999 rezultate për

beyonces

Është vetëm 7 vjeçe, vajza e Beyonces fiton çmimin e rëndësishëm si tekstshkruese (VIDEO) Blue Ivy Carter ka fituar një super çmim për kontributin e saj në këngën “Brown Skin Girl”. Vajza 7-vjeçare e Jay-Z d
Stilistja e Beyonces për gratë shtatzëna: Po bëni këtë gabim Gjëja e parë që të shkon në mendje sapo dëgjon emrin e Zerina Akers, stilistja personale e Beyoncé, është që ajo është o
Beyonces i ndodh çudia, prishen shkallët dhe ngel lart në skenë Beyonce këtë herë është shfaqur në Varshavë, Poloni për të marrë pjesë në turne. Ama dicka shumë e pakëndshme i ka nd
Jay Z rrëfen mëkatet në këngën e re para Beyonces (VIDEO) Jay-Z është padyshim një ndër këngëtarët më të suksesshëm amerikan. Reperi amerikan është pranë finalizimit të projek
Gjesti i Beyonces që përloti Lady Gagën Këngëtarja Lady Gaga nuk ndodhet në formën e saj më të mirë shëndetësore. Ajo ka lajmëruar se do të marrë një periud
Kelly Rowland tregon si ndihet për binjakët e Beyonces Këngëtarja shumë e njohur Kelly Rowland ka vendosur të tregojë mendimin e saj në lidhje me fëmijët e Beyonce. Këngë
Era Istrefi projekt të ri me koreografin e njohur të Beyonces (FOTO LAJM) Një lajm tjetër i rëndësishëm vjen për karrierën e këngëtares shqiptare të njohur tashmë botërisht Era Istrefi. Kore
Era tregon pse nuk do t'i ngjajë Beyonces Suksesi i rradhës i Erës ka ardhur nga Revista "Forbes" e cila i ka kushtuar një artikull yllit në rritje. Fillimisht
Jay Z konfirmon publikisht tradhëtinë ndaj Beyonces (FOTO LAJM) Jay Z më në fund ka konfirmuar tradhëtinë e tij ndaj Yllit të muzikës, Beyonce. Albumi i tij i shumëpritur “4:44” më
Binjakët e Beyonces kanë probleme shëndetsore Ditën e djeshme u konfirmua lajmi se binjakët e Jay Z dhe Beyonce kishin ardhur në jetë, por nuk u dha asnjë detaj t
Dietat e çmendura të Beyonces për një fizik të përsosur Beyoncé kurrë nuk heq dorë së mbajturi në përsosmëri fizikun e saj. Edhe nëse është duke interpretuar në skenë veshur me
Dedikimi emocionues i Beyonces për Jay Z "çmend" miliona fansa (FOTO & VIDEO) Diva e muzikës amerikane Beyonce dhe bashkëshorti i saj Jay Z festuan dje përvjetorin e 9-të të martesës së tyre. 35
Vajza e Beyonces vishet me fustan diamanti Nuk kishte si të ndodhte ndryshe ku vajza katër vjeçare e këngëtares Beyonce dhe e reperit Jay Z, ka tërhequr vëmendjen
Elvana nuk ndalet, pranë Beyonces Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Elvana Gjata ka treguar se ajo mbrëmjen e djeshme ka mundur të përjetojë nga a
Shpërthen motra e Beyonces: Duhet të ndahet nga Jay Z Edhe më herët, motra e Beyonces nuk ka qënë aspak fanse e Jay Z, madje shpesh ata janë kapur edhe duke debatuar. Tashmë
Jeta luksoze e vajzës së Beyonces Vajza e Kim Kardashian është në konkurencë të ashpër me vajzën e Beyonces, duke nisur me pushimet e veshjet super të sht
Një dasmë e dytë për mamanë e Beyonces (FOTO LAJM) Një ditë më parë është martuar për herë të dytë mamaja e Beyonces. Ceremonia është mbajtur në jahtin e quajtur “Eternity
“Shën Valentini” ndryshe i Beyonces Beyonce dhe vajza e saj, Blue Ivy festojnë së bashku ditën e të dashuruarve kanë “Shën Valentinin”. Përmes një fotoje të
Motra e Beyonces në muaj mjalti (FOTO LAJM) Solange Knowles ka ndarë me fansat e saj albumin e muajit të mjaltit. Motra e Beyonces, e cila ka pak kohë që ështe mart
Ja kush ishte shkaku pse u shkatërrua dasma e motrës së Beyonces (FOTO LAJM) Fatkeqësisht, alergjia i ka prishur ditën e dasmës motrës së Beyonces. Pavarësisht se është munduar me çdo kusht që të m