999 rezultate për

betohem

Ish i dashuri i Fjolla Morinës? Reperi zbulon kujt ia kushtoi hitin "Betohemi" (FOTO LAJM) Bardhyl Idrizi ose i njohur për publikun si Bardhi, u përfol si partneri 12 vjet më i vogël i këngëtares Fjolla Morina,
"Betohem në kokat e nipave dhe mbesave, Thaçi më ka treguar planin e ndarjes" Kryetari i Komunës së Mitrovicës Agim Bahtiri thotë se presidenti i Kosovës Hashim Thaçi më 2008 i kishte shpjeguar atij
Kryemadhi: Betohem! Teatri do rindërtohet siç ka qenë Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi rithekson qëndrimin e saj se Teatri Kombëtar do të ndërto
Rama me shallvare edhe në Bruksel, Muç Nano e thotë "troç": Mua më duket si i sëmurë, të betohem! Teksa Shqipëria prej vitesh përballet me varfërinë, papunësinë, korrupsionin dhe gjendjen e rënduar sociale, kryeministr
Video e rrallë e CR7 para skuadrës: Ju betohem në djalin tim... (VIDEO) Një video e rallë po qarkullon në rrjetet sociale, e cila tregon skenën e veçantë në dhomat e zhveshjes, pasi Portugalia
Shehu i Grupit të Kumanovës uron 10 vjetorin e Pavarësisë me një betim Vetëm Heronjtë dhe Dëshmorët e UÇK-së e përmbushën këtë betim hyjnor; Demë Shehu Betohem se do të luftoj për çliri
Balotelli video në terapi: Nuk është ashutu siç mendoni, ju betohem Të martën në mbrëmje, Mario Baloteli nuk mund të jepte kontributin e tij për Nicën, kur ekipi i tij u eliminua nga Monac
Terroristët gjunjëzojnë Trump: Betohemi të derdhim gjakun tuaj (FOTO LAJM) Terroristët e ISIS kanë kërcënuar se do të kryejnë sulme të rënda në Amerikë pas vendimit të presidentit Donald Trump pë
Molliqaj: Betohem që nuk do ta lejoj qeverinë ta dëmtojë Kosovën Kuvendi i Kosovës po vazhdon seancën e jashtëzakonshme, ku pikë e rendit të ditës është debati parlamentar lidhur me par
“Betohem që do ma paguash dashurinë”, si e ngacmonte i riu vajzën në Tiranë Fillimisht nisi si një ngacmim i thjeshtë por me kalimin e kohës u kthye në një makth për të. Një vajzë e re në Tiran
Zbulohet teksti, këto janë fjalët e betimit të ushtarëve të Kosovës (FOTO LAJM) Në projektligjin e ri të inicuar nga Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, në të cilin pritet ndryshimi i misionit të Forc
CEZ / Balla i kërkon betimin para dëshmisë, Shkëlzen Berisha: Nuk betohem para një shpifësi (VIDEO) Ka dështuar seanca për dhënien e dëshmisë së djalit të ish-Kryeministrit Sali Berisha në Komisionit parlamentar Hetimor
Zaev: Betohem se regjimi i Gruevskit do bie Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë ka mbajtur tubim në Gjevgjeli, ku lideri i kësaj partie Zoran Zaev, i siguroi të gj
I arrestuari për terrorizëm: Do sulmoj Vatikanin, armët do mi sigurojnë shqiptarët Policia italiane mëngjesin e sotëm shkatërroi një celulë terroriste në Milano, ndërsa në pranga u vunë disa persona. Rap
UÇK-ja, gjaku ynë që nuk shkelet dhe nuk tjetërsohet Historia e UÇK-së është shkruar me heroizmin e luftëtarëve të saj të cilët i'u binden betimit ushtarak dhe të popullit m
INTERVISTA/ Rama: Ju betohem që Meta s’më ka kërkuar të heq Tahirin dhe Gjiknurin Kryministri Rama po zhvillon një intervistë shumë nervozë në studion e gazetarit Blendi Fevziu. I pyetur për skandalin e
Ja komentet e Mirsad Ndrecaj dhe Riza Jonuzit në vitin 2012 (FOTO) Riza Jonuzi është emri mendohet se ka tradhëtuar "Grupin e Kumanovës". Për këtë çështje ka folur më herët Arlind Gashi,
Letra e Komandant "Nato"-s: Betohem që më shumë duam vdekjen Mirsad Ndrecaj, i njohur si Komandant Nato, është një prej të vrarëve nga grupi i armatosur, që ditë më parë zhvilloi pë
Frroku: Betohem si malësor, nuk kam kryer asnjë krim Ka nisur seanca parlamentare ku pritet tëm votohet për kërkesën e Prokurorisë së Përgjithshme për arrestimin e deputetit