonce dhe Jay Z, ka sjelle përfitime të jashtëzakondshme. Ndonëse prej kohësh p
Spekulimet për ndarje, babai i Beyonces: Truk i vogël për ti shitur biletat Beyonce duket se ka përdorur një truk të vogël për shitjen e biletave të koncerteve, duke u shtirur sikur ishte në prag
Nëna e Beyonces hedh poshtë thashethemet: S'ka ndarje Pas shumë zërave që qarkullojnë në mediat rozë se martesa e Beyonce me Jay Z nuk po shkon mirë, këtë gjë e ka hedhur pos
Modelja bën "selfie" me vajzat e Obamës, urdhërohet ta heqë nga Instagrami Një "selfie" e bërë me vajzat e presidentit Obama, tashmë është kthyer në një problem madhor. Ka qënë një modele e c
Pas Beyonces, Dafina Zeqiri me gërsheta (FOTO LAJM) Pas Beyonces e cila mori nismën për ti bërë flokët me gërsheta, e më pas u kopjua nga shumë artiste shqiptare si Elvana
Hidhet dritë mbi sherrin e Jay Z dhe kunatës, fshihen fotot e Beyonces Zënka mes motrës së Beyonce dhe Jay Z duket se ka marrë dhenë, por mëritë ende vijojnë me të njëjtën intesitet, pasi Sol
Rita Ora performoi përkrah Beyonces (FOTO-LAJM) Superylli shqiptar, Rita Ora, ka performuar në të njëjtën skenë ku ka performuar edhe këngëtarja amerikane, Beyonce, në
Veshja e Leonorës copy-paste nga Beyonce? Këngëtarja, Leonora Jakupi, në natën finale te “Kënga Magjike 2011" është dukur e veshur shumë bukur, por siç e shihni k
Kanye West, kumbari i bebes së Beyonces? Kanye West ka besim se ai do të jetë kumbari (nuni) i bebes së Beyonces. Reperi i ka thënë miqve se sa i lumtur është
Shtatzënia e Beyonces, vendos rekord në Twitter Kur Beyonce zbuloi për publikun se ishte shtatzënë (në MTV Video Music Awards) një rekord i ri u vendos në Twitter. S
Ne-Yo pendohet që ia dha këngën Beyonces Reperi Ne-Yo është duke u penduar pse ia ka dhënë këngën “Irreplaceable” këngëtares Beyonce Knowles, edhe pse pranon se